Zakázková výroba kosmetiky – Jižní a Západní Čechy

Zakázková výroba kosmetiky je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Díky individuálnímu přístupu a kvalitním surovinám se zákazníci mohou těšit na výrobky přesně podle svých představ.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Spojené kartáčovny a.s.

Výrobní značka SPOKAR nabízí tyto produkty: zubní kartáčky a kartáče pro osobní hygienu, kartáče pro úklid domácnosti, školní a umělecké štětce, natěrací a malířské potřeby, technické kartáče.

2Píchová Marcela - Kadeřnictví

4.6
★★★★★
★★★★★
(20)
Radyňská 12, Plzeň Bezdlužná

V kadeřnictví se snažím nabídnout kvalitní a profesionální služby, mezi které řadím perfektní svatební a společenské účesy, barvení, melírování a střih, vždy podle přání zákazníka. Při každé návštěvě kadeřnictví Vám poskytnu odbornou konzultaci, poradím, jak pečovat o Vaše vlasy a pomůžu Vám zvolit…

3BON SAVON s.r.o.

Společnost Bon Savon s.r.o. poskytuje zákazníkům široký sortiment přírodní kosmetiky a také suroviny na domácí výrobu kosmetiky. V nabídce naleznete například šamponová a tuhá mýdla, suché pleťové masky nebo i například dekorativní výrobky.

4Bártová Věra - kosmetika a masáže

Naše firma L Studio vám nabízí kompletní péčí o tělo, péči o pleť a doplňkové služby jako jsou depilace teplým voskem a barevná typologie. Dále pak prodej dárkových šeků a výroba šperků na zakázku.


Firmy v dalších lokalitách


Zakázková výroba kosmetiky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výroba kosmetiky na zakázku umožňuje vytvořit unikátní produkty, které nejsou k dostání v běžných obchodech. Navíc se díky tomu může zákazník spolehnout na to, že výrobek bude plně vyhovovat jeho potřebám a požadavkům. Pokud hledáte kvalitní a individuální kosmetiku, zakázková výroba v oblasti Jižní a Západní Čechy je tou správnou volbou.