Závodní stravování – Jižní a Západní Čechy

Závodní stravování je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více oblíbené. Zaměstnanci si totiž uvědomují, jak důležité je správné stravování pro jejich výkon a zdraví.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Okrouhlička

Okrouhlička 48, Štoky
Otevřeno od 7:00

Zemědělské družstvo. Hlavní činností Zemědělského družstva Okrouhlička je živočišná výroba, rostlinná výroba, pěstování brambor, obilovin, řepky, máku, z živočišné výroby pak mléko a hovězí maso. Nabízíme stravování v naší závodní kuchyni.

2Školní jídelna Pelhřimov

2.2
★★★★★
★★★★★
(39)
třída Legií 1421, Pelhřimov Bezdlužná

Závodní stravování poskytuje jídelna zaměstnancům škol a školských zařízení. Doplňkovou činností je stravování cizích strávníků. Školní jídelny.

3Závodní stravování Plzeň - Josef Vanický

Koterovská 621/166, Plzeň
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Společnost nabízí rozvoz obědů a stravování v jídelně. Dále také cateringové služby. Hotová jídla rozvážíme na vaše vyžádání po celé Plzni v termosech a teplá.

4Cherub Inn s.r.o.- Veřejná jídelna Český rozhlas

náměstí Míru 2363/10, Plzeň
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je výroba a rozvoz teplých a studených jídel do firem a institucí. Dále nabízíme výrobu jídel pro restaurace a pro mimořádné akce. Naším cílem není být nejlevnější (na úkor kvality), ale nejlepší v poskytování velice kvalitního stravování pro firmy i pro soukromé osoby.…

5Cvingerová Gabriela, Ing.- Restaurace U Žáby

4.3
★★★★★
★★★★★
(694)
Nádražní 108, Nejdek
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Provozujeme restauraci v Nejdku. Z našeho jídelního lístku si můžete vybrat klasická česká jídla, Pizzu nebo speciality podniku. Nabízíme alkoholické a nealkoholické nápoje.

6LESSL - VIOLA s.r.o.- RESTAURACE A CUKRÁRNA VIOLA

Komenského 34, Jaroměřice nad…
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Jsme firma, která vznikla v roce 1995 v Jaroměřicích nad Rokytnou. Nabízíme veškeré pohostinství a cateringové služby, dále máme v provozu cukrárnu s velkým výběrem zákusků, řezů a dortů, dále 2 bufety se studenou i teplou kuchyní a nakonec závodní stravování denně s výběrem ze 3 jídel.

7Svoboda Jaroslav - hotové pokrmy

K Rybníku 175, Plzeň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se závodním a firemním stravováním. Nabízíme hotové pokrmy a rozvoz obědů.

8Restaurace na radnici

4.4
★★★★★
★★★★★
(2653)
Gabrielovo náměstí…, Chýnov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Restaurace Na Radnici, která se nachází na náměstí uprostřed města Chýnov, na hlavním tahu Tábor - Pelhřimov. Naše restaurace Vám nabízí velký výběr minutkových a hotových jídel vč. závodního stravování. Dokážeme pro Vás zorganizovat rauty, oslavy a další společenské a kulturní akce. Uvnitř…

9Závodní stravování Plzeň s.r.o.

Závodní stravování Plzeň, se sídlem Korandova 1923/15, 301 00, Plzeň-Jižní Předměstí, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 30588, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2015. Pracuje u nás 25 - 49…


Firmy v dalších lokalitách


Závodní stravování v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Proto se stále více firem rozhoduje pro zavedení kvalitního stravování v rámci svých závodů. Nabídka jídel je široká a zahrnuje nejen tradiční českou kuchyni, ale i zdravé a lehké varianty. Kromě toho se většina firem snaží o co největší variabilitu jídelníčku, aby zaměstnanci měli vždy na výběr. Závodní stravování v oblasti Jižní a Západní Čechy je tedy skvělou volbou pro každého, kdo chce mít zdravou a chutnou stravu i během pracovního dne.