Asistovaná reprodukce, umělé oplodnění – Jižní a Západní Čechy

Asistovaná reprodukce, známá také jako umělé oplodnění, je medicínský postup, který umožňuje těhotenství u párů, kteří se snaží o dítě, ale mají problémy s přirozeným početím. Tento postup může být proveden různými způsoby, včetně inseminace, in vitro fertilizace (IVF) a intracytoplazmatické…

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1CENTRUM LÉKAŘSKÉ GENETIKY s.r.o. - MUDr. Čutka Karel a David

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Novohradská 1806/68, České Budějovice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Soukromé zdravotnické zařízení, které tvoří ambulance, cytogenetická a molekulárně genetická laboratoř. Lékaři Centra jsou držiteli řady českých i mezinárodních certifikátů pro kvalifikované provádění ultrazvukových vyšetření.

2NATALART s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Parková 11A, Plzeň
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Centrum asistované reprodukce - léčba neplodnosti. Náš tým lékařů své zkušenosti získává již od roku 1997. Společně jsme jsme začali realizovat náš sen - centrum, kde se budou hledat léčebné nemoci neplodnosti a zaměřovat se na umělá oplodnění. Od roku 2014 se naše centrum nachází v budově GENETIKY…

3Institut reprodukční medicíny a genetiky s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bělehradská 1042/14, Karlovy Vary
Otevřeno do 16:00

Naše soukromá reprodukční klinika s odbornou specializací zajišťuje metodu léčby neplodnosti u žen. Patří sem darování vajíček i spermií v našem centru. Staňte se jednou z dárkyní vajíček a zapojte se do programu. Proces a postup darování vajíček je bezbolestný. Vysoce odborný tým lékařů,…


Firmy v dalších lokalitách


Asistovaná reprodukce, umělé oplodnění v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Inseminace - Tento postup zahrnuje vložení spermatu do dělohy ženy pomocí tenkého katétru. Sperma mohou být buď od partnera nebo od dárce spermatu. Inseminace se obvykle provádí v případě, že muž má nízkou kvalitu spermatu nebo žena má problémy s průchodností vejcovodů.

2. In vitro fertilizace (IVF) - Tento postup zahrnuje oplodnění vajíčka mimo tělo ženy v laboratoři a následné vložení embrya do dělohy. IVF se obvykle provádí v případě, že žena má problémy s ovulací nebo má poškozené vejcovody.

3. Intracytoplazmatická spermiová injekce (ICSI) - Tento postup zahrnuje vložení jednoho spermatu přímo do vajíčka v laboratoři. ICSI se obvykle provádí v případě, že muž má velmi nízkou kvalitu spermatu nebo má problémy s ejakulací.

Asistovaná reprodukce je poměrně běžný postup a mnoho párů využívá tuto metodu k dosažení těhotenství. v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik klinik specializujících se na asistovanou reprodukci, které nabízejí širokou škálu služeb včetně inseminace, IVF a ICSI.

Při výběru kliniky pro asistovanou reprodukci je důležité zvážit několik faktorů, včetně zkušeností lékařů, úspěšnosti postupů a nákladů. Je také důležité mít realistická očekávání a být připraven na možné komplikace.

Asistovaná reprodukce může být pro mnoho párů zdrojem naděje a radosti, ale také může být stresující a emocionálně náročná. Proto je důležité mít podporu rodiny a přátel a využít psychologickou podporu, kterou nabízejí kliniky pro asistovanou reprodukci.