Všeobecná medicína zvířat – Jižní a Západní Čechy

Všeobecná medicína zvířat je obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí nemocí u zvířat. Veterinární lékaři, kteří se specializují na všeOblastnou medicínu zvířat, jsou schopni poskytnout péči a léčbu pro širokou škálu zvířat, včetně domácích zvířat, hospodářských…

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun – VETERINÁŘ

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2MVDr. FRANTIŠEK KOSTKA

4.9
★★★★★
★★★★★
(214)
Královský vršek…, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům i exotickým ptákům a plazům. Specializujeme se zejména na interní a infekční choroby psů, koček a dalších zvířat. Disponujeme moderním přístrojovým a laboratorním vybavením. Navštivte naši veterinu…

3VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

4Rytíř Luděk, MVDr. - KLINIKA U RYTÍŘE

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Staroklokotská 29, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace,která se zabývá léčbou zvířat včetně poradenské činnosti. Je vybavena a rozšířena tak, aby odpovídala nejvyšším požadavkům zákazníků.

5Kučera Luděk MVDr. - VETERINÁRNÍ ORDINACE

5.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Sokolovská 5081/48, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Všeobecná veterinární medicína psů, koček, terarijních zvířat, drobných savců a exotických ptáků. Provádíme diagnostiku a posuzování dysplazie kyčelních, loketních kloubů a luxace pately.

6Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

7Veterinární ordinace MVDr. Zdeněk Mandelíček a MVDr. Irena Salátová

4.6
★★★★★
★★★★★
(35)
Havlíčkovo nám. 91, Dačice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní a léčebnou péči pro psy, kočky a drobná zvířata. V naší veterinární ordinaci Dačice zajišťujeme očkování, rentgen, sonografii, čipování a další. Dále vám nabízíme prodej krmiva a chovatelských potřeb značek Eminent, K9, Nutrican, Proplan, Apetit, Calibra, Acana, Fitmin.…

8Haloun Tomáš, MVDr.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(7)
B. Němcové 806, Protivín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace.všeobecná medicína psů a koček. Provádíme: čipování, chirurgii měkkých tkání, gynekologické a porodnické zákroky, odstraňování zubního kamene ultrazvukem. Zabýváme se medicínou drobných zvířat - králík, morče, křeček atd. Poskytujeme poradenství v oblasti výživy.…

9MVDr. Adriána Szemánová

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
Švehlova 1119, Sezimovo Ústí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím služby veterinární ordinace pro malá zvířata. Naše veterinární ordinace funguje od roku 2006 a specializuje se na ošetření domácích zvířat. V prostorách moderně vybavené ordinace Vaše mazlíčky ošetří a na Vaši návštěvu se těší MVDr. Adriana Szemánová a MVDr. Barbora Süsenbeková.

10Zajíčková Lenka, MVDr.

3.8
★★★★★
★★★★★
(45)
Pražská 226, Písek Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme služby v oblasti prevence, diagnostika a terapie interních onemocnění, chirurgie,reprodukční medicíny, stomatologie, dermatologie, oftalmologie, USG a RTG diagnostika.


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecná medicína zvířat v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Diagnostika
Diagnostika je klíčovým prvkem všeOblastné medicíny zvířat. Veterinární lékaři používají různé diagnostické metody, jako jsou krevní testy, rentgenové snímky, ultrazvukové vyšetření a další, aby zjistili příčinu nemoci u zvířete.

2. Léčba
Léčba zahrnuje širokou škálu terapeutických postupů, včetně podávání léků, chirurgických zákroků a fyzioterapie. Veterinární lékaři se snaží minimalizovat bolest a utrpení zvířete a pomoci mu se zotavit z nemoci.

3. Prevence
Prevence je důležitou součástí všeOblastné medicíny zvířat. Veterinární lékaři poskytují očkování, preventivní léčbu a poradenství ohledně výživy a životního stylu zvířete. Cílem prevence je minimalizovat riziko vzniku nemocí a udržet zvíře zdravé.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které poskytují služby všeOblastné medicíny zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderním vybavením a zaměstnávají kvalifikované veterinární lékaře. Majitelé zvířat v oblasti Jižní a Západní Čechy mohou být klidní, že jejich zvířata jsou v dobrých rukou.

Všeobecná medicína zvířat je důležitý obor, který pomáhá udržovat zdraví a pohodu zvířat. Veterinární lékaři, kteří se specializují na všeOblastnou medicínu zvířat, jsou klíčovými členy týmu péče o zvířata. Díky jejich odbornosti a zkušenostem jsou schopni poskytnout nejlepší péči pro zvířata a pomoci jim se zotavit z nemocí.