Závodní stravování – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Okrouhlička

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Okrouhlička 48, Štoky
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Zemědělské družstvo. Hlavní činností Zemědělského družstva Okrouhlička je živočišná výroba, rostlinná výroba, pěstování brambor, obilovin, řepky, máku, z živočišné výroby pak mléko a hovězí maso. Nabízíme stravování v naší závodní kuchyni.

2RESTAURACE U REBELA

Brněnská 2661/65, Jihlava
Otevřeno do 23:00

Restaurace u Rebela - denní menu, nealkoholické a alkoholické nápoje. Nabízíme řešení pro společné stravování. Realizujeme závodní stravování i s rozvozem jídla. Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby.

3Miroslav Švrček- Závodní jídelna

Závodní stravování s možností výdeje a provozování kantýny. Výběr ze čtyř jídel vlastní výroby bez použití polotovarů. V jídelním lístku se nachází pokrmy z kuřecího i vepřového masa, smažené sýry a další. Rozvoz obědů do firem. Výběr z pěti druhů jídla.

4Školní jídelna Pelhřimov

2.2
★★★★★
★★★★★
(32)
třída Legií 1421, Pelhřimov Bezdlužná

Závodní stravování poskytuje jídelna zaměstnancům škol a školských zařízení. Doplňkovou činností je stravování cizích strávníků. Školní jídelny.

5Závodní stravování Plzeň - Josef Vanický

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Koterovská 621/166, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí rozvoz obědů a stravování v jídelně. Dále také cateringové služby. Hotová jídla rozvážíme na vaše vyžádání po celé Plzni v termosech a teplá.

6Cherub Inn s.r.o.- Veřejná jídelna Český rozhlas

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
náměstí Míru 2363/10, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je výroba a rozvoz teplých a studených jídel do firem a institucí. Dále nabízíme výrobu jídel pro restaurace a pro mimořádné akce. Naším cílem není být nejlevnější (na úkor kvality), ale nejlepší v poskytování velice kvalitního stravování pro firmy i pro soukromé osoby.…

7Cvingerová Gabriela, Ing.- Restaurace U Žáby

4.2
★★★★★
★★★★★
(444)
Nádražní 108, Nejdek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme restauraci v Nejdku. Z našeho jídelního lístku si můžete vybrat klasická česká jídla, Pizzu nebo speciality podniku. Nabízíme alkoholické a nealkoholické nápoje.

8LESSL - VIOLA s.r.o.- RESTAURACE A CUKRÁRNA VIOLA

3.9
★★★★★
★★★★★
(275)
Komenského 34, Jaroměřice nad…
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Jsme firma, která vznikla v roce 1995 v Jaroměřicích nad Rokytnou. Nabízíme veškeré pohostinství a cateringové služby, dále máme v provozu cukrárnu s velkým výběrem zákusků, řezů a dortů, dále 2 bufety se studenou i teplou kuchyní a nakonec závodní stravování denně s výběrem ze 3 jídel.

9Svoboda Jaroslav - hotové pokrmy

K Rybníku 175, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se závodním a firemním stravováním. Nabízíme hotové pokrmy a rozvoz obědů.

10Restaurace na radnici

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Gabrielovo náměstí…, Chýnov
Otevřeno do 23:00
Bezdlužná

Restaurace Na Radnici, která se nachází na náměstí uprostřed města Chýnov, na hlavním tahu Tábor - Pelhřimov. Naše restaurace Vám nabízí velký výběr minutkových a hotových jídel vč. závodního stravování. Dokážeme pro Vás zorganizovat rauty, oslavy a další společenské a kulturní akce. Uvnitř…


Firmy v dalších lokalitách


Závodní stravování v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Závodní stravování najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.