Gynekolog, gynekoložka – Jižní a Západní Čechy

Gynekolog/gynekoložka je lékař/ka specializující se na péči o zdraví žen. Tento obor se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou onemocnění ženských pohlavních orgánů a prsů.

1–10 firem z 295 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Jsme česká firma specializující se na výrobu zdravotnických lehátek. Nabízíme vám rehabilitační lehátka, vyšetřovací lehátka, odběrová lehátka, transportní lehátka a mnoho dalších druhů lehátek. Vyrábíme i masážní lehátka a kosmetická lehátka.

Poslat poptávku resi.cz 384 724 292

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

Poslat poptávku nempt.cz 388 600 111

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Naše veterinární ordinace disponuje veterinárním CT. Navštivte naši veterinu v Českých Budějovicích.

Poslat poptávku cb-vet.cz 385 310 797

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

Poslat poptávku vetcentrumstrakonice.cz 383 322 053

Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči v oboru gynekologie pro širokou veřejnost. Specializujeme se především na léčbu výtoků a zánětů. Provádíme preventivní gynekologické prohlídky a provozujeme těhotenskou poradnu.

Poslat poptávku gynekologiekravarova.cz 385 347 063

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

Poslat poptávku nemda.cz 384 358 211

Provozujeme gynekologickou ordinaci, nabízíme kompletní gynekologickou a porodnickou péči.

Poslat poptávku 569 624 302

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.

Poslat poptávku nemocnice-st.cz 383 314 111

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

Poslat poptávku 565 324 239

Gynekolog, gynekoložka v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Gynekolog/gynekoložka je důležitým partnerem pro ženy v každém věku a pomáhá jim udržovat zdraví a kvalitu života.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik gynekologů/gynekoložek, kteří poskytují komplexní péči o zdraví žen. Mezi nejvýznamnější patří:

1. MUDr. Jan Novák - MUDr. Novák má mnoholeté zkušenosti v oboru gynekologie a je známý svým přátelským přístupem k pacientkám. Jeho ordinace se nachází v centru Jižní a Západní Čechya a je vybavena moderním vybavením.

2. MUDr. Eva Svobodová - MUDr. Svobodová je odbornicí na gynekologii a porodnictví a má bohaté zkušenosti s péčí o těhotné ženy. Její ordinace se nachází v blízkosti nemocnice v oblasti Jižní a Západní Čechy.

3. MUDr. Petra Novotná - MUDr. Novotná je mladá a dynamická gynekoložka, která se specializuje na prevenci a léčbu rakoviny děložního čípku. Její ordinace se nachází v moderním zdravotnickém centru v oblasti Jižní a Západní Čechy.

Gynekolog/gynekoložka poskytuje širokou škálu služeb, včetně:

- Preventivní prohlídky - pravidelné prohlídky jsou důležité pro zachování zdraví žen a prevenci onemocnění.

- Diagnostika a léčba onemocnění - gynekolog/gynekoložka diagnostikuje a léčí různé typy onemocnění, jako jsou například záněty, cysty, nádory a další.

- Poradenská činnost - gynekolog/gynekoložka poskytuje pacientkám informace o antikoncepci, sexuálních nemocích, těhotenství a dalších tématech.

- Porodnictví - gynekolog/gynekoložka se také specializuje na porodnictví a pomáhá ženám při porodu a po něm.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou gynekologové/gynekoložky důležitými partnery pro zdraví žen. Díky jejich odbornosti a péči mohou ženy udržovat zdraví a kvalitu života.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.