Sonografie zvířat – Jižní a Západní Čechy

Sonografie zvířat je moderní diagnostická metoda, která umožňuje veterinárním lékařům získat detailní obraz vnitřních orgánů zvířat. Tato neinvazivní metoda využívá ultrazvukové vlny, které jsou vysílány do těla zvířete a následně se odražené vlny zobrazují na monitoru.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(373)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

2VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

3Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

4VETERINÁRNÍ KLINIKA HUMPOLEC

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Jihlavská 367, Humpolec Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata a koně. Nabídka čipování, biochemického vyšetření krve či mikroskopického vyšetření. Vyšetření zvířat před výjezdem do zahraničí. Osvědčení na výstavy, rentgenologická vyšetření.

5Aurum Vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(158)
K. Světlé 540/6, České Budějovice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku. Ošetření domácích zvířat a péče o nemocná zvířata.

6Veterinární ordinace MVDr. Zdeněk Mandelíček a MVDr. Irena Salátová

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Havlíčkovo nám. 91, Dačice
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní a léčebnou péči pro psy, kočky a drobná zvířata. V naší veterinární ordinaci Dačice zajišťujeme očkování, rentgen, sonografii, čipování a další. Dále vám nabízíme prodej krmiva a chovatelských potřeb značek Eminent, K9, Nutrican, Proplan, Apetit, Calibra, Acana, Fitmin.…

7Faměra Karel, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(68)
Sokolovská 624, Strakonice I
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace s nabídkou komplexních služeb veterinární léčby ve městě Strakonice - Léčba chorob - infekční, interní, parazitární, kožní. Vakcinace, sonografické (ultrazvuk) vyšetření, laboratorní vyšetření krve. Chirurgické zákroky, stomatologie (odstranění zubního kamene ultrazvukem).…

8TOMÁŠ JAROSIL, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(225)
B. Smetany 749/27, Kraslice
Otevřeno od 15:00

Provozuji veterinární ordinaci pro malá zvířata. Provádím malé operační zákroky, RTG, SONO, očkování či odčervení. Prodávám krmivo pro klinické diety. Navštěvuji také hospodářská zvířata.

9Veterináři s.r.o. - Veterinární ordinace Matoušek

4.9
★★★★★
★★★★★
(110)
Starý Pelhřimov 74, Pelhřimov Bezdlužná

Kompletní léčebná a preventivní veterinární péče v oblasti domácích a hospodářských zvířat. Preventivní ošetření-vakcinace, odčervení, stříhání drápků, ošetření análních žlázek), RTG diagnostiku, sonografické, mikroskopické a biochemické vyšetření či operace.

10PRO ANIMA spol. s r.o.

Dyleňská 45/903, Cheb
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ošetřovnu pro malá a drobná zvířata. Zajišťujeme RTG vyšetření, sonografické vyšetření, biochemické a hematologické vyšetření . Veškeré klinické a chirurgické zákroky včetně ošetření zubů. Provádíme ošetření i např. v ZOO, kravínech apod.


Firmy v dalších lokalitách


Sonografie zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Sonografie zvířat se využívá především k diagnostice onemocnění vnitřních orgánů, jako jsou játra, ledviny, srdce, slinivka břišní, močový měchýř a další. Díky této metodě mohou veterinární lékaři rychle a přesně diagnostikovat různé zdravotní problémy u zvířat.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je sonografie zvířat k dispozici v několika veterinárních klinikách. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními ultrazvukovými přístroji a zaměstnávají zkušené veterinární lékaře, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

Výhody sonografie zvířat:

1. Neinvazivní metoda - sonografie zvířat nepoškozuje zdraví zvířete a není s ní spojeno žádné riziko.

2. Detailní obraz vnitřních orgánů - sonografie zvířat umožňuje získat velmi detailní obraz vnitřních orgánů zvířete, což usnadňuje diagnostiku různých zdravotních problémů.

3. Rychlá a přesná diagnostika - díky sonografii zvířat mohou veterinární lékaři rychle a přesně diagnostikovat různé zdravotní problémy u zvířat.

4. Široké využití - sonografie zvířat se využívá při diagnostice různých onemocnění vnitřních orgánů, ale také při těhotenských vyšetřeních a dalších.

5. Bezbolestná metoda - sonografie zvířat je pro zvířata naprosto bezbolestná a nevyžaduje žádnou anestezii.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je sonografie zvířat k dispozici v několika veterinárních klinikách, které nabízejí široké spektrum služeb pro zdraví zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními ultrazvukovými přístroji a zaměstnávají zkušené veterinární lékaře, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Díky sonografii zvířat mohou majitelé zvířat získat rychlou a přesnou diagnostiku různých zdravotních problémů svých miláčků.