Brýle – Jižní a Západní Čechy

Brýle jsou optickým nástrojem, který slouží k opravě zraku. Skládají se z rámu a čoček, které mohou být buď jednoduché nebo multifokální.

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Rusová Drahoslava - optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Chelčického 103, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Společnost zabývající se provozem optiky, prodejem brýlí, brýlových čoček, brýlové obroučky, slunečních brýlí, lup a pouzder.

5Lékárna U Černíků s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Smila Osovského 44/2, Třebíč - Jejkov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Naší prioritou je Vaše zdraví, proto Vám nabízíme široký výběr léků, vitamínů i doplňků stravy. Navštivte naši lékárnu, kde najdete vše co potřebujete za výhodné ceny. Kvalifikovaný personál Vám ochotně poradí a navrhne alternativní léčbu Vašich problémů, poradí při výběru lékařské kosmetiky či s…

6Gurová Ivana - oční optika1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(9)
náměstí T. G.…, Chotěboř Bezdlužná

Prodáváme dioptrické brýle, lupy a brýlové čočky.

7Oční studio optix1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykovo nám. 52, Jihlava
Otevřeno od 8:00

Poskytujeme veškeré služby v oboru oční optiky.V současné době máme k dispozici pět provozoven na území kraje Vysočina, kde vám nabízíme více než 6.500 módních značkových obrub, které pro vás pečlivě vybíráme. Každý model brýlí je na našich provozovnách pouze a jedině jako ORIGINÁL v jediném…

8MUDr. Sylvie Šťastná

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Bradle 1113, Světlá nad Sázavou
Otevřeno od 7:45
Bezdlužná

Oční ambulance.

9MUDr. Hana Nováková

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Vrchlického 2497/57, Jihlava
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Provoz oční optiky, Jihlava MUDr. Hana Nováková poskytuje odbornou diagnostickou, léčebnou a preventivní oftalmologickou péči. Přístrojové vybavení: bezkontaktní tonometr, autorefraktometr, automatický perimetr, funduskamera, fotoštěrbinová lampa, pachymetrie, OCT - diagnostika zeleného zákalu.…

10JOLK - JIHLAVSKÁ OČNÍ LASEROVÁ KLINIKA1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Vrchlického 4630/59, Jihlava Bezdlužná

Pokročilá procedura laserové korekce zraku iLASIK. Za pomoci unikátní kombinace pokročilé technologie je pro vás procedura rychlou, bezpečnou a efektivní cestou k získání mimořádné kvality zraku, o které jste vždy snili.


Firmy v dalších lokalitách


Brýle v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Brýle jsou velmi populární a běžně používané v celém světě.

1. Historie brýlí
Brýle se začaly používat v 13. století v Itálii. První brýle byly vyrobeny z kovu a měly kulaté čočky. Postupem času se brýle staly módním doplňkem a byly vyráběny z různých materiálů, jako jsou dřevo, kost nebo slonovina.

2. Typy brýlí
Existuje mnoho typů brýlí, včetně slunečních brýlí, sportovních brýlí, ochranných brýlí a dioptrických brýlí. Dioptrické brýle jsou nejčastěji používané a jsou k dispozici v mnoha stylech a barvách.

3. Použití brýlí
Brýle jsou používány k opravě různých problémů se zrakem, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus. Mohou také být použity k ochraně očí při práci s nebezpečnými materiály nebo při sportovních aktivitách.

4. Výroba brýlí
Výroba brýlí zahrnuje několik kroků, včetně výroby čoček, výroby rámu a montáže čoček do rámu. Moderní technologie umožňují výrobu brýlí s vysokou přesností a kvalitou.

5. Brýle v oblasti Jižní a Západní Čechy
v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou brýle k dispozici v mnoha optikách a obchodech s optikou. Místní optici nabízejí širokou škálu dioptrických brýlí v různých stylech a barvách. Některé optiky také nabízejí možnost zakoupení brýlí online.

6. Péče o brýle
Správná péče o brýle je důležitá pro zachování jejich kvality a životnosti. Brýle by měly být pravidelně čištěny a udržovány v ochranném pouzdře. Pokud jsou brýle poškozeny, měly by být co nejdříve opraveny optikem.

Brýle jsou nezbytným nástrojem pro mnoho lidí s problémy se zrakem. Díky moderní technologii jsou brýle k dispozici v mnoha stylech a barvách, což umožňuje každému najít brýle, které mu nejlépe vyhovují. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou brýle k dispozici v mnoha optikách a obchodech s optikou, což umožňuje místním obyvatelům snadný přístup k dioptrickým brýlím.