Všeobecná medicína koní – Jižní a Západní Čechy

Všeobecná medicína koní je obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí nemocí u koní. Tento obor se věnuje jak akutním, tak i chronickým onemocněním a zahrnuje celou řadu terapeutických postupů.

1–10 firem z 171 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun – VETERINÁŘ

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2MUDr. Ivana MARKOVÁ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Lipová 438, Náměšť nad Oslavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktické lékařky pro děti a dorost v Náměsti nad Oslavou. MUDr. Ivana Marková poskytuje komplexní preventivní a léčebnou péči. Vybavení a služby ordinace: - biolampa - analýza moči - píchání uší na naušnice - očkování - očkovací látky v rámci nepovinného očkování můžete zakoupit v…

3MUDr. Eva Šedá1 pobočka

Dolní 310, Nové Veselí Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro dospělé v Novém Veselí a Bohdalově. Provádíme preventivní prohlídky, očkování a výkony nehrazené ze zdravotního pojištění – vyšetření pro přihlášky na VŠ, řidičský průkaz atd. Ordinuje praktický lékař MUDr. Eva Šedá.

4UBYTOVÁNÍ Slavonice - Ubytování jako u babičky

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Mutišov 18, Slavonice Bezdlužná Ověřená

Hledáte ubytování na venkově? Nabízíme vám ubytování v selském stavení, ve kterém se budete cítit jako na prázdninách u babičky. Můžete navštívit i naši ukázkovou přírodní zahradu. V naší rodinné firmě se věnujeme i bylinkářství a prodeji kontejnerových sazenic bylin a léčivých výrobků.

5MEDICAMEN spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Karlovo nám. 60/49, Třebíč-Vnitřní Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V lékárně Třebíč vám nabízíme široký sortiment léčivých přípravků. Prodáváme léky, vitamíny, kloubní doplňky, zdravotní kosmetiku, dětskou a zdravou výživu, zdravotní obuv pro dospělé, zdravotnické potřeby a další doplňkový sortiment. Kontakt a aktuální akce najdete na našich webových…

6MUDr. Miloslava MATĚJKOVÁ, praktický lékař1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Dělnické nám. 834/14, Třebíč-Borovina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Dětský pediatr MUDr. Miloslava Matějková poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči v ordinaci v Třebíči a v Rokytnici nad Rokytnou. Mimo jiné nabízí také píchání náušnic, nepovinné očkování a další zdravotní služby. Kontakt a další informace získáte na internetových stránkách.

7MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

8Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

9MUDr. Romana KOCHRDOVÁ - Alergolog a Imunolog

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Masarykovo nám. 33…, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Samostatná ordinace lékaře specialisty v oboru alergologie a klinické imunologie.Spolupracujeme s těmito pojišťovnami: Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP), Vojenská zdravotní pojišťovna (VOZP), Oborová zdravotní pojišťovna (OZP), Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (CPZP), Zdravotní pojišťovna…

10DOMKAT, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Rybníka 1922/17, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme široký sortiment lůžkových, sedačkových a stolkových hydraulických zvedáků, poskytujeme odborné konzultace. Naše produkty se vyznačují spolehlivostí a technickými parametry, díky nimž nachází uplatnění především ve výrobě výškově polohovatelných nemocničních lůžek.


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecná medicína koní v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Všeobecná medicína koní se věnuje nejen léčbě nemocí, ale také prevenci jejich vzniku. Veterináři se snaží minimalizovat riziko vzniku nemocí a poranění u koní, a to prostřednictvím pravidelných prohlídek a očkování.

V rámci všeOblastné medicíny koní se veterináři specializují na různé oblasti, jako jsou například ortopedie, gastroenterologie, neurologie, kardiologie, dermatologie a další. Díky tomu jsou schopni poskytnout komplexní péči o zdraví koní.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na všeOblastnou medicínu koní. Tyto kliniky poskytují širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, léčby a prevence nemocí u koní.

Mezi nejčastější postupy v rámci všeOblastné medicíny koní patří:

1. Prohlídky a očkování - pravidelné prohlídky a očkování jsou klíčové pro prevenci nemocí a poranění u koní.

2. Diagnostika - veterináři používají různé diagnostické metody, jako jsou například rentgenové snímky, ultrazvukové vyšetření, krevní testy a další, k určení příčiny onemocnění.

3. Léčba - léčba nemocí u koní může zahrnovat různé terapeutické postupy, jako jsou například léky, chirurgické zákroky, fyzioterapie a další.

4. Poradenská služba - veterináři poskytují majitelům koní poradenskou službu ohledně výživy, chovu a dalších aspektů péče o koně.

Všeobecná medicína koní je klíčová pro zajištění zdraví a pohody koní. Díky pravidelným prohlídkám a očkování a včasné diagnostice a léčbě nemocí mohou majitelé koní zajistit dlouhý a zdravý život svých zvířat.