Gynekologické kliniky – Jižní a Západní Čechy

Gynekologické kliniky jsou specializovanými zdravotnickými zařízeními, která se zaměřují na péči o zdraví žen. Tyto kliniky poskytují široké spektrum služeb, včetně preventivních prohlídek, diagnostiky a léčby gynekologických onemocnění, porodnické péče a poradenských služeb.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(384)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Naše veterinární ordinace disponuje veterinárním CT. Navštivte naši veterinu v Českých Budějovicích.

2Veterinární centrum Strakonice

Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

3Nemocnice Strakonice, a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(153)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.

4Poliklinika Třešť, spol. s r.o.

3.3
★★★★★
★★★★★
(14)
Palackého 1334/37, Třešť
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Na naší poliklinice naleznete erudovaný zdravotnický personál s letitou praxí a vstřícným přístupem ke klientům. Veškerá pracoviště jsou vybavena nejmodernějším technickým vybavením k zajištění co největšího komfortu. Všechna vyšetření probíhají v klidném a přátelském prostředí s ohledem na…

5Rokycanská nemocnice, a.s.

Rokycanská nemocnice přivítala své první pacienty v červnu roku 1957.Poskytujeme ambulantní i lůžkovou zdravotnickou péči s celkovou kapacitou 181 lůžek. Zajišťujeme lékařskou péči první pomoci. Máme zde gynekologicko - porodnickou kliniku, ambulantní péči, pediatrii, chirurgické oddělení, interna,…

6EUC Klinika České Budějovice s.r.o.

3.1
★★★★★
★★★★★
(113)
Matice školské 1786…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz ambulantní kliniky.

7Nemocnice Tábor, a.s.1 pobočka

3.6
★★★★★
★★★★★
(312)
Kpt. Jaroše 2000/10, Tábor Bezdlužná

Nemocnice Tábor.

8Karlovarská krajská nemocnice a.s.2 pobočky

Provozujeme nemocnici s oddělením: ARO, infekční, mikrobiologické, klinické biochemie a hematologie, nukleární medicíny, onkologie, patologicko-anatomické, transfúzní, gynekologicko-porodnické, chirurgie, interna, kardiologie, klinické psychologie, kožní, neurologie, ORL, ortopedie, plicní,…

9Domažlická nemocnice, a.s.

3.3
★★★★★
★★★★★
(124)
Kozinova 292, Domažlice Bezdlužná

Poskytujeme lékařskou péči v nejdůležitějších medicínských oborech včetně lůžkové i ambulantní zdravotní a ošetřovatelské péče.

10Nemocnice Český Krumlov, a.s.3 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(177)
Nemocniční 429, Český Krumlov Bezdlužná

Nemocnice Český Krumlov a.s. zabezpečuje poskytování zdravotnických služeb, poskytujeme ambulantní i lůžkové zdravotní, diagnostické a léčebně preventivní služby.


Firmy v dalších lokalitách


Gynekologické kliniky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik gynekologických klinik, které poskytují kvalitní péči pro ženy všech věkových kategorií. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními diagnostickými a léčebnými přístroji a zaměstnávají odborníky s vysokou kvalifikací.

Mezi služby, které gynekologické kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí, patří:

1. Preventivní prohlídky - pravidelné prohlídky jsou klíčové pro zachování zdraví žen. Gynekologické kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí komplexní preventivní prohlídky, které zahrnují například cytologické vyšetření, ultrazvukové vyšetření a další testy.

2. Diagnostika a léčba gynekologických onemocnění - gynekologické kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy poskytují diagnostiku a léčbu různých gynekologických onemocnění, jako jsou například záněty, nádory, cysty a další.

3. Porodnická péče - gynekologické kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí také porodnickou péči, včetně průběžného sledování těhotenství, porodů a pooperační péče.

4. Poradenské služby - gynekologické kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy poskytují také poradenské služby, jako jsou například poradenství v oblasti antikoncepce, sexuálního zdraví a další.

Celkově lze říci, že gynekologické kliniky v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou důležitým zdravotnickým zařízením, které poskytuje kvalitní péči pro ženy všech věkových kategorií. Tyto kliniky nabízejí široké spektrum služeb, včetně preventivních prohlídek, diagnostiky a léčby gynekologických onemocnění, porodnické péče a poradenských služeb.