Rekonstrukce klenutého sklepa – Jižní a Západní Čechy

Rekonstrukce klenutého sklepa je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále častějším tématem. Majitelé starých domů si uvědomují, že sklep může být využitelným prostorem, který může sloužit jako sklad nebo dokonce jako obytný prostor.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1MS BETON s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Soumarská 56, Volary Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní betonové podlahy od MS BETON. Betonové podlahy pro vás realizujeme moderním způsobem pomocí strojně hlazených betonových potěrů. Jsou vhodné do novostaveb i pro rekonstrukce. Hodí se i do vlhkých prostorů, sklepů, garáží, balkónů, koupelen atd.

2Ing. Pavel Kudláč - STAVITELSTVÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mohelno 480, Mohelno Bezdlužná

Novostavby na klíč. Rekonstrukce, inženýrské sítě, zemní práce. Autodoprava. Stavební materiály.

3Záruba Martin

Naše firma provádí izolace staveb, rekonstrukce a doplňkové izolace proti radonu, vlhkosti a vodě. Izolace teras, balkónů, střech, bazénů, jezírek a rybníků. Izolace z fólií polyethylenových a PVC naší i zahraniční výroby.

4Jiří Šetina - instalatér

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Větrná 171, Vráto Bezdlužná

Provádíme instalatérské práce a rozvody vody. Havárie - servis do 24 hodin, rekonstrukce a přestavby bytových jader a koupelen. Děláme drobné opravy WC, výměnu a montáž vodovodních baterií, výměnu bojlerů, ohřívačů vody, topení, čištění odpadů a potrubí. Poskytujeme nadstandardní servis a…

5Maciarz Karel

Karlova 304/2, Cheb Bezdlužná

Nabízíme zednické a stavební práce, rekonstrukce domů, bytových jader, koupelen, sádrokartonové práce, malířské a natěračské práce. Dále provádíme vyklízení vyklízení - domů, bytů, sklepů, kladení - koberců, laminátových a dřevěných plovoucích podlah, dřevotřískových desek, multifunkčních panelů a…

6Hlaváčová Miroslava

Veškeré stavební práce. Zemní, výkopové práce či terénní úpravy. Malířské, natěračské práce. Nabídka vnitrostátní přepravy nákladu o hmotnosti nad 3,5 tuny.

7Jurga Stanislav

Vytváříme kamenné zdi, kamenné ploty, kamenné obklady objektů, kamenné klenby, kamenné sklepy, kamenné objekty, kamenné rekonstrukce a další...

8Kadaně Štěpán

K Hoře 375, Katovice Bezdlužná

Rekonstrukce, stavby na klíč, vyklízení objektů a půd, sklepů a venkovních prostor.

9Vintr Josef - štukatérství

Služby v oblasti štukatérství a zednických prací - rekonstrukce historických a památkových objektů a klenby ze sádrokartonu, benátský štuk, sádrové profily, opravy sklepů a rytí i tesání do podlah.

10Rožeň Zdeněk

Provádíme pokrývačské, klempířské a výškové práce za pomocí horolezecké techniky. Zajišťujeme rekonstrukce a opravy střech i realizace nových střech. Dále nabízíme vyklízení půd, objektů i sklepů.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce klenutého sklepa v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Klenutý sklep má své specifické nároky na rekonstrukci, které vyžadují zkušené odborníky. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho firem, které se specializují na rekonstrukce klenutých sklepů a nabízejí kvalitní a profesionální služby. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro rekonstrukci vašeho klenutého sklepa v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v této oblasti.