Kosmetické služby – Jižní a Západní Čechy

Kosmetické služby jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy stále více populární. Lidé se snaží vypadat co nejlépe a proto využívají služeb kosmetických salonů.

1–10 firem z 1 000+ nalezených Filtry

1AB klinik - Mgr. Vendula Scheichlová (pobočka České Budějovice)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
U Tří lvů 294/4, České Budějovice Bezdlužná Ověřená

Provozuji regenerační a rekondiční středisko. Nabízím kosmetické a masážní služby, pedikúru, lymfatické drenáže či anticelulitidové programy. Dále provádím ošetření rukou, manikúru i nehtovou modeláž. Pořádám kurzy.

2Střední odborné učiliště Domažlice

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Prokopa Velikého 640, Domažlice Bezdlužná Ověřená

Na Středním odborném učilišti Domažlice nabízíme širokou škálu tříletých učebních oborů a čtyřletých maturitních oborů. Přihlaste se ke studiu na naší střední škole a studujte obor Kuchař-číšník, Truhlář, Obráběč kovů nebo Kosmetické služby. Kompletní nabídku oborů najdete na našem webu.

3Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

4Thajské masáže Písek, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(81)
Nerudova 88/2, Písek Bezdlužná Ověřená

Dopřejte si pravou thajskou masáž a svěřte se do rukou profesionálních masérek z Thajska a Filipín. U nás si užijete tradiční thajskou masáž, thajskou olejovou masáž, thajskou masáž horkými lávovými kameny a další druhy masáží. Prodáváme dárkové poukazy na masáže.

5Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Komenského 972/10, Žďár nad Sázavou 3 Bezdlužná Ověřená

Na Střední škole obchodní a služeb SČMSD poskytujeme vzdělávání v maturitních oborech: Kosmetické služby, Obchodní akademie a v učebních oborech: Kadeřník, Rekondiční a sportovní masér, Interiérová a aranžérská tvorba, Kuchař-číšník. Nabízíme také nástavbový obor Podnikání.

6MUDr. Jiří Voltr - dermatologie

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Náměstí Míru 1077/3, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší kožní ordinaci provádíme léčbu kožních a pohlavních chorob. Největším orgánem lidského těla je kůže, plní mnoho důležitých funkcí potřebných k životu. Specializujeme se na výplně vrásek. Kontaktujte nás nebo navštivte naši dermatologii. Kontakty najdete na internetových stránkách.…

7Helena Pučelíková - KOSMETIKA SARAH

náměstí Míru 1077/3, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Kosmetický salón nabízí kompletní ošetření pleti, masáže, mikromasáže očního okolí, čištění pleti, barvení řas a obočí, trvalou na řasy, depilaci celého těla.

8Čapek Martin Ing. - EQUISUN.CZ

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Petrovice 20, Štoky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej jezdeckých potřeb a všeho potřebného pro koně a lidičky kolem koní. Máme široký sortiment zboží, které je možno koupit ihned a levně. Můžete zakoupit i ohradníky, krmiva, stájové vybavení, sedla, uzdečky, udidla, deky a podobně. Pasování sedel. Jezdecké potřeby působí na trhu od začátku roku…

9Mgr. Vendula Scheichlová1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Litvínovice 238, Litvínovice Bezdlužná

Provozuji regenerační a rekondiční středisko. Nabízím kosmetické a masážní služby, pedikúru, lymfatické drenáže či anticelulitidové programy. Dále provádím ošetření rukou, manikúru i nehtovou modeláž. Pořádám kurzy.

10Estetické studio Ždírec nad Doubravou

4.3
★★★★★
★★★★★
(11)
Žďárská 1, Ždírec nad Doubravou Bezdlužná

Provozujeme Estetické studio Ždírec nad Doubravou. Fotoepilace slouží k redukci a odstranění nežádoucího ochlupení, na jakémkoliv místě na těle. Je to nejúčinnější forma trvalé epilace. K epilaci používám přístroj IPL (intenzivní pulzní světlo). Dále nabízíme mezoterapii, korekce obočí a…


Firmy v dalších lokalitách


Kosmetické služby v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto služby jsou nabízeny v různých cenových kategoriích a zahrnují například manikúru, pedikúru, depilaci, masáže, permanentní make-up a mnoho dalšího.

Kosmetické služby v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou poskytovány profesionálními kosmetičkami, které mají dlouholeté zkušenosti v oboru. Tyto kosmetičky používají kvalitní kosmetiku a moderní technologie, aby dosáhly co nejlepších výsledků. Většina kosmetických salonů v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízí také individuální přístup ke každému zákazníkovi, aby byl spokojen se službami a výsledkem.

Kosmetické služby jsou vhodné pro každého, kdo chce vypadat co nejlépe a cítit se dobře. Tyto služby jsou ideální pro ženy i muže, kteří chtějí zlepšit svůj vzhled a získat více sebevědomí. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho kosmetických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb, aby uspokojily potřeby každého zákazníka.

Pokud hledáte kvalitní kosmetické služby v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Stačí si vybrat kosmetický salon, který vám nejvíce vyhovuje, a objednat se na služby. Kosmetické služby v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce vypadat a cítit se lépe.