Rekonstrukce klenutého sklepa – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Ing. Pavel Kudláč - STAVITELSTVÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mohelno 480, Mohelno Bezdlužná

Novostavby na klíč. Rekonstrukce, inženýrské sítě, zemní práce. Autodoprava. Stavební materiály.

2Záruba Martin

Naše firma provádí izolace staveb, rekonstrukce a doplňkové izolace proti radonu, vlhkosti a vodě. Izolace teras, balkónů, střech, bazénů, jezírek a rybníků. Izolace z fólií polyethylenových a PVC naší i zahraniční výroby.

3Jiří Šetina - instalatér

4.3
★★★★★
★★★★★
(27)
Větrná 171, Vráto Bezdlužná

Provádíme instalatérské práce a rozvody vody. Havárie - servis do 24 hodin, rekonstrukce a přestavby bytových jader a koupelen. Děláme drobné opravy WC, výměnu a montáž vodovodních baterií, výměnu bojlerů, ohřívačů vody, topení, čištění odpadů a potrubí. Poskytujeme nadstandardní servis a…

4Maciarz Karel

Karlova 304/2, Cheb Bezdlužná

Nabízíme zednické a stavební práce, rekonstrukce domů, bytových jader, koupelen, sádrokartonové práce, malířské a natěračské práce. Dále provádíme vyklízení vyklízení - domů, bytů, sklepů, kladení - koberců, laminátových a dřevěných plovoucích podlah, dřevotřískových desek, multifunkčních panelů a…

5Hlaváčová Miroslava

Veškeré stavební práce. Zemní, výkopové práce či terénní úpravy. Malířské, natěračské práce. Nabídka vnitrostátní přepravy nákladu o hmotnosti nad 3,5 tuny.

6Jurga Stanislav

Vytváříme kamenné zdi, kamenné ploty, kamenné obklady objektů, kamenné klenby, kamenné sklepy, kamenné objekty, kamenné rekonstrukce a další...

7Kadaně Štěpán

K Hoře 375, Katovice Bezdlužná

Rekonstrukce, stavby na klíč, vyklízení objektů a půd, sklepů a venkovních prostor.

8Vintr Josef - štukatérství

Služby v oblasti štukatérství a zednických prací - rekonstrukce historických a památkových objektů a klenby ze sádrokartonu, benátský štuk, sádrové profily, opravy sklepů a rytí i tesání do podlah.

9Rožeň Zdeněk

Provádíme pokrývačské, klempířské a výškové práce za pomocí horolezecké techniky. Zajišťujeme rekonstrukce a opravy střech i realizace nových střech. Dále nabízíme vyklízení půd, objektů i sklepů.

10HROKA s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti správy, údržby i vyklízení staveb. Provádíme rekonstrukční práce, renovace podlah, ale také údržbu zahrad, trávníků.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce klenutého sklepa v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Rekonstrukce klenutého sklepa najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.