Hloubkové čištění pleti – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Kožní ordinace Tábor, s.r.o.

Kožní ordinace a kosmetické studio. Lékařská manikúra a pedikúra. MUDr. Jana Bucková je specialistou v oboru dermatovenerologie. Provádí léčbu kožních chorob, posouzení mateřských znamének včetně dermatoskopie, komplexní léčbu akné, poradenství v korektivní dermatologii i ošetření tekutým dusíkem…

2KottováAlena- STUDIO AJA-KOSMETIKA

Masarykova 389, Humpolec
Otevřeno do 21:00
Bezdlužná

kosmetika, líčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, peeling, permanentní i foto make-up, líčení na svatby a plesy, radiofrekvence, přístroj na zeštíhlení těla.

3Pomahačová Jitka

Mostecká 78, Otovice
Otevřeno do 21:00

Nabídka kosmetických služeb. Poskytuji kompletní kosmetické ošetření, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, depilaci voskem, barvení a úpravy obočí a řas. Přijďte si odpočinout do příjemného prostředí a zapomenout na starosti všedního života.

4Ryšková Lenka - kosmetické služby

Barvení obočí, řas. Masáže dekoltu, šíje. Hloubkového čištění pleti, aplikace pleťových masek. Epilace.

5Čejková Darina

Poskytování kosmetických služeb. Nabízíme masáž obličeje, dekoltu a šíje, formování i barvení obočí, řas, hloubkové čištění a ošetření pleti.

6Bauerová Helena

Nabízím úpravu obočí, barvení obočí a řas, povrchové čištění, peeling a hloubkové čištění pleti. Depilace studeným a teplým voskem. Pracuji s přírodní kosmetikou Nobilis Tilia, Atok. Prodej dárkových poukazů a kosmetiky.

7Salon Edith

Firma nabízí svatební a plesové líčení, semináře líčení a péče o pleť i hloubkové čištění pleti a fotoproměny. Provádí také galvanické ošetření pro aknózní a zralou pleť i mnoho dalšího.

8Siegerthová Martina

J. Š. Baara 2614/22 , České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti kosmetiky - hloubkové i povrchové čištění pleti, peeling, masáž obličeje i dekoltu, úprava a barvení obočí i řas a ošetření problematické pleti. Poradenství v péči o pleť. Možnost zakoupení dárkových poukazů na poskytované služby.

9Kosmetický Salón Šárka

Kosmetický salon poskytující kosmetické služby, masáže, japonskou manikúru P-shine. Dále je v nabídce trvalá na řasy, denní, večerní či svatební líčení, povrchové i hloubkové čištění pleti, masky, úpravy obočí včetně barvení, depilace teplým voskem.

10Petrová Marie

náměstí J. V.…, Velešín
Otevřeno do 18:00

Nabízím kosmetické služby a hloubkové čištění pleti a léčení akné.


Firmy v dalších lokalitách


Hloubkové čištění pleti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Hloubkové čištění pleti najdete 15 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.