Školní olympiády – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je místem, kde se každoročně konají školní olympiády. Tyto soutěže jsou určeny pro žáky základních a středních škol, kteří se chtějí předvést ve svých oblíbených sportovních disciplínách.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou (Základní škola)1 pobočka

náměstí Emy…, Stráž nad Nežárkou
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou s vlastní jídelnou. Zájmové kroužky zajišťuje DDM Třeboň, my pronajímáme prostory.

2ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA BOHUSLAVA REYNKA LÍPA

Lípa 211, Lípa Bezdlužná

Základní škola pro 275 žáků s družinou a jídelnou. Pořádání sportovních, společenských a kulturních akcí. Organizování výletů, exkurzí, přednášek, soutěží, dětských dnů a dalších aktivit. Zajištění zájmových kroužků. Mateřská škola pro 65 dětí s výdejnou.

3Základní škola a Mateřská škola Dešov

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dešov 105, Dešov Bezdlužná

Do roku 1762 chodily děti z Dešova do školy ve Velkém Újezdě. Od roku 1763 až 1795 docházeli učitelé z Velkého Újezda vyučovat do Dešova. Začátkem 70. let byla v akci "Z" vybudována v Dešově nová Mateřská škola pro 40 až 50 dětí. Od 1. 9. 2005 je součástí Základní školy také Mateřská škola, Školní…

4Základní škola a Mateřská škola Kouty, Třebíč

Kouty 82, Kouty Bezdlužná

Základní škola pro 63 žáků s družinou. Nabízíme domácí vzdělávání a individuální postup ve výuce. Družina se zaměřením na dopravní a zdravotní výchovu. Mateřská škola.

5Základní škola Náměšť nad Oslavou, Komenského 53

Základní škola Náměšť nad Oslavou Komenského 53. Snažíme se podporovat nadání a tvořivost každého žáka. Žáci pracují s moderní technikou a pomůckami. Nabízíme zajímavou výuku anglického jazyka a dalších jazyků. Jsme mladý a kreativní učitelský tým.

6Základní škola Třebíč, Horka-Domky

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Václavské nám. 44/12, Třebíč-Horka-Domky Bezdlužná

Základní škola pro 750 žáků s družinou, klubem a jídelnou. Nabídka různých sportovních a zájmových kroužků. Škola se orientuje na výchovu všestranně rozvinuté osobnosti. Zvláště dbáme na velmi dobré zvládnutí jazykového projevu českého, anglického a německého jazyka, matematického myšlení se…

7ZŠ A MŠ Luka nad Jihlavou

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Školní 177, Luka nad Jihlavou Bezdlužná

Základní škola pro 320 žáků s družinou a s jídelnou v objektu mateřské školy. Škola podporuje vztah žáků k ekologii.

8Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 141, Telč-Podolí Bezdlužná

Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace. Základní škola pro 550 žáků s družinou a jídelnou.

9Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov

Základní škola pro 880 žáků s družinou a jídelnou.Výborná poloha školy blízko centra města (busy, vlak, ZUŠ,…). Velmi dobré materiální vybavení pro výuku i volnočasové aktivity žáků, moderní PC učebny i jazykové učebny. Široká nabídka nepovinných předmětů (např. Šachy, Sborový zpěv, sportovní hry,…

10Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 183, Milevsko
Otevřeno do 12:00
Bezdlužná

Gymnázium Milevsko poskytuje kvalitní všeobecné vzdělání žáků, které je doplněno dalšími vhodnými aktivitami, které rozvíjí schopnosti studentů. Jsou jimi lyžařské kurzy, olympiády v různých oborech, školní výlety a další. Možností je šestileté gymnázium, čtyřleté nebo osmileté gymnázium.…


Firmy v dalších lokalitách


Školní olympiády v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Školní olympiády jsou nejen zábavné, ale také velmi důležité pro rozvoj zdravého životního stylu a týmové spolupráce. V oblasti Jižní a Západní Čechy se tyto soutěže těší velké oblibě a každý rok se jich účastní stovky žáků. Pokud hledáte způsob, jak podpořit zdraví a sportovní nadání vašich dětí, školní olympiády v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou skvělou volbou.