Výroba domácích šamponů na vlasy – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ALPA, a.s.

4.7
★★★★★
★★★★★
(7)
Hornoměstská 378/74, Velké Meziříčí Bezdlužná

Tradiční výrobky prodávané pod značkou Alpa se využívají k tělové, vlasové kosmetice a ústní hygieně. Bylinné složky a mentol dávají našemu výrobku specifickou vůni. K jejím nesporným výhodám patří desinfekční účinky, chladivý efekt a prokrvení pokožky. Již od roku 1913 prodáváme výrobky pod…

2CENTRUM ZDRAVÉ VÝŽIVY ROZMARÝNKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(7)
Žižkova 1550, Humpolec
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Zdravá výživa. Široký výběr kvalitních potravin a gurmánských specialit v bio i nebio od firem bio nebio, CountryLife, Benkor, PRO-BIO, SUNFOOD, bezlepkové potraviny. Velký výběr cejlonských čajů, vynikající kávy od J&J Longberry, kosmetika, bylinky, potravinové doplňky. Ovčí sýry a bryndza ze…

3Včelka Plzeň - prodej včelařských produktů2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(12)
Gerská 2005/4 , Plzeň
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Firma nabízí včelařské potřeby, med, medovou kosmetiku, propolis, mateří kašičku, květní pyl, velký výběr medoviny, potravinové doplňky, medové pivo, etikety, sklenice na med.

4BON SAVON s.r.o.

Společnost Bon Savon s.r.o. poskytuje zákazníkům široký sortiment přírodní kosmetiky a také suroviny na domácí výrobu kosmetiky. V nabídce naleznete například šamponová a tuhá mýdla, suché pleťové masky nebo i například dekorativní výrobky.

5Mercury Five s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí 5. května 3, Holýšov Bezdlužná

Firma nabízí drogistické zboží, prací prášky, aviváže, opalovací mléka, sprchové gely a šampony, zubní pasty, toaletní vody nebo kosmetické výrobky.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba domácích šamponů na vlasy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výroba domácích šamponů na vlasy najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.