Chemické čištění odpadů – Plzeň - jih

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1QUINS spol. s r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Lidická 139, Dobřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost se zaměřuje na návrhy, výrobu a prodej zařízení pro likvidaci průmyslových odpadních vod, mycích boxů, odmašťovacích strojů a linek povrchových úprav.

2STREICHER, spol. s r.o. Plzeň

Naše společnost se zaměřuje na strojírenskou a stavební výrobu. Vyrábíme tlakové nádoby, destilační kolony, odpařovače, kondenzátory a další ocelové konstrukce. Zabýváme se také výstavbou plynovodů a produktovodů, výstavbou kanalizací, vodovodů a čistíren odpadních vod, dále pak průmyslových hal,…

3Jaroslav Krpejš - projekce ekologických staveb

Družstevní 849, Blovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se projektováním vodohospodářských staveb. Poskytujeme služby při zajištění zásobování vodou, odkanalizování a čištění odpadních vod. Jsme vlastníky autorizace v oboru projektování vodohospodářských staveb se specializací na stavby zdravotně technické.

4Jenč Radoslav- pobočka Vrčeň1 pobočka

Vrčeň 113, Vrčeň
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provádíme instalatérské, topenářské a plynařské práce do 50kW přípojky včetně revizí. Realizujeme montáže i opravy vnitřních a venkovních vodovodů, čištění kanalizace a rekonstrukce koupelen i bytových jader. Dále nabízíme montáž fotovoltaických systémů SCHÜCO a BUDERUS.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Plzeň - jih


Chemické čištění odpadů v lokalitě Plzeň - jih – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Chemické čištění odpadů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Plzeň - jih.