Soukromé společnosti – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je plná soukromých firem, které se specializují na různé obory. Tyto firmy se vyznačují vysokou úrovní kvality a profesionality, což je důvodem, proč jsou tak úspěšné.

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1LESNÍ SPOLEČENSTVÍ OBCÍ s.r.o. – Ubytování Na Hájence1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Karasín 3, Bystřice nad… Bezdlužná Ověřená

Nabízíme vám příjemné ubytování v našem penzionu na pomezí Žďárských vrchů a Nedvědické vrchoviny. Ubytovat se u nás můžete v pokojích nebo apartmánech. Rádi u nás ubytujeme i vaše domácí zvířátka. Nově nabízíme ubytování v plně vybavených mobilních domech. Rezervujte si Ubytování Na Hájence…

2Společnost I & T s.r.o.

Znojemská 2571/31, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti tvorby okrasných zahrad. Zabýváme se návrhy zahrad, realizacemi zahrad, realizacemi jezírek a údržbou zahrad, parků a soukromých prostranství. Prodáváme rostlinný materiál.

3BETON - Těšovice, spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(19)
Běleč 59, Prachatice Bezdlužná Ověřená

Naše firma se specializuje na betonové výrobky pro městskou výstavbu, soukromé stavby, zahrady. Především se věnujeme zakázkové výrobě z betonu, stavební výrobě a zahradní architektuře. Tým tvoří profesionální odborníci s dlouholetou praxí.

4FEROSTAR s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámek 441, Křižanov Bezdlužná Ověřená

Jsme soukromá česká společnost zabývající se strojírenskou výrobou. Naše strojní vybavení nám umožňuje zhotovovat zakázky jako soustružení, frézování, broušení. V našem portfoliu produktů najdete pera těsná, pera výměnná, pera woodruffova a klíny drážkové. Naše výrobky prodáváme po celých…

5PP RENTAX, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo náměstí 63, Ledeč nad Sázavou Bezdlužná

Hlavními činnostmi společnosti jsou vedení účetnictví a daňové evidence včetně zpracování mezd a poskytování komplexních služeb pro veřejné i soukromé investory v oblasti výstavby a stavebnictví. Doplňkovou činností je účetní poradenství a činnost realitní kanceláře.

6HOZTA, s.r.o. - Penzion U Mnicha1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(90)
Klášter 128, Vilémov Bezdlužná

Ubytování s možností pořádní společenských akcí.

7Penzion Hurikán

3.9
★★★★★
★★★★★
(164)
U Stadionu 2116, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 11:00

Ubytování v penzionu. Restaurace. Školení. Rodinné, firemní oslavy. Penzion Hurikán je v klidné části města, blízko sportovního centra Kotlina. Kapacita 24 míst v dvojlůžkových,třílůžkových a jednolůžkových pokojích s možností přistýlky, chladničkou a televizorem. Možnost vaření v kuchyňce a praní…

8Penzion a Restaurace U Pecinů1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(412)
Údavy 4, Ždírec nad Doubravou
Otevřeno od 10:30
Bezdlužná

Stylová restaurace vyhlášena vynikající domácí kuchyní. Nově možnost ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvou čtyřlůžkových. Pro hosty je k dispozici i samostatná jídelna, která může sloužit jako školící i společenská místnost. V okolí je mnoho příležitostí k pěší i…

9PENZION A VINNÝ RESTAURANT OÁSA

4.4
★★★★★
★★★★★
(76)
třída Legionářů…, Jihlava
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Náš rodinný penzion, založen v roce 1996,se nachází v klidné části centra Jihlavy. Nedaleko městského vlakového nádraží a autobusového nádraží. Sídlíme v secesním domě z roku 1896. Kromě ubytování ve čtrnácti pokojích Vám nabízíme posezení v malém rodinném podniku, v létě se zastřešenou zahrádkou.

10TJ SOKOL BEDŘICHOV1 pobočka

Sokolovská 122c, Jihlava
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

TJ Sokol Bedřichov je občanské sdružení – tělovýchovná organizace založená 13.12.1919 – pečující o děti, mládež a dospělé občany města Jihlavy a okolí. Nabízí sportovní využití jako je volejbal, tenis, sportovní tanec, kopaná, sportovní a moderní gymnastika.


Firmy v dalších lokalitách


Soukromé společnosti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho soukromých firem, které se zaměřují na výrobu, služby, obchod a další obory.

Tyto soukromé firmy jsou velmi důležité pro místní ekonomiku a zaměstnanost. Díky nim se v oblasti Jižní a Západní Čechy nachází mnoho pracovních příležitostí a lidé zde mohou najít práci v různých oborech. Soukromé firmy v oblasti Jižní a Západní Čechy se vyznačují vysokou kvalitou služeb a produktů, což je důvodem, proč jsou tak oblíbené mezi zákazníky.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho soukromých firem, které se specializují na různé obory. Tyto firmy se vyznačují vysokou úrovní kvality a profesionality, což je důvodem, proč jsou tak úspěšné. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní firmu v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě se vyplatí zaměřit se na soukromé firmy, které zde působí.