Kontaktní čočky – Jižní a Západní Čechy

Kontaktní čočky jsou moderní alternativou k brýlím, které mnoho lidí volí pro korekci zraku. Tyto malé plastové čočky se umisťují přímo na rohovku oka a korigují refrakční chyby, jako jsou krátkozrakost, dalekozrakost a astigmatismus.

1–10 firem z 69 nalezených Filtry

1Hasman Petr – oční optika Chodov2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Staroměstská 347, Chodov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Navštivte naši oční optiku a získejte profesionální zdravotní péči v oboru optometrie. Provádíme měření zraku a nitroočního tlaku. Zaměřujeme se na prodej brýlí dioptrických i slunečních, kontaktních čoček a jejich příslušenství.

2Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

3Rada Jan - oční optika

2.6
★★★★★
★★★★★
(11)
Dr. Davida Bechera…, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme široký výběr dioptrických, slunečních a sportovních brýlí či kontaktních čoček. Provádíme měření zraku, aplikace kontaktních čoček, opravy, úpravy a údržby brýlí.Nabízíme multifokální a polarizovaná skla, sportovní brýle s dioptriemi. Navštivte nás a přesvědčte se o širokém sortimentu za…

4Rusová Drahoslava - optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(4)
Chelčického 103, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Společnost zabývající se provozem optiky, prodejem brýlí, brýlových čoček, brýlové obroučky, slunečních brýlí, lup a pouzder.

5Plodíková Jana - Oční optika

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Příčná 194, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V naší optice pořídíte kvalitní dámské, pánské i dětské dioptrické obruby mnoha značek a typů. Kromě standardní nabídky slunečních brýlí nabízíme také sluneční dioptrické brýle pro ty zákazníky, kteří potřebují korekci zraku. Oční optika nabízí prodej a zhotovení dioptrických brýlí dle lékařského…

6Oční studio optix1 pobočka

3.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Masarykovo nám. 52, Jihlava
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme veškeré služby v oboru oční optiky.V současné době máme k dispozici pět provozoven na území kraje Vysočina, kde vám nabízíme více než 6.500 módních značkových obrub, které pro vás pečlivě vybíráme. Každý model brýlí je na našich provozovnách pouze a jedině jako ORIGINÁL v jediném…

7MUDr. Sylvie Šťastná

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Na Bradle 1113, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční ambulance.

8Domkářová Věra MUDr.

Nádražní 582, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční ambulance. Poskytujeme komplexní oftalmologickou péči a aplikujeme kontaktní čočky. Individuální přístup k pacientům. Ordinace sídlí v budově polikliniky v 1. patře vpravo.

9MUDr. Hana Nováková

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vrchlického 2497/57, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz oční optiky, Jihlava MUDr. Hana Nováková poskytuje odbornou diagnostickou, léčebnou a preventivní oftalmologickou péči. Přístrojové vybavení: bezkontaktní tonometr, autorefraktometr, automatický perimetr, funduskamera, fotoštěrbinová lampa, pachymetrie, OCT - diagnostika zeleného zákalu.…

10MUDr. Andrea Komancová

Oční ordinace Třešť. Ordinace se nachází na Poliklinice Třešť, kde je umístěna v prvním patře budovy. MUDr. Andrea Komancová poskytuje kvalitní a kompletní ambulantní diagnostickou, léčebnou a preventivní oftalmologickou péči, odborné poradenství a aplikaci kontaktních čoček. Vybavení ordinace:…


Firmy v dalších lokalitách


Kontaktní čočky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Kontaktní čočky jsou k dispozici v mnoha typech a materiálech, včetně měkkých a tvrdých čoček, jednodenních a vícedenních čoček a čoček s různými stupni průhlednosti. Tyto čočky jsou také k dispozici v různých velikostech a tvarech, aby co nejlépe seděly na oku a poskytovaly co nejlepší korekci zraku.

Kontaktní čočky jsou vhodné pro lidi, kteří chtějí mít volné ruce a nechtějí být omezeni brýlemi. Jsou také vhodné pro sportovce a lidi, kteří pracují v prostředí, kde jsou brýle nepraktické.

Při používání kontaktních čoček je důležité dodržovat správnou hygienu a péči o čočky. To zahrnuje pravidelné čištění a dezinfekci čoček, stejně jako následování pokynů pro nošení a skladování čoček.

v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici oční optiky, které nabízejí kontaktní čočky a poskytují odborné poradenství ohledně výběru a péče o čočky. Tyto optiky také nabízejí oční vyšetření a kontrolu zraku, aby bylo zajištěno, že jsou čočky správně přizpůsobeny a poskytují co nejlepší korekci zraku.

Výhody kontaktních čoček:
- Volné ruce a neomezený pohyb
- Vhodné pro sportovce a lidi, kteří pracují v prostředí, kde jsou brýle nepraktické
- Lepší periferní vidění než u brýlí
- Estetický vzhled

Nevýhody kontaktních čoček:
- Vyžadují správnou hygienu a péči
- Může být obtížné je nasadit a sundat
- Může být nepohodlné při dlouhodobém nošení
- Může být dražší než brýle