Veterinární ambulance – Jižní a Západní Čechy

Veterinární ambulance je specializované pracoviště, které poskytuje veterinární péči pro domácí zvířata. v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik veterinárních ambulancí, které se snaží poskytnout nejlepší péči pro své pacienty.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Obec Stropešín

Stropešín 3, Stropešín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Obec Stropešín se nachází v okrese Třebíč. Chod obce zabezpečuje obecní úřad, který spravuje úřední desku a provozuje elektronickou podatelnu. Více informací o obci a důležité kontakty naleznete na webu obce.

2MVDr. Martin HORKÝ

Poskytování veterinární ambulantní péče. Nabízíme vakcinace, čipování, antiparazitika, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.

3Doktor Roman MVDr.

Komenského 1028, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování veterinární péče.

4VETERINÁRNÍ AMBULANCE POLNÁ

4.9
★★★★★
★★★★★
(75)
Varhánkova 1240, Polná Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace.

5MVDr. Jolana Smolová

4.6
★★★★★
★★★★★
(78)
Oldřichova 132/2, Třebíč-Horka-Domky
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace poskytující péči malým zvířatům.

6Opršal Radovan MVDr. - Veterinární ambulance

1. máje 172, Moravské Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro malá zvířata. Prodej krmiv a chovatelských potřeb. Chovatelská stanice skotských teriérů. Pohotovost po předchozí domluvě 602 758 338.

7Štursa Jaromír, MVDr.- Veterinární klinika

4.8
★★★★★
★★★★★
(313)
Nerudova 2258, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Má Váš zvířecí mazlíček zdravotní problémy? Pak určitě hledáte veterináře a nejbližší veterinární ordinaci. Navštivte naši veterinární kliniku a svěřte zdraví svého domácího miláčka do péče 5 odborných veterinářů. Poskytujeme široké spektrum veterinárních služeb na Vysočině a jsme kompletně…

8Veterinární ambulance HB s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(132)
Žižkova 1431, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace se věnuje prevenci, diagnostice a terapii onemocnění zvířat v zájmovém chovu.

9MVDr. Jarmila Nešporová - cestovní agentura NN

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kpt. Jaroše 79, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Cestovní agentura NN je specialistou na nabídku pronájmů v soukromí chat a chalup, a to především v regionu jižních Čech. Nabízíme pronájmy v soukromí se psem. Možnost rybaření, možnost zajištění povolenek. Ambulance pro malá zvířata.

10MVDr. Eva Rouseková

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
U Nádraží 610, Bechyně
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární služby - vakcinace, čipování, antiparazitika, ultrazvuk, menší chirurgické zákroky, kastrace, diagnostika a terapie běžných nemocí psů, koček a drobných savců.Provozování Dornovy metody u zvířat.Pohotovost je nonstop na telefonu.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární ambulance v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Co všechno veterinární ambulance nabízí?

1. Preventivní péče - veterinární ambulance nabízí pravidelné prohlídky a očkování pro domácí zvířata. Tyto prohlídky jsou důležité pro zachování zdraví zvířat a prevenci nemocí.

2. Diagnostika - veterinární ambulance disponuje moderními diagnostickými přístroji, které umožňují rychlou a přesnou diagnostiku nemocí u zvířat.

3. Léčba - veterinární ambulance poskytuje komplexní léčbu pro zvířata, včetně chirurgických zákroků a hospitalizace.

4. Poradna - veterinární ambulance nabízí poradenskou službu pro majitele zvířat, kteří potřebují poradit s výběrem vhodného krmiva, péčí o zuby a srst a dalšími otázkami týkajícími se zdraví zvířat.

5. Zdravotní certifikáty - veterinární ambulance vydává zdravotní certifikáty pro zvířata, která mají být převezena do zahraničí.

Jaké jsou výhody návštěvy veterinární ambulance?

1. Profesionální péče - veterinární ambulance zaměstnává odborníky s vysokou kvalifikací, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

2. Moderní vybavení - veterinární ambulance disponuje moderními diagnostickými přístroji a lékařským vybavením, které umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku a léčbu.

3. Pohodlná lokalita - v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik veterinárních ambulancí, které jsou snadno dostupné pro majitele zvířat.

4. Individuální přístup - veterinární ambulance se snaží poskytnout individuální přístup ke každému pacientovi a jeho majiteli.

5. Dlouhodobá spolupráce - návštěva veterinární ambulance může vést k dlouhodobé spolupráci, která zajišťuje pravidelnou péči o zvířata a prevenci nemocí.

Veterinární ambulance je důležitým místem pro majitele zvířat, kteří chtějí zajistit nejlepší péči pro své miláčky. v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik veterinárních ambulancí, které nabízejí široké spektrum služeb pro domácí zvířata.