Průmyslové chlazení – Jižní a Západní Čechy

Průmyslové chlazení je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více žádané. Díky moderním technologiím a inovativním řešením se podniky v této oblasti mohou spolehnout na efektivní a spolehlivé chlazení svých zařízení.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicích zařízení – klimatizace, průmyslové klimatizace, mrazicí boxy, chladničky a další. Pro snížení vlhkosti nabízíme bytové a průmyslové odvlhčovače. Součástí našich služeb je prodej domácích spotřebičů.

Poslat poptávku kovar-servis.cz 384 382 242

Jsme specialisté na tepelná čerpadla a klimatizace. Prodáváme a montujeme tepelná čerpadla a klimatizace Daikin, které vynikají bezhlučným provozem, nízkou energetickou náročností a vysokou účinností. Součástí našich služeb je servis tepelných čerpadel a klimatizací Daikin.

Poslat poptávku pilsklima.cz 731 506 712

Zabýváme se dodávkami, montážemi a servisem chladicí techniky, klimatizační techniky a tepelných čerpadel. Součástí našich služeb jsou stavby malých chladicích a mrazicích boxů i stavby velkých chlazených či mrazicích skladů.

Poslat poptávku chlazenipeterka.cz 385 721 093

Firma Polar chlazení s.r.o. se již od roku 1997 zabývá prodejem a záručními, ale i pozáručními opravami chladniček a mrazáků pro domácnosti. Pro obchody, restaurace a sklady nabízí chladící vitríny, výčepní zařízení, výrobníky ledové vody, ledu, zmrzliny a sodové vody, prosklené lednice, chladící a…

Poslat poptávku polarchlazeni.cz 569 421 791

Specializujeme se na návrhy, výpočty, prodej a servis hydropneumatických akumulátorů a chladičů kapalin. Nabízíme vám membránové akumulátory, akumulátorové stanice, deskové chladiče, průmyslové chladicí agregáty a mnoho dalšího. Kontaktujte nás. Jsme váš spolehlivý partner pro hydrauliku.

Poslat poptávku vmhydraulik.cz 724 806 030

Projekce, prodej a montáž klimatizace Haier. Nabízíme absorpční jednotky Broad. Prodej klimatizace a chlazení do bytů, kanceláří a průmyslu. Součástí našeho sortimentu jsou chladiče kapalin Galletti a chladicí věže. Montážní, servisní a čistící příslušenství pro klimatizací. E-shop klimatizací,…

Poslat poptávku sokra.cz 272 088 370

Montáž, servis, prodej chladicích, mrazicích zařízení, klimatizací, tepelných čerpadel. Opravy chladniček, mrazniček.

Poslat poptávku kk-chlazeni.cz 602 949 186

Poskytujeme dodávky a montáž průmyslového chlazení. Nabízíme chladící a mrazící boxy, šokové zmrazování, chladiče kapalin, izolace, chladírenské dveře. Dodáváme klimatizace bytů, kanceláří a pracovních prostor.

Poslat poptávku chlazeni-spacek.cz 566 678 033

Chladicí zařízení pro potravinářský průmysl, zemědělství. Destilační zařízení pro pálenice, potravinářské stroje, klimatizace. Internetový prodej nářadí, zahradní techniky a brusiv.

Poslat poptávku chladol.cz 565 444 481

ATC MONT s.r.o.: vzduchotechnika - klimatizace - chlazení. Jsme jediným dodavatelem strojně předřezaných dílů (tvarovek i rovných kusů) pro výrobu předizolovaného vzduchotechnického potrubí v ČR.

Poslat poptávku atcmont.cz 774 332 713

Průmyslové chlazení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Průmyslové chlazení je nezbytné pro udržení optimálních podmínek v průmyslových provozech, kde je nutné udržovat nízké teploty a zamezit přehřátí strojů a zařízení. Díky průmyslovému chlazení mohou podniky v oblasti Jižní a Západní Čechy snížit náklady na energie a zvýšit výkon svých zařízení. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro průmyslové chlazení v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí v oboru.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.