Výjezd ke zvířecím pacientům – Jižní a Západní Čechy

Výjezd ke zvířecím pacientům je pro veterinární praxi nezbytnou součástí péče o zvířata. Veterinární lékaři a technici se často musí vydávat na cesty, aby poskytli zdravotní péči zvířatům v jejich domácím prostředí.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1VETERINÁRNÍ KLINIKA HUMPOLEC

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Jihlavská 367, Humpolec Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata a koně. Nabídka čipování, biochemického vyšetření krve či mikroskopického vyšetření. Vyšetření zvířat před výjezdem do zahraničí. Osvědčení na výstavy, rentgenologická vyšetření.

2Kotek Jiří, MVDr.

Provozujeme veterinární ordinaci se specializací na koně a jejich zdravotní problematiku. Terénní výjezdy samozřejmostí.

3MVDr. Michal Roučka

Vlkonice 48, Vacov Bezdlužná

Provozuji veterinární ordinaci .Ošetřujeme malá a velká zvířata, poradenská činnost chovu zvířat, výjezdy k pacientům .

4Sieberová Kateřina, MVDr.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Slavíčkova 1677, Sokolov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Smíšená veterinární praxe poskytuje služby jak pro malá, tak i pro velká zvířata. Základní činností jsou výjezdy do terénu, k velkým i malým pacientům, kteří preferují ošetření v domácím prostředí. V rámci veterinární péče poskytuji preventivní, diagnostickou a klinickou činnost, včetně zajištění…

5MIL-VET veterinární ordinace - MVDr. Zuzana Šímová

4.9
★★★★★
★★★★★
(89)
Čs. legií 256, Milevsko Bezdlužná

MIL-VET je nově otevřená veterinární ordinace s moderním vybavením a individuálním přístupem ke klientovi. Ordinující lékařka MVDr. Zuzana Šímová absolvovala během studia na veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně několik školení a zahraničních stáží. Ve švýcarské soukromé ordinaci prošla…

6Elčknerová Dana, MVDr. - výjezdová veterinární služba

Moravec 121, Moravec Bezdlužná

Veterinární služby pro malá zvířata i velká zvířata, převoz pacientů, prodej krmiv, poradenství.


Firmy v dalších lokalitách


Výjezd ke zvířecím pacientům v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tento proces zahrnuje několik kroků, které jsou důležité pro úspěšnou léčbu zvířecích pacientů.

1. Zavolání na pohotovost

Většina výjezdů ke zvířecím pacientům začíná telefonátem majitele zvířete, který se snaží získat pomoc pro svého nemocného nebo zraněného mazlíčka. Majitelé zvířat mohou volat na pohotovostní linku veterinární kliniky, kde jim bude poskytnuta další pomoc a informace o tom, jak postupovat.

2. Plánování výjezdu

Po obdržení telefonátu se veterinární lékař nebo technik musí rozhodnout, zda je nutné vyjet na místo. Pokud ano, musí se plánovat výjezd a koordinovat s majitelem zvířete. V některých případech může být nutné vyslat více členů týmu, aby byla zajištěna adekvátní péče.

3. Cesta na místo

Po plánování výjezdu se veterinární lékař nebo technik vydává na cestu k pacientovi. V závislosti na vzdálenosti a dopravní situaci může být cesta na místo náročná. V některých případech může být nutné použít speciální vozidlo, které umožní přepravu zvířete.

4. Příjezd na místo

Po příjezdu na místo se veterinární lékař nebo technik setkává s majitelem zvířete a zjišťuje podrobnosti o stavu pacienta. Poté se provádí klinické vyšetření a diagnostika, aby se určila příčina problému.

5. Léčba a péče

Po diagnostice se veterinární lékař nebo technik přistupuje k léčbě pacienta. To může zahrnovat podání léků, ošetření rány nebo dokonce chirurgický zákrok. Během léčby se veterinární lékař nebo technik snaží udržet pacienta v co nejlepším stavu a minimalizovat jeho bolest.

6. Návrat do kliniky

Po dokončení léčby se veterinární lékař nebo technik vrací zpět do kliniky. Zde se provádí další vyšetření a péče, aby se zajistilo, že pacient se zotaví co nejrychleji.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se výjezd ke zvířecím pacientům provádí stejným způsobem jako v jiných oblastech. Veterinární lékaři a technici se snaží poskytnout co nejlepší péči zvířatům a pomoci majitelům zvířat v obtížných situacích. Díky výjezdům ke zvířecím pacientům mohou být zvířata léčena v pohodlí svého domova a majitelé zvířat se nemusí stresovat s převozem svých mazlíčků do kliniky.