Hloubkové čištění pleti – Jižní a Západní Čechy

Hloubkové čištění pleti je v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Tento proces je nezbytný pro udržení zdravé a krásné pokožky.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1Kožní ordinace Tábor, s.r.o.

Kožní ordinace a kosmetické studio. Lékařská manikúra a pedikúra. MUDr. Jana Bucková je specialistou v oboru dermatovenerologie. Provádí léčbu kožních chorob, posouzení mateřských znamének včetně dermatoskopie, komplexní léčbu akné, poradenství v korektivní dermatologii i ošetření tekutým dusíkem…

2KottováAlena- STUDIO AJA-KOSMETIKA

4.4
★★★★★
★★★★★
(58)
Masarykova 389, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

kosmetika, líčení, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, peeling, permanentní i foto make-up, líčení na svatby a plesy, radiofrekvence, přístroj na zeštíhlení těla.

3Pomahačová Jitka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mostecká 78, Otovice
Otevřeno od 9:00

Nabídka kosmetických služeb. Poskytuji kompletní kosmetické ošetření, hloubkové čištění pleti, masáž obličeje a dekoltu, depilaci voskem, barvení a úpravy obočí a řas. Přijďte si odpočinout do příjemného prostředí a zapomenout na starosti všedního života.

4Ryšková Lenka - kosmetické služby

Barvení obočí, řas. Masáže dekoltu, šíje. Hloubkového čištění pleti, aplikace pleťových masek. Epilace.

5Čejková Darina

Poskytování kosmetických služeb. Nabízíme masáž obličeje, dekoltu a šíje, formování i barvení obočí, řas, hloubkové čištění a ošetření pleti.

6Helena Bauerová

Žižkova 1683/13, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím úpravu obočí, barvení obočí a řas, povrchové čištění, peeling a hloubkové čištění pleti. Depilace studeným a teplým voskem. Pracuji s přírodní kosmetikou Nobilis Tilia, Atok. Prodej dárkových poukazů a kosmetiky. Otevírací doba: Po - 8:30 - 17:00 Út - 8:30 - 17:00 St - dle telefonické…

7Salon Edith

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Jírovcova 1050/53 , České Budějovice 3 Bezdlužná

Firma nabízí svatební a plesové líčení, semináře líčení a péče o pleť i hloubkové čištění pleti a fotoproměny. Provádí také galvanické ošetření pro aknózní a zralou pleť i mnoho dalšího.

8Siegerthová Martina

J. Š. Baara 2614/22 , České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování služeb v oblasti kosmetiky - hloubkové i povrchové čištění pleti, peeling, masáž obličeje i dekoltu, úprava a barvení obočí i řas a ošetření problematické pleti. Poradenství v péči o pleť. Možnost zakoupení dárkových poukazů na poskytované služby.

9Kosmetický Salón Šárka

4.6
★★★★★
★★★★★
(13)
Smetanova 643, Hluboká nad Vltavou Bezdlužná

Kosmetický salon poskytující kosmetické služby, masáže, japonskou manikúru P-shine. Dále je v nabídce trvalá na řasy, denní, večerní či svatební líčení, povrchové i hloubkové čištění pleti, masky, úpravy obočí včetně barvení, depilace teplým voskem.

10Petrová Marie

náměstí J. V.…, Velešín
Dnes už má zavřeno

Nabízím kosmetické služby a hloubkové čištění pleti a léčení akné.


Firmy v dalších lokalitách


Hloubkové čištění pleti v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Hloubkové čištění pleti je proces, který odstraňuje nečistoty a zbytky make-upu z pokožky. Tento proces je důležitý pro udržení zdravé pokožky, protože nečistoty a zbytky make-upu mohou způsobit záněty a akné.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí hloubkové čištění pleti. Tyto salony používají různé techniky a produkty, aby dosáhly nejlepších výsledků. Některé salony používají přírodní produkty, jako jsou bylinné extrakty a oleje, zatímco jiné používají chemické produkty, které jsou speciálně navrženy pro hloubkové čištění pleti.

Hloubkové čištění pleti je proces, který by měl být prováděn pravidelně. Ideální frekvence je jednou za měsíc. Tento proces pomáhá udržovat pokožku zdravou a krásnou. Hloubkové čištění pleti také pomáhá zlepšit vzhled pokožky a zlepšit její texturu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí hloubkové čištění pleti. Tyto salony mají kvalifikované kosmetičky, které jsou schopny poskytnout nejlepší služby. Tyto kosmetičky používají nejnovější technologie a produkty, aby dosáhly nejlepších výsledků.

Hloubkové čištění pleti je proces, který by měl být prováděn profesionály. Tyto profesionály mají znalosti a zkušenosti, aby poskytli nejlepší služby. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho salonů, které nabízejí hloubkové čištění pleti. Tyto salony jsou ideálním místem pro ty, kteří chtějí udržovat zdravou a krásnou pokožku.