Svařované sestavy – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1BAST s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a kovovýrobu. Provádíme CNC obrábění plechů, výrobu plechových dílů včetně povrchových úprav, svařovaných sestav a výrobky pro kolejová vozidla. Naše služby a kapacity nabízíme pro zákazníky z odvětví výroby kolejových vozidel, všeobecného…

2G a H, s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Pod Tratí 579, Ždírec nad Doubravou
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Jsme menší strojírenská firma. Zabýváme se kovoobráběním a výrobou jednoúčelových strojů. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti CNC frézování, soustružení a obrábění kovů. Specializujeme se především na zakázkovou výrobu dle dodané výkresové dokumentace.

3Krásl spol. s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 577, Žirovnice Bezdlužná

Kovovýroba. Zámečnické práce. Výroba kovových dílců, podkompletů a kompletních sestav pro nákladní automobily a železniční vagóny.

4FABRICOR s.r.o.

U Pískárny 498, Hrdějovice
Dnes už má zavřeno

Nabídka služeb v oblasti kovovýroby - laserové, plasmové, autogenní řezání, ohraňování, stříhání, svařování, řezání na CNC pilách, výroba svařovacích sestav, ocelových konstrukcí.

5BRAWE, spol. s r.o.

Vyrábíme nástroje, výlisky a svařované montážní sestavy. Nabízíme službu katodické ponorné lakování.


Firmy v dalších lokalitách


Svařované sestavy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Svařované sestavy najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.