Chirurgie pro psy, kočky – Jižní a Západní Čechy

Chirurgie pro psy a kočky je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá chirurgickými zákroky na zvířatech. Tento obor se v posledních letech velmi rozvíjí a stává se stále důležitějším pro zdraví a pohodu domácích mazlíčků.

1–10 firem z 27 nalezených Filtry

1Nemocnice Dačice, a.s.

2.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Antonínská 85, Dačice Bezdlužná Ověřená

Získejte kvalitní zdravotní péči od Nemocnice Dačice. Součástí naší nemocnice je několik specializovaných oddělení včetně oddělení LDN, které slouží nejen k doléčování pacientů přeložených z akutních lůžek. V naší nemocnici naleznete i specializované ambulance včetně ambulance rehabilitace.

2VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

3Nemocnice Strakonice, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(173)
Radomyšlská 336, Strakonice I Bezdlužná Ověřená

Nemocnice Strakonice patří mezi moderní a dynamicky se rozvíjející zdravotnická zařízení. Zdravotníci a tým dalších zaměstnanců pracují na neustálém zvyšování kvality poskytované lékařské a ošetřovatelské péče.

4MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

5MVDr. VĚRA VLČKOVÁ

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Havlíčkova 3650, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ordinace poskytuje veterinární ošetření především pro kočky, psy a drobné savce. Provádíme RTG, Sono, Chirurgické zákroky, zubní RTG. Veterina nabízí prodej speciálních veterinárních diet pro psy a kočky. Náš tým tvoří tři profesionální zvěrolékaři.

6MVDr. Jan Fiala

Nežárecká 86/IV, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme veterinární péči pro malá zvířata. Provádíme RTG, ultrazvuk, biochemické vyšetření, chirurgické zákroky, prodej krmiv, salon pro psy.

7Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace2 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(139)
Husova 2624, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Nemocnice Havlíčkův Brod v červnu 2008 splnila kritéria pro řízení a kontinuální zvyšování kvality dle národních akreditačních standardů a získala certifikát o udělení akreditace SAK ČR na 3 roky . Pro pacienty je akreditace určitou zárukou, že nemocnice splňuje nebo překračuje základní požadavky…

8Veterinární centrum MVDr. Bártík Pavel

4.9
★★★★★
★★★★★
(93)
Na Samotě 4814/1, Jihlava Bezdlužná

Veterinární klinika. První kompletně zařízená veterinární klinika v ČR na laparoskopickou chirurgii - kastrace psů, fen, kocourů a koček. Operační rána 1 cm. Technologie z USA - Liga Sure - nekrvavé oddělení tkání bez podvazů, odstraňování nádorů.

9Dům zdraví spol. s r.o.

Poskytování lékařské a ošetřovatelské péče. Společnost Dům zdraví spol. s .r.o. je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu provozující polikliniku ve Velkém Meziříčí v kraji Vysočina. Poliklinika navazuje na dlouholetou tradici a nabízí komplexní ambulantní zdravotní péči v širokém spektru…

10Nemocnice Nové Město na Moravě, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žďárská 610, Nové Město na Moravě Bezdlužná

Poskytování nemocničních a zdravotnických služeb.


Firmy v dalších lokalitách


Chirurgie pro psy, kočky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které se specializují na chirurgii pro psy a kočky. Tyto kliniky jsou vybaveny moderní technologií a kvalifikovanými veterinárními chirurgy, kteří mají bohaté zkušenosti s chirurgickými zákroky na zvířatech.

Mezi nejčastější chirurgické zákroky patří sterilizace a kastrace, odstranění nádorů, operace na trávicím traktu, ortopedické operace a další. Tyto zákroky jsou prováděny v celkové anestezii, aby bylo zajištěno pohodlí a bezbolestnost zvířete.

Chirurgie pro psy a kočky je velmi důležitá pro zdraví a pohodu domácích mazlíčků. Díky moderním technologiím a kvalifikovaným veterinárním chirurgům jsou tyto zákroky velmi bezpečné a účinné. Pokud máte doma psa nebo kočku, která potřebuje chirurgický zákrok, neváhejte kontaktovat veterinární kliniku v oblasti Jižní a Západní Čechy.

Seznam nejčastějších chirurgických zákroků pro psy a kočky:

1. Sterilizace a kastrace
2. Odstranění nádorů
3. Operace na trávicím traktu
4. Ortopedické operace
5. Operace na očích
6. Operace na uších
7. Operace na kůži a podkoží
8. Operace na dýchacím ústrojí
9. Operace na močovém ústrojí
10. Operace na srdci a cévách

Seznam výhod chirurgie pro psy a kočky:

1. Zlepšení zdraví a pohody zvířete
2. Prevence zdravotních problémů
3. Snížení rizika vzniku nádorů
4. Zlepšení kvality života zvířete
5. Zvýšení délky života zvířete
6. Snížení nákladů na veterinární péči v budoucnu
7. Zlepšení vztahu mezi majitelem a zvířetem

Celkově lze říci, že chirurgie pro psy a kočky je velmi důležitá pro zdraví a pohodu domácích mazlíčků. Pokud máte doma psa nebo kočku, která potřebuje chirurgický zákrok, neváhejte kontaktovat veterinární kliniku v oblasti Jižní a Západní Čechy.