Rekonstrukce kopané, vrtané studny – Jižní a Západní Čechy

Rekonstrukce, kopané, vrtané studny jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádané. Tyto služby nabízejí odborníci s mnohaletou praxí, kteří dokážou zajistit kvalitní a spolehlivou práci.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1VoKa - ekologické stavby, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Spojovací 1539, Humpolec
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se projektováním, výstavbou a provozováním ekologických staveb, vodovodů, kanalizací a menších ČOV. Vzorkování vody.

2GAZKOMPLET, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Cyrilometodějská…, Třebíč - Nové Dvory
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

3Gořula David

Montáže všech druhů střech na klíč, včetně rekonstrukce. Prodej dřevěných podlah a povrchové úpravy podlah.

4Mucha František - DINST

4.8
★★★★★
★★★★★
(28)
Nečasova 22, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Provádíme servis a revize PLYNOVÝCH KOTLŮ (VAILLANT, ARISTON, a další), revize průmyslových plynovodů a průmyslových plynových kotelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti VODA - TOPENÍ - PLYN.

5DJUNA s.r.o.

Stavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, úprava venkovních i vnitřních zdí a fasád, podlahy, hydroizolace, tepelné izolace, vodoinstalace, krby, kamna, komíny a další...

6DŘEVOSTAVBY - Čertner Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rozsochatec 137, Rozsochatec Bezdlužná

V oblasti výroby a montáže srubových domů a roubenek, máme více jak destiletou praxi, to nám dává možnost realizace čehokoli, co se masivního dřeva týče. Provádíme stavby srubových a roubených domů pro celoroční, rekreační a komerční využití, dále realizujeme stavby chat, přístavků, přístřešků,…

7Pechoušek Miroslav

Zaobírám se vyhledáváním vodních zdrojů. Dále nabízím vrtání, rekonstrukce a kompletaci studní. Mimo jiné poskytuji zámečnické a svářečské práce.

8Lemberka Otto

Vodoinstalace, zednické a obkladačské práce. Dále také nabídka rekonstrukcí koupelen, montáže studničních čerpadel a přívodů.

9FIRMA ŽMIJÁK

Studnařské práce. Provádíme vrtaní, kopání, prohlubování studní, rekonstrukce a čištění studní.

10Studnářství Petr Holubář

Provádíme studnařské práce- čištění a dezinfekce studní, opravy studní, rekonstrukce, prohlubování a kopání studní.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce kopané, vrtané studny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Rekonstrukce studny je často nutná, pokud je studna již stará a nedostatečně funkční. Kopané studny jsou vhodné pro menší objemy vody, zatímco vrtané studny jsou vhodné pro větší objemy vody. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít mnoho odborníků, kteří nabízejí tyto služby za přijatelné ceny. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro rekonstrukci, kopání nebo vrtání studny, v oblasti Jižní a Západní Čechy určitě najdete toho pravého.