Rekonstrukce kopané, vrtané studny – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1GAZKOMPLET, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cyrilometodějská…, Třebíč - Nové Dvory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme montáže plynu. Zajišťujeme servis a prodej plynových spotřebičů, plynové revize, projekty včetně vyjádření, koupelny na klíč, solární systémy, rekonstrukce topení.

2VoKa - ekologické stavby, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Spojovací 1539, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se projektováním, výstavbou a provozováním ekologických staveb, vodovodů, kanalizací a menších ČOV. Vzorkování vody.

3Dobřanský Jakub

Nabídka pokrývačských a klempířských prací.

4Kračmar Jiří

Tesařské, pokrývačské, klempířské práce. Rekonstrukce střech. Hydroizolace.

5Gořula David

Montáže všech druhů střech na klíč, včetně rekonstrukce. Prodej dřevěných podlah a povrchové úpravy podlah.

6Mucha František - DINST

4.8
★★★★★
★★★★★
(18)
Nečasova 22, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Provádíme servis a revize PLYNOVÝCH KOTLŮ (VAILLANT, ARISTON, a další), revize průmyslových plynovodů a průmyslových plynových kotelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti VODA - TOPENÍ - PLYN.

7DJUNA s.r.o.

Stavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů, úprava venkovních i vnitřních zdí a fasád, podlahy, hydroizolace, tepelné izolace, vodoinstalace, krby, kamna, komíny a další...

8DŘEVOSTAVBY - Čertner Jiří

V oblasti výroby a montáže srubových domů a roubenek, máme více jak destiletou praxi, to nám dává možnost realizace čehokoli, co se masivního dřeva týče. Provádíme stavby srubových a roubených domů pro celoroční, rekreační a komerční využití, dále realizujeme stavby chat, přístavků, přístřešků,…

9Pechoušek Miroslav

Zaobírám se vyhledáváním vodních zdrojů. Dále nabízím vrtání, rekonstrukce a kompletaci studní. Mimo jiné poskytuji zámečnické a svářečské práce.

10Lemberka Otto

Vodoinstalace, zednické a obkladačské práce. Dále také nabídka rekonstrukcí koupelen, montáže studničních čerpadel a přívodů.


Firmy v dalších lokalitách


Rekonstrukce kopané, vrtané studny v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Rekonstrukce kopané, vrtané studny najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.