Měření zraku – Jižní a Západní Čechy

Měření zraku je proces, kterým se zjišťuje, jak dobře pacient vidí. Tento proces se obvykle provádí očním lékařem nebo optometristou.

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1Hasman Petr – Oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Oční studio optix1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykovo nám. 52, Jihlava
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme veškeré služby v oboru oční optiky.V současné době máme k dispozici pět provozoven na území kraje Vysočina, kde vám nabízíme více než 6.500 módních značkových obrub, které pro vás pečlivě vybíráme. Každý model brýlí je na našich provozovnách pouze a jedině jako ORIGINÁL v jediném…

5Ročeň Jan - OPTIKA JARO

Horní 91, Počátky
Dnes už má zavřeno

Oční optika. Prodej brýlí, kontaktních čoček a doplňků. Nabízíme všechny typy brýlí, skel a doplňkového sortimentu. Široký výběr brýlových obrub a slunečních brýlí světových výrobců.

6Martinková Eva

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Lipová 414, Náměšť nad Oslavou Bezdlužná

Opravy, čištění ultrazvukem a úpravy brýlí a skel. Provádíme měření zraku.

7H-OPTOZ, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2119/69, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Prodej dioptrických i slunečních brýlí a doplňkového sortimentu. Nabídka kontaktních čoček a příslušenství. Měření zraku.

8Němec Otto - Optik

4.6
★★★★★
★★★★★
(3)
Náměstí 81/5, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno

Jsme rodinná firma, působící v oboru již ve druhé generaci a všichni naši pracovníci jsou registrovaní optometristé nebo odborně vzdělaní oční optici.

9OPTIKA M & V, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Matice školské 1786, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Optika Metropol nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb od měření zraku Plusoptixem (ojedinělý přístroj na testování očí) přes velký výběr brýlí, slunečních i dioptrických, kontaktních čoček a dalšího sotimentu.

10Optik Spiegel s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Pivovarská 78/8, Vimperk Bezdlužná

Nabízíme služby oční optiky. Provedeme měření očí - optometrii a aplikujeme kontaktní čočky. Máme v nabídce široký sortiment brýlí různých značek.


Firmy v dalších lokalitách


Měření zraku v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Měření zraku se provádí pomocí různých testů, které zahrnují čtení písmen na tabulce, sledování světelných bodů a dalších vizuálních úkolů.

v oblasti Jižní a Západní Čechy se měření zraku provádí v několika očních klinikách a optických centrech. Tyto zařízení jsou vybavena moderními přístroji a technologiemi, které umožňují přesné měření zraku. Oční lékaři a optometristé v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou vysoce kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Měření zraku se obvykle provádí pomocí několika testů, které jsou buď odrážkovým nebo číslicovým seznamem. Odrážkový seznam zahrnuje různé velikosti písmen, které jsou postupně menší. Pacientovi se říká, aby přečetl písmena na tabulce a oční lékař nebo optometrista zaznamenává, jak dobře pacient vidí. Číslicový seznam se používá pro pacienty, kteří nemohou číst písmena. Tento seznam obsahuje různé velikosti čísel, které jsou postupně menší.

Dalším testem, který se používá při měření zraku, je test na sledování světelných bodů. Pacientovi se ukáže světelný bod a oční lékař nebo optometrista sleduje, jak dobře pacient vidí tento bod. Tento test se obvykle používá pro děti a pacienty s mentálním postižením.

Celkově je měření zraku důležitým procesem, který umožňuje očním lékařům a optometristům diagnostikovat a léčit různé oční problémy. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici moderní zařízení a kvalifikovaní odborníci, kteří poskytují vynikající péči o zrak.