Prodej zdravotnických prostředků – Jižní a Západní Čechy

Prodej zdravotnických prostředků je důležitou součástí zdravotnického průmyslu. Firma se specializuje na prodej různých druhů zdravotnických prostředků, jako jsou například ortopedické pomůcky, diagnostické přístroje, chirurgické nástroje a další.

1–10 firem z 252 nalezených Filtry

1FARMAKO spol. s r.o. – Lékárna FARMAKO

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme Lékárnu Farmako Jihlava a Lékárnu Luka nad Jihlavou. V našich lékárnách vám poskytujeme profesionální a komplexní lékárenský servis. Nabízíme léky, potravinové doplňky, homeopatika, zdravotnické potřeby a mnoho dalšího. Navštivte naše lékárny.

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(82)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3Mazalovská Hana, Mgr. - Lékárna U Matky Boží Pomocné1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
náměstí T. G.…, Veselí nad Lužnicí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše lékárna nabízí výdej léčiv na recept, volný prodej a široký sortiment doplňkové stravy pro dospělé i pro ty nejmenší. Individuálně pro vás připravujeme léčivé přípravky v naší laboratoři. Koupíte u nás i kosmetické a veterinární přípravky, léčivé čaje a kojeneckou výživu. Poskytujeme…

4Pharmacium spol. s r.o.1 pobočka

Staré náměstí 8, Ostrov Bezdlužná Ověřená

Provozujeme online lékárnu. Na našem e-shopu pořídíte volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetiku, zdravotnické potřeby a veterinární přípravky. Veškeré produkty distribuujeme z kamenné lékárny pod dohledem magistra farmacie. Navštivte naši online lékárnu. Jen u nás dostanete ke každé…

5Lékárna u Floriána

4.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Smetanova 87/6, Písek
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná Ověřená

V lékárně u Floriána nabízíme přípravu léčivých přípravků, prodej léků a zdravotních potřeb. Kromě širokého sortimentu volně prodejných léčiv a potravinových doplňků u nás najdete kojeneckou výživu, léčebnou kosmetiku nebo zdravotní obuv. Léky, které nejsou skladem, vám dodáme do 24 hodin.

6Lékárna U Sv. Anny Písek s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Velké náměstí 6/14, Písek
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

V Lékárně U Svaté Anny vám poskytujeme komplexní lékárenské služby a poradenství. Zajišťujeme prodej léků, základních homeopatik, zdravotnických prostředků, výživových doplňků, dětské výživy, bylinných čajů, léčebné kosmetiky, veterinárních přípravků a mnoha dalšího.

7MEDICAMEN spol. s r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Karlovo náměstí 60…, Třebíč
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

V lékárně MEDICAMEN vám nabízíme široký sortiment léčiv. Prodáváme léky, vitamíny, kloubní doplňky, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv, zdravotnické potřeby a další doplňkový sortiment. Navštivte naši lékárnu v Třebíči.

8MUDr. Ivana MARKOVÁ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Lipová 438, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost v Náměsti nad Oslavou. MUDr. Ivana Marková poskytuje komplexní preventivní a léčebnou péči. Vybavení a služby ordinace: - biolampa - analýza moči - píchání uší na naušnice - očkování - očkovací látky v rámci nepovinného očkování můžete zakoupit v…

9Nemocnice Dačice, a.s.

3.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

10Dagmar Mládková PharmDr. - Malostranská Lékárna

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Orlická 400, Týn nad Vltavou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Lékárna. Prodej léků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a další.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zdravotnických prostředků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Široká nabídka zdravotnických prostředků
Firma nabízí širokou škálu zdravotnických prostředků, které jsou vhodné pro různé typy pacientů. Mezi nejčastěji prodávané produkty patří například ortopedické pomůcky, jako jsou ortézy, bandáže, korzety, ale také diagnostické přístroje, jako jsou tlakoměry, glukometry, nebo EKG přístroje.

2. Kvalitní zboží od renomovaných výrobců
Firma nabízí pouze kvalitní zboží od renomovaných výrobců, kteří jsou známí svou kvalitou a spolehlivostí. Díky tomu si zákazníci mohou být jisti, že si pořizují zdravotnické prostředky, které splňují všechny potřebné normy a jsou bezpečné pro použití.

3. Profesionální poradenství
Firma poskytuje svým zákazníkům profesionální poradenství při výběru zdravotnických prostředků. Odborníci v oboru jsou schopni poradit s výběrem správného produktu, který bude nejvhodnější pro konkrétního pacienta.

4. Rychlé dodání zboží
Firma se snaží co nejrychleji dodat zboží zákazníkům. Většinou je zboží doručeno do 24 hodin od objednání.

5. Možnost osobního odběru
Zákazníci mají také možnost osobního odběru zboží v sídle firmy. To je vhodné pro ty, kteří chtějí mít zboží ihned k dispozici.

6. Prodej zdravotnických prostředků v oblasti Jižní a Západní Čechy
Firma má své pobočky v několika městech v České republice, včetně obce Jižní a Západní Čechy. Zákazníci z této obce tak mají možnost si zdravotnické prostředky zakoupit přímo v místě.

Celkově lze říci, že firma se snaží nabízet kvalitní zdravotnické prostředky za přijatelné ceny a s co nejlepší službou pro zákazníky.