Rychlý odkup nemovitostí – Jižní a Západní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Reality Vysočina s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Beckovského 2045, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Naše realitní kancelář má 15-letou praxi a zkušenosti s realitní činností, ke každému prodeji v rámci provize zajistíme solventního kupce, kompletní právní servis kvalifikovaným právníkem včetně úschovy peněz, znalecký posudek a vyplněné daňové přiznání pro FÚ.

2Realitní kancelář AD REALITY, Pelhřimov1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Tylova 837, Pelhřimov Bezdlužná

Jsme ryze českou realitní kanceláří zabývající se zprostředkováním prodeje a pronájmu všech druhů nemovitostí. Poskytujeme svým zákazníkům kompletní nabídku služeb, které jsou poskytovány na vysoké úrovni. Poskytujme zprostředkování prodeje bytů, domů, pozemků a komerčních prostor, bezplatné…

3Křikava René

Realitní činnost v oblasti lesnictví. Nákup, prodej lesů.

4Agentura AV s. r. o.

Realitní společnost nabízí prodej, výměnu i odkup nemovitostí.

5Lebeda Vít, JUDr., advokát1 pobočka

T. G. Masaryka 854…, Karlovy Vary
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Advokátní kancelář nabízíme právní služby se zaměřením na obchodní a občanské i trestní a smluvní i pracovní právo a vymáhaní pohledávek i exekuce a dále zastupování v soudních sporech a závazkových vztazích a provádíme převody nemovitostí a advokátní úschovy.

6REBELLION s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(315)
Nádražní stezka 266…, Františkovy Lázně
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme realitní služby, jako prodej, nákup a pronájem nemovitostí, nebytových prostor, garáží, pozemků, rekreačních a komerčních objektů.

7Stenwood trade s.r.o.

Drevo-les.cz je specializovaný inzertní portál, který se zaměřuje výhradně na inzerci biorealit. Cílem je soustředění maximální nabídky a poptávky těchto nemovitostí a tím podpořit rozvoj trhu se zemědělskou půdou v České republice. Nabízíme jedinečnou možnost efektivní bezplatné inzerce…

8GRATO spol. s r.o.

Odkupování a správa pohledávek, provádění dražeb, realitní činnost. Veřejné dražby movitých věcí i nemovitostí, zpeněžování majetku z konkurzních podstat, vymáhání, oceňování i převody pohledávek s možností jejich odkoupení.

9VH Finanční s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(17)
P.O. Box 38 Západní…, Karlovy Vary Bezdlužná

Nákup a prodej nemovitostí, odkup a vymáhání pohledávek. Provádíme dobrovolné i nedobrovolné dražby.


Firmy v dalších lokalitách


Rychlý odkup nemovitostí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Rychlý odkup nemovitostí najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.