Školení pro státní, veřejnou správu – Jižní a Západní Čechy

Školení pro státní a veřejnou správu v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou klíčovým prvkem pro zajištění kvalitního výkonu práce v této oblasti. Tyto školení jsou zaměřena na poskytnutí potřebných znalostí a dovedností pro úspěšné plnění úkolů a povinností ve státní a veřejné správě.

1–10 firem z 105 nalezených Filtry

1LAUER s.r.o.

tř. Čsl. legií 721/3, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství a další služby. Specializujeme se i na účetnictví neziskových organizací.

2Semináře a školení - ORKAM Plzeň, s.r.o.

Staniční 1008/57, Plzeň Bezdlužná Ověřená

Semináře a školení k zákonům, jejich novelám a předpisům. Máme akreditace od Ministerstva vnitra a Ministerstva práce a sociálních věcí.

3KOHOUTOVÁ VLADIMÍRA MUDr. - HACCP

náměstí Míru 2363…, Plzeň,Jižní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti odborné pomoci při zavádění systému kritických bodů HACCP do potravinářské výroby i stravovacích služeb, vypracování příručky HACCP. K dalším činnostem patří jednorázové i pravidelné provádění interních auditů HACCP a školení potravinářských pracovníků v oblasti zásad…

4O.K. AUTOMOT & SAT, s.r.o.1 pobočka

Rantířovská 284/19, Jihlava-Horní Kosov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby: čištění a úklid, školení bezpečnosti práce, personální.

5INFRA, s.r.o.2 pobočky

Tyršova 241, Stařeč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme vzdělávací agenturu a nakladatelství. Vydáváme metodické materiály pro pedagogy. Nabízíme prodej knih pro děti, výukových CD a DVD i školních pomůcek. Zajišťujeme vzdělávání pedagogů, pracovníků firem i zaměstnanců státní správy. U nás naleznete studijní materiály např. sešity k…

6Michal Tretera - ELEKTRO

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Modřínová 357, Třebíč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka elektroinstalací a elektroinstalačního materiálu. Montáže, údržba elektrických zařízení. Školení bezpečnosti práce. Revize plynových zařízení.

7ASM, spol. s r.o. (pobočka Tábor)2 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(16)
Vítkova 2010/3, Tábor Bezdlužná

Servis výpočetní techniky a nabízíme správu sítí, výstavbu LAN či pořádání školení. Nabízíme aktivní a pasivní síťové prvky, kamerové a diskové systémy, počítače a přehrávače LAN i s displejem.

8S.V.I. RUBIKON s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klinovecka 998, Ostrov Bezdlužná

Provozují soukromou spisovnu, kde nabízí uložení dokumentů, skartaci dokumentů a metodickou pomoc. Profesionálních služeb v oblasti archivace a skartace využívají stále častěji nejen insolvenční správci a likvidátoři, ale také činné firmy. Naše společnost nabízí všem zájemcům kvalitní a cenově…

9BL facility s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti revizí a servisu plynovodů, tlakových stanic, plynových kotlů, elektrického zařízení, hromosvodů a hasících přístrojů či bezpečnostních prací aj.

10Ing. Kukanová Julie

Provozuji vzdělávací agenturu v oblasti účetnictví. Poskytuji ekonomické poradenství v oblasti účetnictví, mzdové agendy a další finanční poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Školení pro státní, veřejnou správu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Účast na těchto školeních umožňuje získat nové informace a zlepšit stávající schopnosti, což vede k efektivnějšímu a úspěšnějšímu výkonu práce. Školení pro státní a veřejnou správu v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou navržena tak, aby byla přizpůsobena potřebám účastníků a aby byla co nejvíce interaktivní a praktická. Tyto školení jsou vedeny odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti, kteří dokážou předat své zkušenosti a znalosti účastníkům. Pokud hledáte kvalitní školení pro státní a veřejnou správu v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte se zúčastnit těchto školení a zlepšit své schopnosti a znalosti.