Prodej zdravotnických prostředků – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MALKOL CZO, spol. s r.o. - zdravotnické potřeby4 pobočky

Nabízíme prodej zdravotnických prostředků pro ošetřování stomií i také řešení močové inkontinence a dále i autokatetrizace a vlhkého hojení ran.

2Lékárna U Bílého jednorožce

náměstí Republiky 53, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz lékárny. Pokud Vás trápí jakýkoliv problém, přijďte, rádi Vám poradíme. Snažíme se o maximální spokojenost potřeb všech našich zákazníků. Ke všem našim zákazníkům máme individuální a diskrétní přístup. Proto neváhejte a přijďte si nechat poradit od zkušených odborníků.

3ILT MED s.r.o.

Lékárna zajišťuje prodej léků a výdej léků na předpis. Prodej léčiv a farmaceutických přípravků, vitamínů a potravinových doplňků, zdravotnických potřeb, bylinných přípravků a čajů, léčebné kosmetiky.

4MEDICA HANDICAP s.r.o.

Vodní 146, Sušice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej zdravotnických potřeb a prostředků včetně zdravotní kosmetiky a doplňků stravy. Zabýváme se výrobou zdravotnických prostředků. Provozujeme chráněnou dílnu.

5Arlego-lekarna.cz2 pobočky

Žlutická 1839/9 , Plzeň
Dnes už má zavřeno

Firma nabízí prodej léků, kosmetiky, hygienických potřeb, čajů, potravinových doplňků, zdravotnických, veterinárních prostředků a techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Prodej zdravotnických prostředků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Prodej zdravotnických prostředků najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.