Reflexní terapie – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1MUDr. Vladimíra BRYCHTOVÁ

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Březinova 4420/62a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Neurologie, akupunktura, myoskeletální medicína, estetická medicína, Jihlava. Naše ordinace zajišťuje komplexní ambulantní diagnostiku a léčbu onemocnění centrálního nervového systému (mozku a míchy) a pohybového aparátu (páteř, klouby). Dále provádíme v naší ordinaci akupunkturu a baňkování. Nad…

2Dagmar Strýhalová - masáže a aromaterapie

Nábřeží Svat. Čecha…, Trhové Sviny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti masáží, rekondice, regenerace, aromaterapie a reflexní terapie. Alternativní medicína, celostní přístup k člověku a o souvislosti mezi našimi vnitřními a vnějšími světy.

3Skálová Milena - Life-Studio

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Čsl. legií 668/8, České Budějovice

Naše firma provádí masáže zad, šíje a končetin, reflexní terapii, baňkování, lymfodrenáž, rehabilitace a různé typy relaxace, které mají antidepresivní účinky a podporují posílení imunity. S námi zeštíhlíte a zbavíte se celulitidy, strií, otoků, křečových žil, lymfatických otoků a syndromu těžkých…

4Johanusová Marie

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 977 , Hluboká nad Vltavou

Odborné komplexní fyzioterapeutické ošetření - elektroléčba, masáže klasické, reflexní, lymfodrenáže ruční i přístrojové. Dále léčba kyslíkem, slatina a terapie rázovou vlnou. Dále manuální fyzioterapeutická korekce.

5Bc. Veronika Mannová

Novohradská 1, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti masáží - zdravotní masáže a terapie, manuální lymfatické drenáže těla, masáže lávovými kameny. Dále prodej Medistiku a potravinových doplňků.

6Čermáková Lenka - fyzioterapie

Nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu v oboru fyzioterapie a rehabilitační medicíny. Poskytujeme klientům zdravotní, léčebnou, regenerační i preventivní rehabilitaci.

7Harmonizační a regenerační centrum KONTAKTA s.r.o.

Společnost nabízí fyzioterapii, masáže, rekondiční cvičení a jógu.Naše Harmonizační a regenerační centrum jsme založily pro Vás pro všechny a i samy pro sebe. Chceme každému, kdo k nám přijde, pomoci nalézt jeho pravé Já, ten krásný drahokam, který máme každý v sobě. Ať už si to uvědomujeme, nebo…

8UNITERAP s.r.o.

Masarykova 1132/62, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Trpíte bolestmi pohybového aparátu? Měli jste úraz a teď potřebujete rehabilitace? Požadujete profesionální zdravotní péči? Pak jsou naše rehabilitace v Plzni pro Vás to pravé. Naše rehabilitační centrum působí již od roku 1995, vlastníme certifikát pro výkon léčebné rehabilitace, fyzioterapie a…

9REHABILITACE JOHANUSOVÁ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 977, Hluboká nad Vltavou Bezdlužná

Poskytujeme rehabilitační ambulantní péči. Zajišťujeme odborné komplexní fyzioterapeutické ošetření. Specializujeme se na elektroléčbu, klasické i reflexní masáže, ruční i přístrojové lymfodrenáže. Provádíme léčbu kyslíkem, slatinu a terapii rázovou vlnou i manuální fyzioterapeutickou korekci.

10REHALCENTRUM s.r.o.3 pobočky

Písečná 783/56 , Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme rehabilitační centrum. Léčíme poúrazové stavy a pooperační stavy pohybového aparátu.


Firmy v dalších lokalitách


Reflexní terapie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Reflexní terapie najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.