Provoz průmyslových čistíren odpadních vod – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho průmyslových podniků, které potřebují efektivní čistírny odpadních vod. Tyto čistírny jsou klíčové pro udržení čistoty vodních zdrojů a ochranu životního prostředí.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1EKORY Jihlava, spol. s r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Tovární 135, Luka nad Jihlavou Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se zakázkovou výrobou plastových výrobků pro rybáře, stavebnictví, zemědělství a průmyslové provozy. Vyrábíme plastové nádrže, přepravní bedny s hranatou výpustí, kruhové odchovné nádrže, odchovné žlaby, odkulovací žlaby a mnoho dalšího.

2VODAK Humpolec, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Pražská 544, Humpolec Bezdlužná Ověřená

Hlavní činností naší společnosti VODAK Humpolec je provozování vodovodů a kanalizací. Dále se věnujeme výstavbě vodovodů a kanalizací a dalších vodohospodářských zařízení, analýzám pitných, povrchových a odpadních vod, projektování a dalším činnostem.

3VoKa - ekologické stavby, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Spojovací 1539, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se projektováním, výstavbou a provozováním ekologických staveb, vodovodů, kanalizací a menších ČOV. Vzorkování vody.

4VLTAVOTÝNSKÁ TEPLÁRENSKÁ a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Budějovická 82 , Týn nad Vltavou Ověřená

Zabýváme se rozvody tepelné energie. Provozujeme vodovody, kanalizace a čističky odpadních vod. Nabízíme vysokotlaké hydraulické čištění a monitorování kanalizačního potrubí.

5STAVAK spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žižkova 832, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Firma STAVAK spol. s r.o.byla založena jako společnost s ručením omezeným společenskou smlouvou dne 6.8.1991 podle ust. par. 106 n zák.č. 103/90 Sb. Stavební práce firma zahájila 11.9. téhož roku.

6KOINVEST, s.r.o.

PROJEKČNÍ ČINNOST: vodohospodářské a inženýrské stavby, rybníky, vodní nádrže, poldry, vodovody, kanalizace, ČOV, úpravy toků, skládky TKO, kompletní inženýrské sítě pro bytovou a průmyslovou zástavbu. INŽENÝRSKÁ ČINNOST: územní a stavební řízení, dozory, zajištění kolaudace, provozní řády. Pomoc…

7GANES, s.r.o.

Marie Majerové 1152, Ledeč nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodáváme kompletní technologická zařízení pro povrchové úpravy kovů, galvanotechniku. Věnujeme se také prodeji zařízení určených k třískovému hospodářství, jako jsou odstředivky, drtiče kovových třísek, briketovací lisy, zubová čerpadla, zvedací a výklopná zařízení řady ZVZ, zařízení pro…

8VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s.34 poboček

Provoz a stavba vodovodů a kanalizací, čištění odpadních vod. Nabídka revizní činnosti a poradenství v oblasti vodárenství.

9Eko-natur, s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(11)
Žihle 108, Žihle Bezdlužná

Výroba a instalace domovní čistírny odpadních vod, lapáky tuku, jímky, septiky, plastové nádrže a vodoměrné šachty. Čističky odpadních vod jsou určeny pro likvidaci odpadních vod z nejmenších zdrojů znečištění, tedy z rodinných domů, provozoven, penzionů, chalup atd.

10VTA Česká republika spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(46)
Lannova tř. 63/41, České Budějovice Bezdlužná

Provádíme výrobu a prodej chemikálií pro čištění odpadních vod a úpravu pitné vody. Koagulanty a flokulanty pro čistírny odpadních vod (ČOV), přípravky pro odstraňování zápachu a těžkých kovů, odpěňovače. Poradenská činnost pro komunální i průmyslové ČOV. Nabízíme optimalizaci provozu čistíren…


Firmy v dalších lokalitách


Provoz průmyslových čistíren odpadních vod v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít k dispozici spolehlivé a moderní čistírny odpadních vod, které dokážou zpracovat velké množství odpadních vod a zajistit tak čistou vodu pro další využití. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít řadu specializovaných firem, které se věnují výrobě a instalaci čistíren odpadních vod pro průmyslové podniky. Tyto firmy nabízejí širokou škálu produktů a služeb, které jsou přizpůsobeny potřebám zákazníků. Díky nim je možné zajistit efektivní a ekologické zpracování odpadních vod v průmyslových oblastech Jižní a Západní Čechy.