Tesařská výroba – Jižní a Západní Čechy

Tesařská výroba je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádaná. Tesaři zde mají dlouholetou tradici a zkušenosti, které se promítají do kvality jejich výrobků.

1–10 firem z 461 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme klempířství a pokrývačství s tradicí. Poskytujeme vám kompletní klempířské a pokrývačské práce, včetně prací tesařských. Vyrábíme a montujeme širokou škálu klempířských prvků z různých materiálů. Realizujeme střechy na klíč. Mezi naše další služby patří instalace a revize hromosvodů.

Poslat poptávku klempirstvi-sima.cz 376 524 384

2 Pila Rozsochatec s.r.o.

Sháníte kvalitní řezivo? V Pila Rozsochatec s.r.o. vám nabízíme širokou nabídku stavebního řeziva a truhlářského řeziva. Prodáváme překližky, dřevodesky, palubky, podlahy a další řezivo. Dále se zabýváme pilařskou výrobou, prodejem palivového dřeva, těžbou dřeva a výkupem dřeva.…

Poslat poptávku pila-rozsochatec.cz 603 453 284

3 2B GROUP CZ, s.r.o.

Projektové, stavební, montážní práce. Realizace staveb. Činnost společnosti je směřována nejčastěji do regiónu hlavního města Prahy, Středočeského kraje a Vysočiny. Hlavní náplní firmy je realizace staveb doplněná o projektování, inženýrskou činnost a obchod se stavebními výrobky.

Poslat poptávku 2bgroup.cz 608 962 459

Zabýváme se výstavbou vodohospodářských staveb. Specializujeme se na odbahňování rybníků, opravy rybničních objektů, výstavbu bezpečnostních přelivů, kamenných zdí a vypouštěcích objektů, rekultivace skládek, výstavbu ČOV a úpravu vodních toků.

Poslat poptávku hydrokov.cz 384 722 033

Hledáte ubytování na venkově? Nabízíme vám ubytování v selském stavení, ve kterém se budete cítit jako na prázdninách u babičky. Můžete navštívit i naši ekologickou bylinkovou zahradu, která získala certifikát Ukázková přírodní zahrada. Nabízíme k prodeji bylinkové sazenice a léčivé…

Poslat poptávku bochnickovi.cz 736 776 211

Jsme stavební firma zaměřující se na dřevostavby, rodinné domy, střechy na klíč, krovy i dřevěné fasády a zateplování střech. Poskytujeme služby tesařství, pokrývačství, klempířství a provádíme rekonstrukce podkroví i SDK. Prodáváme opracované dřevo KVH, BSH, latě, prkna, Egger OSB desky, Seca…

Poslat poptávku rynostav.cz 376 520 017

Využijte kompletní služby v oblasti realizace střech od rodinné firmy s více než 25letou tradicí. Nabízíme vám profesionální klempířské práce, pokrývačské práce a tesařské práce. Vyrobíme pro vás i střechu na klíč.

Poslat poptávku strechydeak.cz 722 421 169

Řežeme kulatinu, impregnujeme dřevo a řezivo. Poskytujeme nákladní dopravu. Prodej dřeva a dřevařských výrobků, drtin, pilin, kulatin.

Poslat poptávku pilaostrovno.cz 566 678 377

9 Ivan Hladík - TEZEP

Stavby na klíč - rodinné domy, výrobní prostory, administrativní budovy, ubytovací prostory hotelů a penzionů. Půdní vestavby. Dřevoobráběcí centrum CNC Hundegger K2i. Zateplení zdiva a opravy fasád. Sanační práce. Rekonstrukce bytových jader. Sanace balkonů a lodžií. Opravy kanalizací.…

Poslat poptávku tezep.cz

Zabýváme se výrobou stavebního a truhlářského řeziva. Vyrábíme kompletní krovy - hranoly, fošny, prkna, latě.

Poslat poptávku khstrechy.cz 388 415 249

Tesařská výroba v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a preciznímu zpracování dřeva dokážou tesaři v oblasti Jižní a Západní Čechy vyrobit nejen tradiční dřevěné konstrukce, ale i moderní designové prvky. Výroba tesařských výrobků je zde prováděna s velkou pečlivostí a dbalostí o detaily, což zaručuje vysokou kvalitu a spokojenost zákazníků. Pokud hledáte kvalitní tesařské výrobky, v oblasti Jižní a Západní Čechy jste na správném místě.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.