Barvení řas, obočí – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho salonů, které nabízejí služby barvení řas a obočí. Tato procedura je velmi oblíbená mezi ženami, které chtějí zvýraznit své oči a vytvořit dokonalý vzhled.

1–10 firem z 78 nalezených Filtry

1Helena Pučelíková - KOSMETIKA SARAH

náměstí Míru 1077/3, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Kosmetický salón nabízí kompletní ošetření pleti, masáže, mikromasáže očního okolí, čištění pleti, barvení řas a obočí, trvalou na řasy, depilaci celého těla.

2Průšová Iveta

Kosmetické služby. Lymfatické masáže, čínské masáže hlavy, laserové ošetření, parafínové zábaly, líčení. Ošetření pleti. Pemanentní make-up.

3Kosmetické studio Excellent

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Mánesova 428/54 , České Budějovice Bezdlužná

Provoz kosmetického studia. Nabízíme poradenství v oboru.

4KOSMETICKÝ SALON - Kateřina Paulová

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Ant. Barcala 1470…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ošetřujeme kosmetikou GERnétic. Provádíme masáže dekoltu, obličeje, těla, permanentní prodlužování a zhušťování řas, formování poprsí, depilace, trvalá na řasy, barvení, vizážistika, barvová typologie, pedikúra, manikúra, masáže, zábaly z mořských řas.

5Kamila Bohdalová- Pěstění krásy - kosmetický a masérský salón

J. Boreckého 1026/7, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V našem salonu používáme výhradně přírodní kosmetiku Aromaterapie Karel Hádek. Díky širokému spektru využití této přírodní kosmetiky nabízíme naše služby nejenom ženám, ale i mužům. Provádíme lymfodrenáže, lymfatické masáže a ošetření pleti. Kontakty naleznete na našich internetových…

6Kožní ordinace Tábor, s.r.o.

Kožní ordinace a kosmetické studio. Lékařská manikúra a pedikúra. MUDr. Jana Bucková je specialistou v oboru dermatovenerologie. Provádí léčbu kožních chorob, posouzení mateřských znamének včetně dermatoskopie, komplexní léčbu akné, poradenství v korektivní dermatologii i ošetření tekutým dusíkem…

7Neudörflová Petra

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Dlouhá 93, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji kadeřnické služby, služby kosmetické a nehtové studio.

8Dvořáková Zlata - kosmetický salón Sabina

Provozujeme kosmetický salón a nabízíme kosmetické ošetření, masáže, líčení a depilaci obličeje, barvení obočí a řas, parafinové zábaly rukou a mnoho dalších.

9Kolářová Drahomíra

Nabízíme kompletní péči o Vaši pleť. Nabízíme kosmetické služby - čištění, peeling, ošetření pleti, úprava a barvení řas i obočí, zábaly, depilace, líčení, manikúra a suchá pedikúra. Nabízíme také ošetření Vaší pleti, díky které bude Vaše pleť rozzářená.

10Basarabová Markéta - salon krásy

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Heydukova 9/5, Písek Bezdlužná

Nabídka masáží. Možnost zakoupení dárkových poukazů.


Firmy v dalších lokalitách


Barvení řas, obočí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Barvení řas a obočí je rychlý a snadný způsob, jak zlepšit celkový vzhled obličeje.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho profesionálních kosmetiček, které mají bohaté zkušenosti s barvením řas a obočí. Tyto kosmetičky používají kvalitní barvy, které jsou šetrné k pokožce a zaručují dlouhotrvající výsledek. Barvení řas a obočí je vhodné pro všechny typy pleti a vlasů.

Barvení řas a obočí je velmi oblíbené také proto, že vám umožní ušetřit čas při líčení. Po barvení řas a obočí se můžete vydat do práce nebo na večírek s dokonalým vzhledem, aniž byste museli trávit hodiny před zrcadlem.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí barvení řas a obočí za velmi přijatelné ceny. Tyto salony vám poskytnou profesionální služby a zaručí vám dokonalý vzhled. Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak zvýraznit své oči a vytvořit dokonalý vzhled, pak je barvení řas a obočí tou správnou volbou pro vás.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho salonů, které nabízejí barvení řas a obočí. Tyto salony vám poskytnou profesionální služby za velmi přijatelné ceny. Barvení řas a obočí je rychlý a snadný způsob, jak zvýraznit své oči a vytvořit dokonalý vzhled. Pokud hledáte rychlý a snadný způsob, jak zlepšit svůj vzhled, pak je barvení řas a obočí tou správnou volbou pro vás.