Výroba domácích šamponů na vlasy – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází řada výrobců domácích šamponů na vlasy, kteří se specializují na přírodní složení a šetrnost k vlasům. Tyto šampony jsou často vyrobeny ručně a obsahují ingredience jako bylinné extrakty, oleje a esenciální oleje.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1ALPA, a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Hornoměstská 378/74, Velké Meziříčí Bezdlužná

Tradiční výrobky prodávané pod značkou Alpa se využívají k tělové, vlasové kosmetice a ústní hygieně. Bylinné složky a mentol dávají našemu výrobku specifickou vůni. K jejím nesporným výhodám patří desinfekční účinky, chladivý efekt a prokrvení pokožky. Již od roku 1913 prodáváme výrobky pod…

2CENTRUM ZDRAVÉ VÝŽIVY ROZMARÝNKA

4.7
★★★★★
★★★★★
(8)
Žižkova 1550, Humpolec
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Zdravá výživa. Široký výběr kvalitních potravin a gurmánských specialit v bio i nebio od firem bio nebio, CountryLife, Benkor, PRO-BIO, SUNFOOD, bezlepkové potraviny. Velký výběr cejlonských čajů, vynikající kávy od J&J Longberry, kosmetika, bylinky, potravinové doplňky. Ovčí sýry a bryndza ze…

3BON SAVON s.r.o.

Společnost Bon Savon s.r.o. poskytuje zákazníkům široký sortiment přírodní kosmetiky a také suroviny na domácí výrobu kosmetiky. V nabídce naleznete například šamponová a tuhá mýdla, suché pleťové masky nebo i například dekorativní výrobky.

4Mercury Five s.r.o.

Firma nabízí drogistické zboží, prací prášky, aviváže, opalovací mléka, sprchové gely a šampony, zubní pasty, toaletní vody nebo kosmetické výrobky.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba domácích šamponů na vlasy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky tomu jsou šetrné k vlasům a pokožce hlavy, zatímco zároveň poskytují vynikající péči a výživu. Výroba domácích šamponů na vlasy v oblasti Jižní a Západní Čechy je stále více populární, protože lidé hledají přírodní alternativy k běžným komerčním šamponům, které mohou obsahovat agresivní chemikálie. Pokud hledáte šetrnou a přírodní péči o své vlasy, určitě byste měli zvážit vyzkoušení domácích šamponů od místních výrobců v oblasti Jižní a Západní Čechy.