Výdej zdravotnických prostředků – Jižní a Západní Čechy

Výdej zdravotnických prostředků je důležitou součástí zdravotnické péče. Tento proces zahrnuje distribuci různých druhů zdravotnických prostředků, jako jsou léky, pomůcky pro diabetiky, náplasti, obvazy a další.

1–10 firem z 287 nalezených Filtry

1FARMAKO spol. s r.o. - Lékárna FARMAKO

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Masarykovo náměstí…, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Provozujeme Lékárnu Farmako Jihlava a Lékárnu Luka nad Jihlavou. V našich lékárnách vám poskytujeme profesionální a komplexní lékárenský servis. Nabízíme léky, potravinové doplňky, homeopatika, zdravotnické potřeby a mnoho dalšího. Navštivte naše lékárny.

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(62)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3Mazalovská Hana, Mgr. - Lékárna U Matky Boží Pomocné1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
náměstí T. G.…, Veselí nad Lužnicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše lékárna nabízí výdej léčiv na recept, volný prodej a široký sortiment doplňkové stravy pro dospělé i pro ty nejmenší. Individuálně pro vás připravujeme léčivé přípravky v naší laboratoři. Koupíte u nás i kosmetické a veterinární přípravky, léčivé čaje a kojeneckou výživu. Poskytujeme…

4Lékárna u Floriána

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Smetanova 87/6, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V lékárně u Floriána nabízíme přípravu léčivých přípravků, prodej léků a zdravotních potřeb. Kromě širokého sortimentu volně prodejných léčiv a potravinových doplňků u nás najdete kojeneckou výživu, léčebnou kosmetiku nebo zdravotní obuv. Léky, které nejsou skladem, vám dodáme do 24 hodin.

5Lékárna U Sv. Anny Písek s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Velké náměstí 6/14, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V Lékárně U Svaté Anny vám poskytujeme komplexní lékárenské služby a poradenství. Zajišťujeme prodej léků, základních homeopatik, zdravotnických prostředků, výživových doplňků, dětské výživy, bylinných čajů, léčebné kosmetiky, veterinárních přípravků a mnoha dalšího.

6MUDr. Ivana MARKOVÁ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Lipová 438, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost v Náměsti nad Oslavou. MUDr. Ivana Marková poskytuje komplexní preventivní a léčebnou péči. Vybavení a služby ordinace: - biolampa - analýza moči - píchání uší na naušnice - očkování - očkovací látky v rámci nepovinného očkování můžete zakoupit v…

7Nemocnice Dačice, a.s.

2.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

8MEDICAMEN spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Karlovo nám. 60/49, Třebíč-Vnitřní Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V lékárně Třebíč vám nabízíme široký sortiment léčivých přípravků. Prodáváme léky, vitamíny, kloubní doplňky, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv pro dospělé, zdravotnické potřeby a další doplňkový sortiment. Kontakt a aktuální akce najdete na našich webových…

9Dagmar Mládková PharmDr. - Malostranská Lékárna

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Orlická 400, Týn nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Lékárna. Prodej léků, doplňků stravy, veterinárních přípravků a další.

10Nemocnice Strakonice, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(173)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.


Firmy v dalších lokalitách


Výdej zdravotnických prostředků v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výdej zdravotnických prostředků se provádí v lékárnách, nemocnicích, zdravotnických zařízeních a dalších místech, kde se poskytuje zdravotní péče.

Výdej zdravotnických prostředků je regulován zákonem a musí být prováděn kvalifikovanými pracovníky. Tyto pracovníky mohou být farmaceuti, zdravotničtí asistenti nebo jiní zdravotničtí pracovníci s odpovídajícím vzděláním a zkušenostmi. Výdej zdravotnických prostředků musí být prováděn s ohledem na bezpečnost pacientů a musí být zajištěna správná dávka a způsob podání.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se výdej zdravotnických prostředků provádí v několika lékárnách a zdravotnických zařízeních. Tyto instituce jsou povinny dodržovat přísné zákony a předpisy týkající se výdeje zdravotnických prostředků a musí mít kvalifikované pracovníky, kteří jsou schopni poskytnout pacientům správné informace o užívání léků a dalších zdravotnických prostředků.

Výdej zdravotnických prostředků se obvykle provádí následujícím způsobem:

1. Pacient přichází do lékárny nebo zdravotnického zařízení a požaduje určitý druh zdravotnického prostředku.

2. Kvalifikovaný pracovník zkontroluje předpis od lékaře a ověří, zda je pacient oprávněn k užívání daného léku nebo zdravotnického prostředku.

3. Pokud je pacient oprávněn k užívání daného léku nebo zdravotnického prostředku, pracovník připraví správnou dávku a způsob podání.

4. Pacient obdrží lék nebo zdravotnický prostředek a dostane instrukce o správném užívání.

5. V některých případech může být pacient požádán, aby podepsal potvrzení o převzetí léku nebo zdravotnického prostředku.

Výdej zdravotnických prostředků je důležitou součástí zdravotnické péče a musí být prováděn s ohledem na bezpečnost pacientů. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalifikovaní pracovníci, kteří jsou schopni poskytnout pacientům správné informace o užívání léků a dalších zdravotnických prostředků.