Veterinární preventivní péče – Jižní a Západní Čechy

Veterinární preventivní péče je důležitou součástí zdraví a pohody zvířat. Tato péče zahrnuje pravidelné návštěvy veterináře, očkování, odčervení, kontrolu zubů a kůže, a další preventivní opatření.

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(88)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

2VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

3MUDr. Věra Hejzlarová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

MUDr. Věra Hejzlarová poskytuje standardní lékařskou a preventivní péči pro děti od narození do 19 - ti let věku. včetně očkování, poradny pro kojence a odběrů. Další služby : test CRP, glukometr, očkování. Více informací na www.detskylekar-mudrhejzlarova.cz.

4Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

5Veterinární ambulance HB s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(132)
Žižkova 1431, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace se věnuje prevenci, diagnostice a terapii onemocnění zvířat v zájmovém chovu.

6Janásková Šárka, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(317)
Nad Stadiónem 485, Vimperk Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci ve Vimperku.

7MVDr. Vladimír Vavřín - VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA HLUBOKÁ6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(61)
Boženy Němcové 102, Hluboká nad Vltavou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči. Zaměřujeme se na stomatologické vyšetření, stomatologické zákroky, ultrazvuk, chirurgii, čipování, konzultace a mnohé jiné. Ošetřující péče pro psy, kočky, domácí hlodavce, hospodářská zvířata a další. Naše veterinární ordinace naleznete ve…

8MVDr. Helena Vlková - veterinární ordinace

4.8
★★★★★
★★★★★
(60)
sídliště Hlinky 670, Týn nad Vltavou
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci zaměřenou na poskytování veterinární péče psům, kočkám, králíkům, drobným savcům, ale i hospodářským zvířatům jako ovcím a kozám, koňům, skotu i prasatům. Zajišťujeme preventivní péči, očkování, čipování i laboratorní rozbory.

9MVDr. Miroslav Dynda

Čechova 294 , Bechyně
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Veterinární služby - preventivní péče, diagnostika, léčba, čištění zubů, vakcinace, odčervení, ošetření proti vnějším parazitům, čipování a kastrace.

10Nešporová Daniela, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(26)
Mánesova 826 , Klatovy
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

MVDr. Daniela Nešporová poskytuje odbornou, komplexní službu v oblasti veterinární péče (veškeré preventivní chirurgické zákroky a kastrace), prevence, léčby a diagnostiky malých zvířat. Dále se zabývá výcvikem a výchovou psů, zajišťuje střihové úpravy psů i koček. Do péče o čtyřnohé mazlíčky,…


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární preventivní péče v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí širokou škálu preventivní péče pro domácí zvířata. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními diagnostickými a léčebnými zařízeními a zaměstnávají kvalifikované veterináře a techniky.

Preventivní péče zahrnuje následující opatření:

1. Pravidelné návštěvy veterináře - Veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí pravidelné preventivní prohlídky, během kterých se kontroluje zdravotní stav zvířete a provádí se nezbytné očkování a odčervení.

2. Očkování - Očkování je důležité pro prevenci infekčních onemocnění, která mohou být pro zvířata velmi nebezpečná. Veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí očkování proti psincové nemoci, vzteklině, leptospiróze a dalším onemocněním.

3. Odčervení - Odčervení je důležité pro prevenci parazitárních onemocnění, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy u zvířat. Veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí různé typy odčervení, včetně tablet, pastí a injekcí.

4. Kontrola zubů a kůže - Kontrola zubů a kůže je důležitá pro prevenci zubního kazu, zánětu dásní a kožních onemocnění. Veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy provádějí pravidelné kontroly zubů a kůže a nabízejí léčbu při potřebě.

5. Další preventivní opatření - Kromě výše uvedených opatření nabízejí veterináři v oblasti Jižní a Západní Čechy další preventivní opatření, jako je například čipování, sterilizace a kastrace.

Celkově lze říci, že veterinární preventivní péče je klíčová pro zdraví a pohodu domácích zvířat. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní veterinární kliniky, které nabízejí širokou škálu preventivní péče a zajišťují tak zdraví a pohodu zvířat.