Čištění potrubí – České Budějovice

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KANAL - Serv s.r.o.

Provádí čištění kanalizačního a průmyslového potrubí (kanalizace), revize potrubí TV kamerou, vytýčení tras potrubí, vývozy jímek a septiků. Dále bezvýkopové opravy potrubí a instalatérské opravy. Servis 24 hod denně - 365 dní v roce.

2SB profi s.r.o.

Naše firma zajišťuje těžbu sedimentů sací technologií včetně dopravy potrubím do úložiště. Zaměřujeme se na rybníky, říční koryta, retenční nádrže, vřesoviště a další. Provádíme jedině ekologickou těžbu sedimentů a těžbu sedimentů z řek.

3FINÁL CB s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Jírovcova 1050, České Budějovice Bezdlužná

Provádíme čištění kanalizací, domovních odpadů, přípojek, odpadního potrubí, dešťových svodů tlakovou vodou a frézovací technikou. Prohlídky, revize kanalizace TV kamerou. Trasování potrubí. Čištění jímek, septiků, žump a lapolů. Havarijní služba.

4Jiří Šetina - instalatér

4.0
★★★★★
★★★★★
(11)
Větrná 171, Vráto Bezdlužná

Provádíme instalatérské práce a rozvody vody. Havárie - servis do 24 hodin, rekonstrukce a přestavby bytových jader a koupelen. Děláme drobné opravy WC, výměnu a montáž vodovodních baterií, výměnu bojlerů, ohřívačů vody, topení, čištění odpadů a potrubí. Poskytujeme nadstandardní servis a…

5Čištění fasád - Jiří Zelený

Horymírova 256/28, České Budějovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Čištění fasád - Jiří Zelený, se sídlem Horymírova 256/28, 370 06, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2010. Předmětem podnikání je: Malířství, lakýrnictví, natěračství Zednictví…

6KOLÁŘ PETR

Spojovací 8, Černý Dub-Homole
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

KOLÁŘ PETR, se sídlem Spojovací 8, 370 01, Černý Dub-Homole, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2015. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

7I.B.O.S. EU, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(8)
Hlinská 694/2b, České Budějovice Bezdlužná

Výroba, prodej, servis vysokotlakých čisticích zařízení, potrubní monitorovací techniky, vysokotlakých trysek, kombinovaných a recyklačních vozů, kanalizačních robotů Prokasro. Nabídneme sanační materiály na opravy potrubí, včetně čištění kanalizací. Možnost předváděcích akcí kanalizační techniky.

8Hemmel Jiří

V. Volfa 1358, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka montáží a rekonstrukcí domovních rozvodů vody a odpadů, čištění kanalizace pomocí strojních i mechanických zařízení a údržby potrubí. Systém na odlučování olejů od různých složek. Specializace na průmyslové objekty.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě České Budějovice


Čištění potrubí v lokalitě České Budějovice – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Čištění potrubí najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu České Budějovice.