Vývoj žáby – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se vyskytují různé druhy žab, které prošly dlouhým vývojem. Vývoj žáby je fascinující proces, který se skládá z několika fází.

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1GEN-TREND s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Dolní 2102, České Budějovice Bezdlužná

Zabýváme se vývojem a aplikací molekulárně biologické diagnostiky. Zajišťujeme vyšetření klíštěte na lymeskou boreliozu, klíšťovou encefalitidu a ehrlichiózu/anaplazmózu. Provádíme DNA diagnostika pro stomatologii.

2ALFAMEDIC s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
třída 5. května 458, Lišov Bezdlužná

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem kvalitních lékařských přístrojů a zařízení. Činnost firmy je zaměřena na lékařské obory jako jsou neonatologie, pediatrie, gynekologie, chirurgie, ortopedie nebo rehabilitace.

3SH-ART, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 357/2, Třebíč Bezdlužná

Naše společnost pracuje nezávisle na pojistném trhu a našim hlavním cílem je spokojenost klienta , jehož zájem a potřeby určují směr naší činnosti a její další vývoj. Spolupracujeme s předními pojistiteli působícími na českém trhu, se kterými v současné době spravujeme více jak 32.000 pojistných…

4Silver MEDIC s.r.o.

Bechyňovo náměstí 64, Přibyslav
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se vývojem a výrobou přístroje na výrobu kvalitního koloidního stříbra a zlata v amatérských podmínkách.

5bamed s.r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem přístrojů, vybavení a spotřebního materiálu v oboru anatomie, patologie, histologie, cytologie a immunohistochemie.

6RAPETO a.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Čeliv 17, Kokašice
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Naše firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy. V naší nabídce najdete výrobky z pivovarských kvasnic Pangamin, vitamíny pro děti, dospělé i seniory.


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj žáby v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Vajíčka
Žáby kladou vajíčka do vody, kde se vyvíjejí v larvy. Vajíčka jsou malá a kulatá, a mají želatinovou vrstvu, která chrání embryo před vnějším prostředím.

2. Larvy
Larvy se líhnou z vajíček a jsou plně vyvinuté, aby mohly plavat a lovit potravu. V této fázi se žáby živí planktonem a řasami. Larvy se postupně vyvíjejí a rostou, až se stávají dospělými žábami.

3. Pulci
Pulci jsou další fází vývoje žáby. Pulci se vyskytují v pozdější fázi vývoje, kdy se larvy začínají měnit. Pulci mají nohy a ploutve, které jim umožňují plavat a pohybovat se vodou. Pulci se živí řasami a drobnými vodními živočichy.

4. Dospělá žába
Dospělá žába je konečnou fází vývoje. Dospělá žába má nohy, které jí umožňují skákat a pohybovat se po souši. Dospělá žába se živí hmyzem a dalšími drobnými živočichy. Dospělá žába se také může rozmnožovat a klást vajíčka.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se vyskytují různé druhy žab, jako například skokan zelený, skokan hnědý, rosnička zelená a ropucha Oblastná. Tyto druhy žab prošly dlouhým vývojem, aby se přizpůsobily svému prostředí. Vývoj žáby je fascinující proces, který nám ukazuje, jak příroda dokáže být úžasná.