Chemické čištění odpadů – Písek

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1FIRMA HUBÁČEK s.r.o.

Číčenice 85, Číčenice Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám kompletní dlaždičské práce, zemní práce a bourací práce. Realizujeme základové desky pro rodinné domy a základové pásy pro ploty. Mezi naše další služby patří výstavba a opravy kanalizací.

2Služby Města Milevska, spol. s r.o.1 pobočka

Nabídka zámečnických, stavebních, úklidových a zemních prací. Dále i provoz sběrného dvoru. Mimo jiné i sadové a parkové úpravy.

3Kovač Jindřich, Ing. - Auta Bechyně - zemní a výkopové práce9 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(128)
Za Pazdernou 810/1, Písek, Budějovické…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zemní a výkopové práce, kopání základů, odvoz zeminy, sutí a stavebního odpadu, dovoz štěrků a drtí, terénní úpravy i demoliční práce. Přistavení různých kontejnerů, nakládání a manipulace hydraulickou rukou, výkup železa, odklízení sněhu i jiné služby.

4Čištění odpadů Zlatohlávek

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Protivín, Protivín
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Čištění odpadů Zlatohlávek, se sídlem Protivín, 398 11, Protivín, v okrese Písek a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2008. Předmětem podnikání je: Vodoinstalatérství, topenářství Zednictví Více informací naleznete na našich…

5ČEVAK a.s. (pobočka Písek)6 poboček

Úpravny vody, provoz vodovodních a kanalizačních sítí, čistírny odpadních vod. Odvoz a likvidace obsahu septiků, jímek a žump, čištění kanalizačních stok, příjem a likvidace komunálních odpadních vod a průsakových vod ze skládek, zavážení vodojemů, jejich čištění a dezinfekce i další služby.

6Forejt Daniel

Nabídky technických služeb a čištění kanalizací.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Písek


Chemické čištění odpadů v lokalitě Písek – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Chemické čištění odpadů najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Písek.