Vývoj žáby – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1GEN-TREND s.r.o.1 pobočka

Zabýváme se vývojem a aplikací molekulárně biologické diagnostiky. Zajišťujeme vyšetření klíštěte na lymeskou boreliozu, klíšťovou encefalitidu a ehrlichiózu/anaplazmózu. Provádíme DNA diagnostika pro stomatologii.

2ALFAMEDIC s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem kvalitních lékařských přístrojů a zařízení. Činnost firmy je zaměřena na lékařské obory jako jsou neonatologie, pediatrie, gynekologie, chirurgie, ortopedie nebo rehabilitace.

3SH-ART, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 357/2, Třebíč Bezdlužná

Naše společnost pracuje nezávisle na pojistném trhu a našim hlavním cílem je spokojenost klienta , jehož zájem a potřeby určují směr naší činnosti a její další vývoj. Spolupracujeme s předními pojistiteli působícími na českém trhu, se kterými v současné době spravujeme více jak 32.000 pojistných…

4Silver MEDIC s.r.o.

Bechyňovo náměstí 64, Přibyslav
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se vývojem a výrobou přístroje na výrobu kvalitního koloidního stříbra a zlata v amatérských podmínkách.

5bamed s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem přístrojů, vybavení a spotřebního materiálu v oboru anatomie, patologie, histologie, cytologie a immunohistochemie.

6RAPETO a.s.

Čeliv 17, Kokašice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy. V naší nabídce najdete výrobky z pivovarských kvasnic Pangamin, vitamíny pro děti, dospělé i seniory.


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj žáby v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Vývoj žáby najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.