Chemický peeling – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 30 nalezených Filtry

1Průšová Iveta

Kosmetické služby. Lymfatické masáže, čínské masáže hlavy, laserové ošetření, parafínové zábaly, líčení. Ošetření pleti. Pemanentní make-up.

2Kožní ordinace Tábor, s.r.o.

Kožní ordinace a kosmetické studio. Lékařská manikúra a pedikúra. MUDr. Jana Bucková je specialistou v oboru dermatovenerologie. Provádí léčbu kožních chorob, posouzení mateřských znamének včetně dermatoskopie, komplexní léčbu akné, poradenství v korektivní dermatologii i ošetření tekutým dusíkem…

3Rajská Veronika - Salon Kleopatra

U Poráků 511, Český Krumlov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Kosmetický salón - kosmetické služby zahrnující permanentní make-up, manikúra, lymfodrenáže, modelace nehtů.

4Beauty center

3.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Komenského 105 , Strakonice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Kosmetický salón - fotodepilace pomocí IPL, prodlužování řas, odstraňování celulitidy, odstranění popraskaných žilek. Ošetření za pomoci přístrojů Belex, Bodyter, Presor a jiných. Kosmetika značek Germaine de Capuccini, Keenwell, Selvert.

5Kosmetický Salon Kalmia - MUDr. Jana Bucková

Poskytování kosmetických služeb - lymfodrenáž, rollerová mezoterapie, odstranění žilek i pigmentace pomocí laseru, vakuová mikrodermabraze a chemický peeling. Účinně bojuje proticelulitidě, napomáhá při odbourávání tuků a formování postavy, zrychluje odvádění škodlivin z organizmu, stimuluje…

6Kafková Zuzana - Kosmetický salon Zuzana

Nabízím služby v oblasti kosmetických služeb, tzn. barvení řas, liposukce, masáže obličeje, chemický peeling, čištění pleti, depilace a další. Provozní hodiny - dle objednávek (Po-So).

7Kesef s.r.o.

26. dubna 583/14, Cheb
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Jsme centrum estetické medicíny. Provádíme: anti-aging procedury, odstranění celulitidy, chemický peeling, fotorejuvenace (omlazení obličeje, krku a dekoltu), odstranění strií, bodyforming, vyhlazení vrásek, depilace, odstranění nadměrného pocení, barvení a úprava obočí a řas. Dále provádíme…

8Tichá Alena, MUDr. - revmatologie1 pobočka

Staré náměstí 137, Sokolov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme revmatologickou ambulanci.

9Jócsiková Jana- Kosmetické studio

Smetanova 534, Tachov
Otevřeno do 17:00

Klientům se snažíme nabídnout možnosti a ošetření, jak dokonale vypadat a zároveň se dokonale cítit. Naše kosmetické studio nabízí kosmetické služby - např. chemický peeling, vizážistiku, trvalou na řasy, epilace. Poskytujeme služby nehtového studia a solária.

10Ovská Jaroslava - STUDIO OK

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Zbrojnická 115/4, Plzeň
Otevřeno do 18:00

Nabízím kosmetické služby, peelingy, depilace, a další.


Firmy v dalších lokalitách


Chemický peeling v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Chemický peeling najdete 30 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 27 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 9 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.