Úprava, francouzské lakování nehtů – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho salonů, které nabízejí úpravu a francouzské lakování nehtů. Tento druh služby je velmi oblíbený mezi ženami, které chtějí mít krásné a upravené nehty.

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1Makočová Marie

Vančurova 1946/3 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby nehtového studia - nabídka pedikúry, ošetřování kuřích ok, stříhání a lakování nehtů a odstraňování ztvrdlé kůže..

2Pedikúra manikúra - Eva Šedivá

Petra z Ústí 1867…, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Manikérské a pedikérské služby.,modeláž nehtů lakovaní zdobení vše provádíme v klidném prostředí našeho studia .

3Eva Hochová

Nabízím služby manikúry a pedikúry. Zkrácení a formování nehtů, čištění nehtů, odstranění a zatlačení kůžičky, výživa nehtů, lakování nehtů. Manikúra trvá přibližně 30-45 minut a je vhodná pro ženy i muže. Při manikúře se postaráme nejen o Vaše nehty, ale i pokožku rukou. Nabízíme i poradenství v…

4LUCKYHAIR ROKYCANY

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Malé náměstí 100, Rokycany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Studio je vybaveno špičkovou kadeřnickou technikou. Profesionální vlasový stylisté a luxusní prostředí. Vlasová kosmetika idola a schwarczkopf professional a manikúra.

5Míková Ivana - Pedikúra Pelhřimov

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 1191, Pelhřimov Bezdlužná

Provádím kosmetické služby a zaměřuji se na údržbu nohou a nehtů, tedy pedikúru.

6NEKUTOVÁ PAVLA

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
J. Boreckého 1253/22, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

NEKUTOVÁ PAVLA, se sídlem J. Boreckého 1253/22, 370 05, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1993. Předmětem podnikání je: Manikúra Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až…

7Šťastná Irena

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Havířská 1064/24, Jihlava Bezdlužná

Provedeme manikúru, lakování a zdobení nehtů kamínky, třpytkami, razítky či samolepkami. Zhotovíme gelové nehty.

8Šerá Linda

Nabízíme využití klasické a japonské manikúry, p-shine, modeláže nehtů, lakování a zdobení.

9Štanclová Petra

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Farní 70/2, Jihlava Bezdlužná

Působíme v oboru poskytnutí služeb manikúra a pedikúra. Nabízíme modeláž nehtů UV gelem, zdobení, prodlužování nehtového lůžka, P-shine, lakování, gelové nehty na nohou.

10Laštovičková Šářka

Nabídka služeb pedikúry. Provedeme ošetření zarostlých nehtů, kuřích ok a otlaků. Zajistíme p-shine, zhotovení gelových nehtů a lakování.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava, francouzské lakování nehtů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Francouzské lakování je elegantní a vkusné, a proto se hodí jak do každodenního života, tak i na speciální příležitosti.

Salony v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí širokou škálu služeb, které zahrnují nejen úpravu a francouzské lakování nehtů, ale také manikúru, pedikúru a další kosmetické služby. Všechny tyto služby jsou poskytovány profesionálně a s velkou péčí o zákazníka.

Kromě klasického francouzského lakování nabízejí salony v oblasti Jižní a Západní Čechy také různé varianty, jako je například francouzské lakování s ozdobami nebo s různými vzory. Tyto varianty jsou velmi oblíbené mezi mladší generací, která se ráda odlišuje a vyzkouší něco nového.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální služby v oblasti Jižní a Západní Čechy, určitě se vyplatí navštívit některý z místních salonů. Zde vám poskytnou nejen krásné a upravené nehty, ale také příjemnou atmosféru a profesionální přístup.