Sono vyšetření malých zvířat – Jižní a Západní Čechy

Sono vyšetření malých zvířat je moderní diagnostická metoda, která umožňuje zobrazit vnitřní orgány zvířete pomocí ultrazvukových vln. Tato metoda je neinvazivní a bezbolestná, což z ní dělá ideální volbu pro diagnostiku různých onemocnění u malých zvířat.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(367)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

2Faměra Karel, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(68)
Sokolovská 624, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace s nabídkou komplexních služeb veterinární léčby ve městě Strakonice - Léčba chorob - infekční, interní, parazitární, kožní. Vakcinace, sonografické (ultrazvuk) vyšetření, laboratorní vyšetření krve. Chirurgické zákroky, stomatologie (odstranění zubního kamene ultrazvukem).…


Firmy v dalších lokalitách


Sono vyšetření malých zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Sono vyšetření se provádí pomocí speciálního přístroje, který vysílá ultrazvukové vlny do těla zvířete. Tyto vlny se odražejí od vnitřních orgánů a jsou zachyceny zpět přístrojem, který je přeměňuje na obraz. Tento obraz je následně zpracován a interpretován veterinárním lékařem.

Sono vyšetření se používá k diagnostice různých onemocnění, jako jsou například problémy s játry, ledvinami, srdcem, plicemi, slinivkou břišní a dalšími orgány. Tato metoda je také velmi užitečná při diagnostice těhotenství u zvířat.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné provést sono vyšetření u místního veterinárního lékaře. Tento lékař je vybaven moderním ultrazvukovým přístrojem a má dlouholeté zkušenosti s diagnostikou různých onemocnění u malých zvířat.

Při sono vyšetření je zvíře umístěno na stůl a veterinární lékař aplikuje na kůži speciální gel, který umožňuje lepší přenos ultrazvukových vln. Poté přiloží přístroj na kůži a začne s vyšetřením. Celý proces trvá obvykle několik minut a je bezbolestný.

Výhody sono vyšetření:

- Neinvazivní a bezbolestná metoda diagnostiky
- Umožňuje zobrazit vnitřní orgány zvířete
- Pomáhá při diagnostice různých onemocnění
- Je užitečná při diagnostice těhotenství u zvířat

Nevýhody sono vyšetření:

- Vyšší cena oproti jiným diagnostickým metodám
- Není vhodná pro diagnostiku některých onemocnění

Celkově je sono vyšetření velmi užitečnou a moderní metodou diagnostiky u malých zvířat. Pokud máte podezření na nějaké onemocnění u vašeho domácího mazlíčka, neváhejte se obrátit na místního veterinárního lékaře v oblasti Jižní a Západní Čechy a domluvit si sono vyšetření.