Školení pro státní, veřejnou správu – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1KOHOUTOVÁ VLADIMÍRA MUDr. - HACCP

náměstí Míru 2363…, Plzeň,Jižní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabídka služeb v oblasti odborné pomoci při zavádění systému kritických bodů HACCP do potravinářské výroby i stravovacích služeb, vypracování příručky HACCP. K dalším činnostem patří jednorázové i pravidelné provádění interních auditů HACCP a školení potravinářských pracovníků v oblasti zásad…

2O.K. AUTOMOT & SAT, s.r.o.1 pobočka

Rantířovská 284/19, Jihlava-Horní Kosov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby: čištění a úklid, školení bezpečnosti práce, personální.

3INFRA, s.r.o.2 pobočky

Tyršova 241, Stařeč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme vzdělávací agenturu a nakladatelství. Vydáváme metodické materiály pro pedagogy. Nabízíme prodej knih pro děti, výukových CD a DVD i školních pomůcek. Zajišťujeme vzdělávání pedagogů, pracovníků firem i zaměstnanců státní správy. U nás naleznete studijní materiály např. sešity k…

4ASM, spol. s r.o. (pobočka Tábor)2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Vítkova 2010/3, Tábor Bezdlužná

Servis výpočetní techniky a nabízíme správu sítí, výstavbu LAN či pořádání školení. Nabízíme aktivní a pasivní síťové prvky, kamerové a diskové systémy, počítače a přehrávače LAN i s displejem.

5Semináře a školení - ORKAM Plzeň, s.r.o.

Semináře a školení k zákonům, jejich novelám a předpisům. Máme akreditace od Ministerstva vnitra a Ministerstva práce a sociálních věcí.

6S.V.I. RUBIKON s.r.o.1 pobočka

Provozují soukromou spisovnu, kde nabízí uložení dokumentů, skartaci dokumentů a metodickou pomoc. Profesionálních služeb v oblasti archivace a skartace využívají stále častěji nejen insolvenční správci a likvidátoři, ale také činné firmy. Naše společnost nabízí všem zájemcům kvalitní a cenově…

7BL facility s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti revizí a servisu plynovodů, tlakových stanic, plynových kotlů, elektrického zařízení, hromosvodů a hasících přístrojů či bezpečnostních prací aj.

8Ing. Kukanová Julie

Provozuji vzdělávací agenturu v oblasti účetnictví. Poskytuji ekonomické poradenství v oblasti účetnictví, mzdové agendy a další finanční poradenství.

9V-Studio s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova tř. 1321, České Budějovice Bezdlužná

Společnost V-Studio se zabývá poradenstvím a vzděláváním a základě více než 23ti leté zkušenosti v oblasti řízení, obchodu, nákupu, personalistiky, ekonomiky a dalších oborů souvisejících s dobrým chodem Vaší společnosti. Společnost byla založena v roce 1992 a od té doby se profiluje jako aktivní…

10Sedláček Roman, Mgr.2 pobočky

Nabízíme návrhy a realizace počítačových sítí včetně dodávky potřebného vybavení, instalace a následného servisu a údržby. Dále se zabýváme tvorbou webových stránek. Poskytujeme počítačová školení a poradenství. Nabízíme realizaci multimediálních učeben.


Firmy v dalších lokalitách


Školení pro státní, veřejnou správu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Školení pro státní, veřejnou správu najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.