Zverimexy – Jižní a Západní Čechy

Zverimexy jsou specializované obchody, které se zaměřují na prodej zvířat, krmiv, doplňků a příslušenství pro domácí mazlíčky. Tyto obchody jsou velmi oblíbené mezi majiteli zvířat, kteří hledají kvalitní a zdravé produkty pro své miláčky.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1www.psi-v-jihlave-cz.

Prodej krmiv a chovatelských potřeb. Internetový prodej.

2Jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(10772)
Ohrada 417, Hluboká nad Vltavou Bezdlužná

Zoologická zahrada se specializuje na zvířata Evropy a klimaticky mírné části Asie, zejména na druhy fauny České republiky. Nechybí ani představitelé drobnějších druhů zvířat z jiných kontinentů. Možnost využití restaurace, vzdělávacího centra a dětského hřiště.

3SVĚT ZVÍŘAT

4.7
★★★★★
★★★★★
(85)
Novosady 607/103, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme preventivní vyšetření, vakcinace, odčervení, krácení drápků a aplikaci přípravků proti blechám, klíšťatům a ostatním parazitům. Provádíme chirurgické zákroky měkkých tkání, diagnostiku a terapii nádorových onemocnění. Zabýváme se chorobami hospodářských zvířat.

4Neudeková Jitka

Baarova 807, Nýrsko
Dnes už má zavřeno

Neudeková Jitka - ve svém obchodě pro chovatele domácích mazlíčků v Nýrsku nabízí veškeré potřeby, krmiva a doplňky pro psy, kočky, drobné hlodavce, fretky, exotické ptactvo, terarijní zvířata, akvaristiku. Pro psy a kočky nabízí řadu granulovaných krmiv, konzerv přes mražené maso, těstoviny pro…

5Radka Valentová

Zabýváme se prodejem chovatelských potřeb. Věnujeme výživě, poradenské činnosti, prodeji krmiv a chovatelských potřeb pro domácí a hospodářská zvířata. jsme e-shop,ale máme svou kamennou prodejnu v Soběslavi, na které si vybrané zboží z našeho sortimentu můžete prohlédnout a vyzkoušet.


Firmy v dalších lokalitách


Zverimexy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik zverimexů, které nabízejí široký sortiment zboží pro psy, kočky, hlodavce, ryby a další domácí mazlíčky. V těchto obchodech si majitelé mohou vybírat z různých druhů krmiv, vitamínů, doplňků stravy, hraček, pelíšků, klecí, akvárií a mnoha dalších produktů.

Mezi nejčastěji nabízené produkty patří:

1. Krmiva - Zverimexy nabízejí široký výběr krmiv pro různé druhy zvířat. Majitelé si mohou vybírat z krmiv pro štěňata, dospělé psy, kočky, hlodavce, ryby a další zvířata. Krmiva jsou vyrobená z kvalitních surovin a jsou vhodná pro různé věkové kategorie a potřeby zvířat.

2. Doplňky stravy - Zverimexy nabízejí také různé doplňky stravy, které pomáhají zvířatům udržovat zdraví a vitalitu. Mezi nejčastěji nabízené doplňky patří vitamíny, minerály, probiotika, kloubová výživa a další.

3. Hračky - Pro domácí mazlíčky jsou hračky velmi důležité, protože pomáhají stimulovat jejich mysl a udržovat je v kondici. Zverimexy nabízejí široký výběr hraček pro psy, kočky, hlodavce a další zvířata.

4. Pelíšky a klece - Pro zvířata je důležité mít své vlastní místo, kde se mohou cítit bezpečně a pohodlně. Zverimexy nabízejí různé pelíšky, košíky, klece a akvária pro různé druhy zvířat.

5. Oblečení a doplňky - Pro psy a kočky jsou k dispozici různé druhy oblečení, obojky, vodítka a další doplňky. Tyto produkty nejenže vypadají stylově, ale také pomáhají zvířatům být vidět v noci a chrání je před nepříznivým počasím.

Zverimexy v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou velmi oblíbené mezi majiteli zvířat, kteří hledají kvalitní a zdravé produkty pro své miláčky. Tyto obchody nabízejí široký sortiment zboží pro různé druhy zvířat a mají kvalifikované zaměstnance, kteří majitelům rádi poradí s výběrem správného produktu.