Prodej polí, ornice – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1TEMPO - středisko volného času Polná

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Indusova 210, Polná
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dům dětí a mládeže. Nabízíme ubytování - celoročně. Možnost pronájmu tělocvičny, herny stolního tenisu, fitcentrum. Nabídka zájmových činností pro děti v uměleckých, technických, přírodovědných a sportovních odvětvích. Nabízíme ubytování - celoročně. Možnost pronájmu tělocvičny, herny…

2Polanský Václav, Ing.

Realitní kancelář. Služby v oblasti obchodu s nemovitostmi všeho druhu. Zajišťujeme kompletní servis nutný k převodu vlastnických práv. Zajišťujeme znalecké posudky, hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření. Odborné poradenství zdarma.

4Petr Bruno Karabec

Valdštejnova 1638…, Cheb
Otevřeno od 9:00

Provozuji realitní kancelář. Zprostředkováváme prodej, pronájem a koupi nemovitosti. Zajišťujeme také analýzu a návrh vhodného pojištění, průkaz energetické náročnosti budov.

6AGH Blatná s.r.o.

tř. J. P. Koubka 81 , Blatná
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Realitní služby, veřejné dražby, výběrová řízení, prodej podniku, nákup a prodej nemovitostí - rodinné domy, chalupy, rekreační objekty, chaty, pozemky, stavební parcely, pole, lesy. Dále smlouvy, znalecké posudky a účetnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej polí, ornice v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej polí, ornice najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.