Čištění potrubí – Plzeňský kraj

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Burian Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jeřabinová 96 , Rokycany Bezdlužná

Firma Jiří Burian-BN technik podniká od roku 1998. Nosným programem je výroba vysokotlakých hydraulických hadic s koncovkami a šroubení hydraulických obvodů.

2Instalatér Plzeň Šůcha Václav - INSTPOL

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Plzenecká 1130/71, Plzeň-Východní… Bezdlužná

Provádíme veškeré stavební a výkopové práce. Dále zajišťujeme kanalizace, vodu, plyn, topení a elektro. Montujeme a dodáváme bojlery, sporáky, vany, bidety, baterie nebo WC včetně prodeje vodovodních čerpadel.

3Karrmann Jiří - firma KARRMANN

4.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Jakuba Jana Ryby…, Plzeň-Bolevec
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provádíme čištění kanalizací a odpadů či strojní čištění potrubí, šetrnou a velmi účinnou metodou frézováním. Dále zajišťujeme kamerový průzkum a monitoring potrubí a nepřístupných prostor, kamerou s otočnou hlavicí, dodání kamerového záznamu.

4VODÁRNA PLZEŇ, a.s.4 pobočky

Provozujeme veřejné vodovody a kanalizace. Zaobíráme se zabezpečováním výroby a dodávek pitné vody, odvádění a čištění odpadních vod. Dále poskytujeme poradenství, technické a ekonomické know-how. Mimo jiné nabízíme vyhledávání podzemních armatur, tras potrubí a úniků vody moderními diagnostickými…

5Sachunský Petr - VODA TOPENÍ

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Pálenická 1984/4, Plzeň Bezdlužná

Nabízí práce v oboru voda, topení a kanalizace. Instalatérské a topenářské práce všeho druhu, od větších rekonstrukcí domů a bytových jader, až po menší opravy. Svou práci dělám poctivě a snažím se, aby moji zákazníci dostali kvalitní servis a byli s výsledkem plně spokojeni. Vždy se snažím vyjít…

6KARBOTECHNIK spol. s r. o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Staniční 1115/10 , Plzeň
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Dodáme v krátkých termínech uhlíkové lamely, grafitové lamely, těsnění, ložiska, destičky, elektrody, kelímky, plst, fólie, kokily, šňůry, tyče, kontakty, trubky, topné tyče, bloky pro EDM, vyjiskřování.

7KARAS VÁCLAV

KARAS VÁCLAV, se sídlem Nerudova 501, 335 61, Spálené Poříčí, v okrese Plzeň - jih a v kraji Plzeňský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2007. Předmětem podnikání je: Zednictví Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

8Karásek a syn s. r. o.

Provádíme instalatérské a topenářské práce, kompletní servis včetně zpracování projektové dokumentace. Dále zajišťujeme dodávky, montáže a rekonstrukce vodovodních, odpadních rozvodů, čištění odpadů či zmrazování potrubí a opravy kanalizace se zárukou včetně podlahového vytápění do koupelen.

9Václav Jirsa

Poskytujeme služby v oblasti sanací a čištění potrubí.

10Šeffl Zdeněk

Nabízíme montáže i strojní čištění kanalizací či opravy olověného potrubí a výměny radiátorů.


Firmy v dalších lokalitách


Čištění potrubí v lokalitě Plzeňský kraj – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Čištění potrubí najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Plzeňský kraj.