Škola smyku – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1ÚAMK - AUTOMOTOKLUB ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hlavní náplní je oblast bezpečnosti silničního provozu, kde spravujeme, organizujeme a provádíme výuku na dětském dopravním hřišti v Českých Budějovicích. Pořádáme okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů.

2Jakub Adam - AUTOŠKOLA1 pobočka

Václavská 495, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše autoškola nabízí výcvik pro získání řidičského oprávnění skupin AM, A1, A, B, C, E, D, T. Provádíme školení řidičů a profesní průkaz. U nás můžete absolvovat cvičné jízdy pro získání vrácení řidičského průkazu.

3Jurčík Zdeněk - Autoškola Senza1 pobočka

Jurčík Zdeněk - Autoškola Senza - autoškola úročí bohaté a dlouholeté zkušenosti ze silničního provozu, snahou je předat dál poznatky a vědomosti, které jsou nezbytné pro jeho pochopení a orientování se v něm. Zajišťují výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny AM (15 let)- motorových…

4Vinter Vlastimil - Jaroslava Odstrčilíková

Autoškola Odstrčilíková & Autoškola Vinter - zajišťuje výuku a výcvik žadatelů o řidičské oprávnění skupiny AM- motocykl do 50 cm3 max. rychlost 45km/hod, A1- motocykl do 125 cm3 výkon do 11 kW, A s omezením do 25kW, A - bez omezení nad 25kW, B- osobní automobil, B+E- přívěsy nad 750 kg za…

5Škola smyku Plzeň s.r.o.

Zajistíme kurzy bezpečné jízdy, jako je škola smyku, jednodenní kurzy pro firmy i širokou veřejnost. Naše škola má zkušené lektory s mnoholetou praxí nabytou spoluprací s BESIPem.

6Bláhová Marie

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tovární 2149, Tachov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoškolu s nabídkou kurzů pro získání řidičského oprávnění ve skupinách AM, A1, A2, A , B, B + E.

7Dubjak Milan

5.0
★★★★★
★★★★★
(62)
Žižkova 10, Cheb
Dnes už má zavřeno

Provozujeme autoškolu pro skupiny AM, A1, A2, A, B, C, D, B+E, C+E, T. Máme vlastní řidičský trenažér. Provádíme kondiční jízdy, školení a výcvik řidičů.

8Zdeněk Březina

Tachovská 1348/1, Plzeň-Bolevec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zdeněk Březina, se sídlem Tachovská 1348/1, 323 00, Plzeň-Bolevec, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2011. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

9Ille Martin - autoškola Martin Ille

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Svobody 56, Třeboň II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoškola, škola smyku i dopravní výchova pro děti.

10Autoškola Ille s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Svobody 56, Třeboň II

Autoškola. Kondiční jízdy, školení profesní způsobilosti, ekonomické jízdy a škola smyku.


Firmy v dalších lokalitách


Škola smyku v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Škola smyku najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.