Chemický peeling – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho kosmetických salonů, které nabízejí služby chemického peelingu. Tento postup je oblíbený mezi lidmi, kteří chtějí zlepšit vzhled své pleti.

1–10 firem z 28 nalezených Filtry

1MUDr. Jiří Voltr - dermatologie

4.1
★★★★★
★★★★★
(4)
Náměstí Míru 1077/3, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší kožní ordinaci provádíme léčbu kožních a pohlavních chorob. Největším orgánem lidského těla je kůže, plní mnoho důležitých funkcí potřebných k životu. Specializujeme se na výplně vrásek. Kontaktujte nás nebo navštivte naši dermatologii. Kontakty najdete na internetových stránkách.…

2Průšová Iveta

Kosmetické služby. Lymfatické masáže, čínské masáže hlavy, laserové ošetření, parafínové zábaly, líčení. Ošetření pleti. Pemanentní make-up.

3Kožní ordinace Tábor, s.r.o.

Kožní ordinace a kosmetické studio. Lékařská manikúra a pedikúra. MUDr. Jana Bucková je specialistou v oboru dermatovenerologie. Provádí léčbu kožních chorob, posouzení mateřských znamének včetně dermatoskopie, komplexní léčbu akné, poradenství v korektivní dermatologii i ošetření tekutým dusíkem…

4Beauty center

3.7
★★★★★
★★★★★
(193)
Komenského 105 , Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kosmetický salón - fotodepilace pomocí IPL, prodlužování řas, odstraňování celulitidy, odstranění popraskaných žilek. Ošetření za pomoci přístrojů Belex, Bodyter, Presor a jiných. Kosmetika značek Germaine de Capuccini, Keenwell, Selvert.

5Kosmetický Salon Kalmia - MUDr. Jana Bucková

Poskytování kosmetických služeb - lymfodrenáž, rollerová mezoterapie, odstranění žilek i pigmentace pomocí laseru, vakuová mikrodermabraze a chemický peeling. Účinně bojuje proticelulitidě, napomáhá při odbourávání tuků a formování postavy, zrychluje odvádění škodlivin z organizmu, stimuluje…

6Kafková Zuzana - Kosmetický salon Zuzana

Nabízím služby v oblasti kosmetických služeb, tzn. barvení řas, liposukce, masáže obličeje, chemický peeling, čištění pleti, depilace a další. Provozní hodiny - dle objednávek (Po-So).

7Kesef s.r.o.

26. dubna 583/14, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme centrum estetické medicíny. Provádíme: anti-aging procedury, odstranění celulitidy, chemický peeling, fotorejuvenace (omlazení obličeje, krku a dekoltu), odstranění strií, bodyforming, vyhlazení vrásek, depilace, odstranění nadměrného pocení, barvení a úprava obočí a řas. Dále provádíme…

8Jócsiková Jana- Kosmetické studio

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanova 534, Tachov
Dnes už má zavřeno

Klientům se snažíme nabídnout možnosti a ošetření, jak dokonale vypadat a zároveň se dokonale cítit. Naše kosmetické studio nabízí kosmetické služby - např. chemický peeling, vizážistiku, trvalou na řasy, epilace. Poskytujeme služby nehtového studia a solária.

9Ovská Jaroslava - STUDIO OK

5.0
★★★★★
★★★★★
(17)
Zbrojnická 115/4, Plzeň
Dnes už má zavřeno

Nabízím kosmetické služby, peelingy, depilace, a další.

10Pogorelská Lenka- Kosmetický sálón

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Dvořákova 189/4, České Budějovice Bezdlužná

Kosmetický sálón a kadeřnictví.


Firmy v dalších lokalitách


Chemický peeling v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Chemický peeling je proces, při kterém se na pokožku nanáší speciální roztok, který odstraňuje vrchní vrstvu pokožky. Tím se odstraní nejen nečistoty, ale také jemné vrásky a pigmentové skvrny.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se chemický peeling provádí v různých variantách, v závislosti na potřebách zákazníka. Existují například jemné peelingy, které jsou vhodné pro citlivou pokožku, ale také silnější peelingy, které jsou určeny pro lidi s výraznějšími problémy s pletí.

Výhodou chemického peelingu je, že se jedná o neinvazivní zákrok, který nevyžaduje dlouhodobou rekonvalescenci. Po zákroku je nutné dodržovat určitá pravidla, jako například chránit pokožku před sluncem, ale jinak se lze vrátit k běžnému životu ihned po zákroku.

V oblasti Jižní a Západní Čechy je chemický peeling oblíbený nejen mezi ženami, ale také mezi muži, kteří chtějí zlepšit vzhled své pleti. Pokud hledáte kvalitní kosmetický salon, který nabízí služby chemického peelingu, můžete se obrátit na některý z místních salonů, které mají v této oblasti dlouholetou zkušenost s tímto zákrokem.