Veterinární pracoviště – Jižní a Západní Čechy

Veterinární pracoviště v oblasti Jižní a Západní Čechy je moderní a dobře vybavené zařízení, které poskytuje komplexní péči o zvířata. Pracoviště je umístěno v centru obce a je snadno dostupné pro všechny majitele zvířat.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(367)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

2MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

3Státní veterinární ústav Jihlava1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(37)
Rantířovská 93/20, Jihlava Bezdlužná

Moderní laboratorní pracoviště. Kontrola zdraví zvířat a zdravotní nezávadnosti potravin, surovin živočišného a rostlinného původu, vody a krmiv.

4Sieberová Kateřina, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Slavíčkova 1677, Sokolov
Otevřeno od 15:30
Bezdlužná

Smíšená veterinární praxe poskytuje služby jak pro malá, tak i pro velká zvířata. Základní činností jsou výjezdy do terénu, k velkým i malým pacientům, kteří preferují ošetření v domácím prostředí. V rámci veterinární péče poskytuji preventivní, diagnostickou a klinickou činnost, včetně zajištění…

5Veterinární klinika TREVET s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(168)
Březinova 819/58, Třebíč
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí veterinární preventivní a terapeutickou péči pro malá zvířata i drobné savce. Na našem pracovišti využíváme moderní vybavení a přístrojovou techniku, která umožňuje přesnou diagnostiku zdravotních potíží Vašich domácích mazlíčků. Ošetřujeme psy, kočky i drobné savce.…

6Petrová Simona, MVDr.

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Fráni Šrámka 129, Písek
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Naším cílem je poskytovat kvalitní a cenově dostupné služby. Nabízíme Vám veterinární péči na vysoké odborné úrovni. Poskytujeme preventivní a terapeutickou péči, poradenství a servis pro chovatele. Spolupracujeme se specializovanými pracovišti a akreditovanými laboratořemi. Nebojíme se inovací a…


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární pracoviště v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na veterinárním pracovišti pracují zkušení veterináři, kteří mají bohaté zkušenosti s léčbou zvířat. Všichni veterináři jsou vybaveni moderními diagnostickými přístroji, které umožňují rychlou a přesnou diagnostiku. Díky tomu mohou veterináři rychle zjistit příčinu nemoci a zahájit léčbu.

Veterinární pracoviště v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí široké spektrum služeb, které zahrnují:

1. Preventivní péči - veterináři provádějí pravidelné prohlídky zvířat a očkování proti nebezpečným nemocem.

2. Léčbu akutních a chronických onemocnění - veterináři poskytují léčbu zvířat s různými onemocněními, jako jsou například infekce, záněty, alergie, atd.

3. Chirurgické zákroky - veterináři provádějí různé chirurgické zákroky, jako jsou například kastrace, sterilizace, odstranění nádorů, atd.

4. Dentální péči - veterináři provádějí dentální zákroky, jako jsou například čištění zubů, odstraňování zubního kamene, atd.

5. Poradenskou činnost - veterináři poskytují majitelům zvířat poradenství ohledně výživy, chovu, péče o zvířata, atd.

Veterinární pracoviště v oblasti Jižní a Západní Čechy je vybaveno moderními diagnostickými přístroji, jako jsou například ultrazvukové přístroje, rentgenové přístroje, laboratorní přístroje, atd. Díky tomu mohou veterináři rychle a přesně diagnostikovat různá onemocnění a zahájit léčbu.

Pracoviště je vybaveno moderními prostorami, které jsou příjemné a pohodlné pro zvířata i majitele. Na pracovišti je k dispozici také prodejna s veterinárními potřebami, kde majitelé zvířat mohou zakoupit potřebné léky, vitamíny, krmiva, atd.

Veterinární pracoviště v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro majitele zvířat, kteří hledají kvalitní a profesionální péči pro svá zvířata. Pracoviště nabízí široké spektrum služeb, moderní diagnostické přístroje a zkušené veterináře, kteří jsou připraveni pomoci všem majitelům zvířat.