Stavebníci – Jižní a Západní Čechy

Stavebníci v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou odborníci na výstavbu a renovaci budov. S jejich pomocí můžete mít svůj dům, byt nebo kancelářské prostory postaveny nebo zrekonstruovány podle vašich představ.

1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Haupt - truhlářské potřeby s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husova 503, Moravské Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zaměřujeme se na výrobu nábytku a prodej truhlářských potřeb. Vyrábíme vestavěné šatní skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, obývací stěny, palubky, OSB desky, formátování lamina. V naší prodejně nabízíme spojovací materiál, nábytkové kování-úchytky, závěsy, zámky, výsuvy, věšáky,…

2TOVA HB s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(21)
Humpolecká 3890, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem truhlářským výrobků a vybavení.Truhlářské potřeby.

3Ing. Lubomír VOSTAL

Husova 386/10, Třebíč-Horka-Domky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Projekce staveb občanských, bytových, průmyslových a zemědělských, územní příprava, inženýrská činnost, zastupování stavebníků, výběrová řízení, uzavírání smluvních vztahů, technický dozor, příprava staveb, technická pomoc a poradenská činnost.

4PROFI - HOBBY, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(123)
Matějkova 2013, Pelhřimov Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej materiálů a potřeb pro truhláře, stavebníky a kutily. Půjčovna elektrického nářadí.

5Stavebniny PE + PE, s.r.o.3 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(67)
Niederleho 75, Klatovy
Dnes už má zavřeno

Stavebniny PE + PE, s.r.o. - naleznete zde rozsáhlou řadu stavebního materiálu, pro stavební firmy i soukromé stavebníky. Velký sortiment zámkové a betonové dlažby, kamenů a drtě. Kompletní systém pro sádrokarton, sádrokartonové tvrzené desky SDK, profily, tmely a další příslušenství a nástroje pro…

6VRAŠTIL PETR-TESAŘSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A ZEDNICKÉ PRÁCE

Provádíme klempířské, stavební, tesařské a pokrývačské práce. Zhotovíme vodoinstalaci a topenářské zapojení.

7Tribase ARCH, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Slunečná 1162, Prachatice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zaměřujeme se na na výstavbu liniových staveb vodovodů a kanalizací a objektů s těmito stavbami spojených. Zajišťujeme zainvestování pozemku a následnou výstavbu rodinných domů podle přání stavebníka.

8K-KLEMENT s.r.o. - stavebniny K. Klement

Pražská 1262, Sušice II
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavebniny a jejich doprava a složení na místo mechanickou rukou. Malty, sanace, cihly, izolace, tašky, tvárnice, dlažby, lepenky, komíny, kanalizace, polystyren, fasády, podlahy, sádrokarton i stavební nářadí a další pomůcky pro stavebníky.

9Stavební kancelář - Ing. Pavel HOŘEJŠÍ

Stavební kancelář Ing. Pavla Hořejšího nabízí a realizuje řešení pro Vaše stavebně-rekonstrukční projekty a posudky od počáteční fáze zaměření přes vypracování studií, návrhů, projektové dokumentace, obstarání stavebního povolení až po stavební dozor. Kompletní nabídku služeb, jež stavební kancelář…

10Stavebniny PE + PE, s.r.o. - šrouby a matice3 pobočky

Niederleho 75, Klatovy
Dnes už má zavřeno

Stavebniny PE + PE, s.r.o. - se specializuje na spojovací materiál (matice, svorníky, šrouby, podložky, kotvící materiál, čepy, závitové tyče) pro tepelně a tlakově namáhané spoje v průmyslu, teplárenství. Pro všechny řemeslníky, stavebníky i kutily. Dále lepidla, tmely a silikony, tekuté kotvy, PU…


Firmy v dalších lokalitách


Stavebníci v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Stavebníci v oblasti Jižní a Západní Čechy mají bohaté zkušenosti a využívají moderní technologie a materiály, aby vaše stavba byla kvalitní a odolná. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaši stavbu v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat stavebníky, kteří vám pomohou s plánováním, realizací a dokončením vašeho projektu.