Revize jeřábů – Jižní a Západní Čechy

Revize jeřábů v oblasti Jižní a Západní Čechy je důležitou součástí údržby a bezpečnosti. Kvalitní revize zajišťuje, že jeřáby pracují bez problémů a minimalizuje riziko nehod.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1FRYmont s.r.o.

Svařování ocelí a pájení neželezných kovů. Montáže potrubních tras i ocelových konstrukcí. Provádění montážních prací. Kompletní služby účetnictví.

2Císař Karel

Revize jeřábů, vysokozdvižných plošin. Školení obsluhy jeřábů. Technické kontroly motorových vozíků, školení jejich řidičů. Požární ochrana. Bezpečnost práce.

3AUTOTECH - VT, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolohradská 866, Chotěboř Bezdlužná

Dodavatel kompletního vybavení pro autoservisy, pneuservisy a STK. Výroba jámových, kanálových zvedáků, lisů, hydrauliky.

4Michal Tretera - ELEKTRO

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Modřínová 357, Třebíč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka elektroinstalací a elektroinstalačního materiálu. Montáže, údržba elektrických zařízení. Školení bezpečnosti práce. Revize plynových zařízení.

5SVAROS s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Herrmannova 520 , Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme mladou, pružnou firmou, která si ve své krátké historii získala dobré jméno a uznání mnoha spokojených zákazníků nejen ze svého regionu, ale dnes již z celé republiky. Navázali jsme na mnohaletou tradici poskytování vysoce odborných specifických služeb Chotěbořských strojíren, v jejichž…

6Janoušek Josef - revizní technik

Provádíme revize a revizní zkoušky zdvihacích zařízení, jeřábů, pojízdných plošin a dalších. Pořádáme školení jeřábníků, vazačů a řidičů VZV. Revize tlakových nádob a kotlů tříd PK4 a HK4 (parní a horkovodní kotle).

7BTC GROUP a.s.1 pobočka

Jarošovská 1338, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost BTC GROUP a.s. vznikla v roce 2012 fúzí společnosti BTC JH a.s. a PHT service s.r.o. Sídlo společnosti je v bývalém areálu společnosti STS. Počet pracovníku je 120. Provozy: provoz Jindřichův Hradec (rozloha pracovního areálu 3 ha), provoz Dačice (rozloha 2 ha). Produkty a zaměření firmy…

8ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(68)
Jarošovská 840, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost začínala podnikat v roce 1992 s pěti lidmi a výhradně vlastním kapitálem. V současnosti sídlí a provozuje své činnosti ve vlastních objektech v Jindřichově Hradci a okolí, s dostatečným zázemím dílen, kvalifikovaných odborníků a servisních prostředků; zaměstnává na padesát pracovníků. Za…

9BEZPO Plzeň s.r.o.4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(12)
Hřímalého 805/3, Plzeň Bezdlužná

BEZPO Plzeň s.r.o. - služba bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. V organizaci provedou prověrku bezpečnosti práce (audit) a to ve všech budovách a na všech pracovištích. Vypracují dokumentaci bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Společnost BEZPO Plzeň s.r.o. vyhledává rizika na…

10J.O.K. - servis, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Radobyčická 2747/10b, Plzeň, Jižní… Bezdlužná

Provádíme kompletní servis zdvihacích zařízení a jeřábových drah. Zajišťujeme servis prohlídky, revize a elektrorevize.


Firmy v dalších lokalitách


Revize jeřábů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici řada odborníků, kteří se specializují na revize jeřábů a jsou schopni poskytnout kvalitní a spolehlivou službu. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro revize jeřábů v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru.