Velkoobchod hrnkových, řezaných, umělých květin – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1ZAHRADA NIKA - zahradní centrum2 pobočky

Zahradní nábytek, zahradní domky a dřevostavby. Altány, pergoly. Bazény, zahradní jezírka, zahradní dekorace. Zahradnické služby. Okrasné dřeviny, substráty, hnojiva, mulčovací kůry.

2HABITAT, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(23)
V. Nezvala 977, Náměsť nad Oslavou
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Společnost sídlí v působivém areálu původní továrny na výrobu koberců a v současné době zastřešuje následující aktivity: maloobchod Koberce a podlahy, Bytový textil, Zahradní centrum, velkoobchod s koberci a bytovým textilem, realizace - komplexní služby - hotelový program, doplňkové služby (šití,…

3Ing. MILOSLAV FLOUMA - ZAHRADNICTVÍ

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Vrchovecká 1892/25, Velké Meziříčí Bezdlužná

Prodej zahradních a okrasných květin a dřevin. Maloobchod a velkoobchod různých druhů květin. Tradice firmy sahá do období po 1. světové válce. Naše firma, jejíž dlouholetá tradice a dobré jméno zaručují vysokou kvalitu, Vám kromě prodeje květin, floristických potřeb, dekorací a zahrádkářských…

4Maďarová Alena - MADMAD

Velkoobochodní prodej umělých květin, zahradní, dárkové keramiky, košíků z proutí, potřeb pro květináře, dekoračních obalů. Rozvoz dodávek zajištěn. Zboží z dovozu Čína, Indonézie. Sklad Žižkova 13, Jihlava, výdej zboží 8-15, pátek.

5AGROTES spol. s r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rovečné 22, Rovečné Bezdlužná

Prodej hnojiv. Prodej pesticidů. Silážní plachty. Silážní pytle. Velkoobchod zahrádkářských potřeb: substráty, hnojiva, osivo, květináče, truhlíky, tkané a netkané textilie. Zemědělské komodity. Obilniny. Oves. Pšenice. Ječmen. Žito. Řepka.

6Velkoobchod květinami a dekorativními předměty - Cattleya1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
9. května 1283/8, Tábor Bezdlužná

Velkoobchodní a maloobchodní prodej řezaných květin a hrnkových rostlin.

7NOVÁK - KVĚTINY, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodej řezaných i sušených květin. Zajišťujeme vazby květin.

8Vesa Velhartice, a. s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Velhartice 220, Velhartice
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Specializujeme se na sadbu brambor. Velkoobchod po celé ČR. Nabízíme sadbové brambory i maloobchodně. Zabýváme se výrobou, prodejem, poradenstvím a šlechtěním nových odrůd brambor či výrobou a prodejem sazenic květin a zeleniny. Dále obchodujeme s konzumními bramborami.

9Karel Mráz4 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Jáchymovská 147/49 , Sedlec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej řezaných a hrnkových květin, letniček, trvalek, jehličinanů, okrasných keřů, ovocných stromů a zahradnických potřeb. Nabízíme květinové aranžmá hotelům a restauracím. Svatební i smuteční kytice, pohřební věnce. Velkoobchodní prodej květin. Doručujeme květiny. Nabízíme realizaci zahrad.

10Charvát Martin, Ing. - Trvalková školka a zahradnictví FLORIANUS

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 1286, Jindřichův Hradec
Otevřeno od 9:00

Provozujeme velkoobchod a maloobchod s prodejem trvalek, skalniček, letniček, semen trvalek, semen velkokvětých kosatců, semen bylinek kapradin a také okrasných keřů pro přírodní i venkovské zahrady. Vypracujeme a zrealizujeme Vám květinové zahrady. Prodej trvalek online v eshopu.


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod hrnkových, řezaných, umělých květin v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Velkoobchod hrnkových, řezaných, umělých květin najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.