Zastavené nemovitosti – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Jan Kubeš

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
J. Bendy 1387/32 , České Budějovice Bezdlužná

Mezi výčet standardně poskytovaných služeb patří právní a finanční servis, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí a finančním úřadem a asistence převodce nebo makléře až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.Další velice žádanou a úspěšnou činností je přímý…

2Reality Otava s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Svobody 5, Sušice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme realitní kancelář OTAVA se sídlem v Sušici, která je bránou Šumavy. Jsme mladá progresivní firma s bohatou zkušeností ve zprostředkování prodeje (pronájmu) nemovitostí kdekoliv v České republice, která je schopna řešit nemovitosti se zástavami , exekucemi (vykoupení zástavních práv či exekucí,…

3Kučera Petr- DůmKV

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příčná 731/2, Karlovy Vary, Stará… Bezdlužná

Zajišťujeme zhodnocení Vaší nemovitosti pro účely převodu, dědictví nebo zástavy. Provádíme celkové audity i energetické posudky nemovitostí. Zhodnotíme stav Vaší nemovitosti.

4Beťák Lukáš - HOME 4 PEOPLE BETAK REAL ESTATE1 pobočka

Provádíme odhad tržní ceny, přípravu nemovitosti k prodeji, vhodný marketing, home staging, profi fotografa, právní zajištění, zajištění financování, řešení exekucí, zástav i oddlužení. Vyhledávání nemovitostí na zakázku.

5Realitka s.r.o.

Provozujeme realitní kancelář, která řeší zástavy, exekuce a závazky na nemovitostech, spolupracuje s advokátní kanceláří a nabízí kompletní realitní servis po celé České republice.

6Reality Promo

Prodej a pronájem nemovitostí. Zajištění kompletního realitního servisu. Provádíme odhad tržní ceny nemovitosti, stanovení optimální ceny nemovitosti, analýzu možnosti prodeje, sestavení plánu prodeje. Doporučíme způsob financování nemovitosti. Vyhotovíme kupní smlouvy. Řešíme exekuce, zástavy.


Firmy v dalších lokalitách


Zastavené nemovitosti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Zastavené nemovitosti najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.