Stravování pro studenty – Jižní a Západní Čechy

Stravování pro studenty je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi důležitou otázkou. Studenti potřebují kvalitní a vyváženou stravu, která jim dodá energii na celý den.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Střední odborné učiliště služeb Vodňany, Zeyerovy sady 43/II

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Zeyerovy sady 43, Vodňany Bezdlužná Ověřená

Na Středním odborném učilišti služeb Vodňany nabízíme 3leté učební obory – obor Zámečník, obor Zahradník, obor Řezník-uzenář, obor Kuchař-číšník, obor Cukrář, obor Stravovací a ubytovací služby a obor Potravinářská výroba.

2Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Lidická 590/38, Karlovy Vary –… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme domov mládeže a školní jídelnu v příjemném a klidném prostředí Horních Drahovic vzdáleném přibližně 10 minut chůze od centra města. Zajišťujeme výchovu, stravování a ubytování mládeži studující SŠ, SOU, VOŠ. Nabízíme také hotelové ubytování MFF.

3Konferenční centrum Immanuel

4.7
★★★★★
★★★★★
(296)
Slavíkov - Dlouhý 1, Ždírec nad Doubravou Bezdlužná Ověřená

Konferenční centrum se nachází v nádherném prostředí Českomoravské vysočiny. Nabízíme nově zrekonstruované ubytování v několika typech budov (chatky, sruby). Dále prostory pro školení, konference, sportovní soustředění, dětské tábory, školy v přírodě. To vše se zajištěním kvalitního stravování

5Domov mládeže a Školní jídelna České Budějovice

3.4
★★★★★
★★★★★
(34)
U Hvízdala 1322/4, České Budějovice 2 Bezdlužná

Domov mládeže a školní jedelna u Hvízdala poskytuje ubytování, stravování a výchovně vzdělávací činnost studentům základních, středních a vyšších odborných škol, popřípadě učilišt. S kapacitou 480 míst patří mezi největší v České republice.

6Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České…

Poskytujeme péči, výchovu a nabízíme volnočasové aktivity opuštěným dětem a sirotkům. Zajišťujeme pro děti ubytování, stravování. Nabízíme mimoškolní a prázdninové pobyty, lékařskou péči a kontakt s rodinami. Poskytujeme stravování pro studenty a zajišťujeme celodenní stravování pro ubytované…

7Základní škola a Mateřská škola, Nová 5, České Budějovice

Provozujeme Základní školu a mateřskou školu Nová 5, České Budějovice. Součástí je školní jídelna a školní družina.

8Jídelna Studentská

Jídelna Studentská, se sídlem Studentská 84/27, 360 07, Karlovy Vary-Doubí, v okrese Karlovy Vary a v kraji Karlovarský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby…


Firmy v dalších lokalitách


Stravování pro studenty v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto je důležité najít spolehlivého dodavatele stravy, který nabízí široký výběr jídel a zároveň dbá na kvalitu surovin. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít několik prověřených dodavatelů stravy, kteří se specializují právě na stravování pro studenty. Nabízejí různé druhy jídel, jako jsou polévky, hlavní jídla, saláty a dezerty. Díky tomu si studenti mohou vybrat podle svých preferencí a potřeb. Kvalitní strava je pro studenty klíčová, protože jim pomáhá udržet si zdraví a soustředění během celého dne.