Plátování, čepování, osedlání tesařských spojů – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho zručných tesařů, kteří se specializují na plátování, čepování a osedlání dřeva. Tyto techniky jsou klíčové pro vytvoření pevných a trvanlivých konstrukcí, které odolají času i povětrnostním vlivům.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Provozujeme prodejny a internetový obchod s hospodářskými potřebami. U nás zakoupíte zahradní potřeby a techniku, svářecí techniku, železářské zboží, spojovací materiál, ruční nářadí, elektrické nářadí, stavebniny, ploty a pletiva, plastové a obalové materiály a mnoho dalšího.

Poslat poptávku zznhp.cz 566 618 566

Provozujeme půjčovnu nářadí a malé stavební mechanizace a prodejnu nářadí. Nabízíme vám kompletní sortiment nářadí od A do Z. Součástí našich služeb je broušení pilových řetězů a servis strojů značek MAKITA, DeWalt, Blackdecker, Wacker, MITSHUBISHI, RUBI, PERLES, NTC a Flex.

Poslat poptávku ralko.cz 354 622 249

3 MUCHA - Tachov s.r.o.

Zabýváme se prodejem širokého sortimentu zboží. Nabízíme vám zahradní techniku, lesní techniku, zahradnické potřeby, železářské zboží, stavební prvky, tesařské prvky, elektrické nářadí atd. Prodáváme i krby a kamna a vše, co k nim patří. Provádíme servis zahradní techniky.

Poslat poptávku mucha-tachov.webnode.cz 374 728 872

Zaměřujeme se na výrobu nábytku a prodej truhlářských potřeb. Vyrábíme vestavěné šatní skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek, obývací stěny, palubky, OSB desky, formátování lamina. V naší prodejně nabízíme spojovací materiál, nábytkové kování-úchytky, závěsy, zámky, výsuvy, věšáky,…

Poslat poptávku truhlarske-potreby.cz 603 510 505

5 TOVA HB s.r.o.

Zabýváme se prodejem truhlářským výrobků a vybavení.Truhlářské potřeby.

Poslat poptávku tovahb.cz 569 424 367

Nabízíme prodej spojovacího materiálu Rothofixing pro tesaře. V nabídce naleznete vruty, HBS vruty, šrouby a skryté spoje. Pro klempíře a pokrývače máme kladiva, nože, nůžky na plech, kleště, ohýbačky a falcovačky Freund. Dále nabízíme Aku power akumulátory pro elektrické nářadí.

Poslat poptávku eshop.rynostav.cz 376 520 017

Výroba a montáž dřevěných příhradových vazníků, krovy, dřevostavby, pořez řeziva, pokrývačské práce, peletky. Počátek společnosti se datuje od roku 1994 a jejím zakladatelem je Pavel Míča. Do roku 2003 jsme byli součástí společnosti Agrostav Jihlava a.s. V témže roce dochází ke vzniku samostatného…

Poslat poptávku drevostavbyjihlava.cz 567 211 118

Firma byla založena v roce 1992, kdy jsme začali poskytovat služby v řemesle klempířském a pokrývačském. Během několika let jsme v Jihlavě zakoupili vlastní objekt (v r. 1995). V současnosti máme 18 zaměstnanců, kteří zvládají po odborných zaškoleních nejrůznější technologie, které vyžaduje dnešní…

Poslat poptávku klempirstvi-fiala.eu 567 321 666

Spojovací materiál, nářadí, nástroje, stavební a průmyslová chemie, ochranné pomůcky on-line od společnosti EXTE SPOJ s.r.o.

Poslat poptávku exte.cz 567 317 381

Plátování, čepování, osedlání tesařských spojů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tesaři v oblasti Jižní a Západní Čechy mají bohaté zkušenosti s tesařskými spoji, které umožňují spojování dřeva bez použití kovových spojů. Tento tradiční způsob spojování dřeva je nejen esteticky pěkný, ale také velmi pevný a odolný.

Díky svým znalostem a zkušenostem jsou tesaři v oblasti Jižní a Západní Čechy schopni vytvořit jakékoli tesařské spoje, ať už se jedná o klasické spoje jako je například čep a drážka, nebo o složitější spoje jako je například křížový spoj.

Pokud hledáte kvalitní tesařské práce v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat místní tesaře. Ti vám rádi poradí a pomohou vám vytvořit pevnou a trvanlivou konstrukci, která bude sloužit mnoho let.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.